Money Mania 4: Konto 360º lub 360º Student w banku Millennium z 100 zł premii do zdobycia

fb (1)

Rusza kolejna odsłona promocji Money Mania. Partnerem ponownie jest Millennium Bank oferujący swój szlagierowy produkt – Konto 360º oraz Konto 360º Student. Tym razem, do zdobycia jest 100 zł premii. Warunkiem jej otrzymania jest założenie konta oraz aktywne korzystanie z karty debetowej. Samo konto w Millennium Banku również prezentuje się dość okazale. Można je zarówno otworzyć jak i zamknąć w pełni online. Zapewnienie wpływu minimum 1000 zł miesięcznie (dla konta Student nie ma takiego wymogu) oraz dokonanie jednej transakcji kartą sprawia, iż rachunek jest całkowicie darmowy. Ponadto możecie skorzystać z dobrze oprocentowanej lokaty na 3 miesiące – 3,25% w skali roku oraz z konta oszczędnościowego – 2,7% w skali roku.

To już kolejna promocja bankowa w ostatnich dniach. Wiele osób miało obawy, iż wprowadzenie podatku bankowego skutecznie ograniczy tego typu akcje. W mojej analizie na ten temat stwierdziłem, iż konkurencja jeszcze bardziej się zaostrzy, dlatego promocje bankowe z pewnością nie znikną. Jak się okazuje, miałem rację 🙂

 

 

Uczestnicy

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają żadnego produktu w Millennium Banku oraz nie posiadały go po 01.04.2015 roku. Jeżeli więc jesteście całkiem nowymi klientami lub posiadaliście konto w Millennium, ale zamknęliście je przed 1 kwietnia 2015 – możecie złożyć wniosek o promocyjne konto. Taka sama sytuacja dotyczy osób, które są lub były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.

 

Jak założyć konto oraz zdobyć premię

Aby wziąć w niej udział należy zarejestrować się w promocji z dedykowanego linku:

Wniosek o Konto 360º z premią 100 zł

Macie na to czas do 31 marca 2016 roku. Po kliknięciu w link pojawi się Wam strona promocji, gdzie należy zarejestrować swój udział (poprzez kliknięcie na Wyślij wniosek), a także zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez organizatora.  Następnie otrzymacie maila potwierdzającego udział w promocji. Zawarty w nim będzie link, który przeprowadzi Was do właściwego wniosku o konto. Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić zgody dotyczące tajemnicy bankowej oraz przetwarzania danych osobowych. Jest to warunek uczestnictwa w promocji. Dane osobowe udostępnione w aplikacji, będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu akcji (tj. w celu rozliczenia premii) przez organizatora.

Do wyboru macie Konto 360º lub Konto 360º Student. Więcej na temat rachunków dowiecie się w dalszej części publikacji. Umowę o konto i kartę należy podpisać do 10 kwietnia 2016 roku. Możecie to uczynić na 3 sposoby:

 

  • poprzez przelew weryfikacyjny

Najszybszy sposób, pozwala założyć konto w pełni online. Wystarczy dokonać przelewu na kwotę określoną przez bank (zazwyczaj 10 zł) ze swojego obecnego konta w innym banku. Jeżeli dane będą się zgadzać, konto zostanie aktywowane, zaś do Was zostanie wysłany przelew zwrotny, w tytule którego znajdziecie login do nowego konta. Jeżeli nie macie konta w żadnym banku lub wolicie bardziej tradycyjne formy zawierania umów, możecie tego dokonać poprzez:

  • kuriera;

Dokumenty wraz z kartą płatniczą zostaną do Was dostarczone przesyłką kurierską. Po ich podpisaniu, jeden egzemplarz umowy zostaje dla Was, a drugi wraca do banku; 

  • wizytę w dowolnym oddziale banku;

Jeśli zdecydujecie się podpisywać umowę w oddziale, pamiętajcie aby na pewno podpisać umowę wygenerowaną w promocji. Pracownik może chcieć wygenerować umowę na nowo, tak by to na jego konto było zapisane pozyskanie nowego klienta. Tego typu wniosek (złożony na nowo, bezpośrednio w oddziale) nie bierze udziału w promocji.

 

Warunki uzyskania bonusu 100 zł

Aby otrzymać premię należy:

1) Złożyć wniosek, podpisać umowę o konto i kartę oraz dokonać ich aktywacji.

2) Do 30 kwietnia 2016 roku wykonać minimum 5 transakcji kartą na łączną kwotę co najmniej 360 zł.

3) Od 1 maja do 31 maja 2016 roku wykonać minimum 5 transakcji kartą na łączną kwotę co najmniej 360 zł.

4) Uzupełnić do 20 kwietnia 2016 roku dane do wypłaty premii w aplikacji. Niezbędny link otrzymacie w wiadomości e-mail od organizatora.

 

Transakcje bezgotówkowe możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Transakcje przez Internet niestety się nie liczą. Decyduje data zaksięgowania transakcji. Oznacza to, iż płatności należy wykonać na kilka dni przed ostatecznym terminem, tak by mogły się spokojnie zaksięgować. Nie liczą się oczywiście operacje anulowane, wypłaty z bankomatów czy też przelewy z karty.

Jeśli wstrzelicie się w kwotę około 360 zł w obu miesiącach, cashback z promocji wyniesie około 14% (100 zł / 720 zł x 100%). To zdecydowanie więcej niż w promocji konta T-mobile Usługi Bankowe, które oferuje comiesięczny cashback wynoszący 5% dla transakcji do 500 zł.

 

Premia zostanie wypłacona do 31 lipca 2016 roku, natomiast do 30 czerwca 2016 roku otrzymacie mailowe powiadomienie od organizatora o przyznaniu prawa do premii. W dniu wypłaty premii, wasze konto w Millennium Banku musi być aktywne. 

 

Regulamin promocji Money Mania 4

 

Szczegóły konta Konto 360º w Millennium Bank

0 zł / 7 zł za prowadzenie konta

0 zł / 8 zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

– 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą

– 0 zł za zlecenia stałe

– 0 zł za polecenie zapłaty

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku minimum 1000 zł wpływów miesięcznych na konto oraz minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to 1 dowolna płatność kartą debetową.

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.

Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł. Wybierając Konto 360° i posiadając ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, nawet przez 12 miesięcy możecie bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców, do 7 interwencji w ciągu roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.

Pełna Tabela i prowizji

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej Lokaty mobilnej oprocentowanej na 3,25% (a nawet 3,5%) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

 

Konto oszczędnościowe

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7%
w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 1000 – 100 000 zł.

 

630x100

 

Opodatkowanie

Wartość premii w akcji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012 r. , poz.361 z późn. zm.).

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system Millenet oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja Millennium Bank.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe? Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

 

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów