Ważny komunikat dla uczestników III edycji promocji Super Duet z premią 140 zł w Toyota Banku – uzupełnij dane do wypłaty premii

Screen-Shot-09-10-15-at-01.19-PM

Agora Performance rozesłała maile do uczestników III edycji promocji Super Duet. Dla przypomnienia, partnerem akcji był Toyota Bank, który oferował 140 zł premii za założenie dwóch lokat: Plan Depozytowy na 80 dni oraz Depozyt Plus na 6 miesięcy. Trzecia edycja promocji trwała we wrześniu 2015 roku. Jeśli złożyliście wówczas wniosek o Konto Jedyne wraz z wymienionymi lokatami – teraz należy wypełnić dane do wypłaty premii. Macie na to czas do dnia 18.03.2016. Premia zostanie przekazana w terminie do dnia 31.03.2016.

 

 

Nadawcą maila jest [email protected], zaś tytuł maila to SUPER DUET – uzupełnij dane do przelewu. Jeśli nie otrzymaliście wiadomości, sprawdźcie zakładkę SPAM, być może tam właśnie wpadł e-mail od Agory.

 

Treść maila jest następująca:

 

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej 140 zł w promocji Super Duet Toyota Bank S.A. i Agora S.A.! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o podanie w aplikacji promocyjnej niezbędnych danych do realizacji przelewu premii. Prosimy o zalogowanie się do aplikacji pod adresem lokata.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza.
WAŻNE! Prosimy o przygotowanie numeru rachunku Konta Jedynego założonego w tej promocji. Prosimy o wprowadzenie tego numeru uważnie, bez spacji.

Dane należy uzupełnić do dnia 18.03.2016. Premia zostanie wypłacona do dnia 31.03.2015

Zaloguj się na lokata.zpremia.pl. i uzupełnij dane do przelewu premii.

 

Dane do logowania znajdziecie w mailu od Agory, który otrzymaliście podczas rejestracji do promocji. Było to we wrześniu 2015 roku. Jeśli skasowaliście maila, kliknijcie przypomnij hasło na stronie promocji. Po wejściu na stronę aplikacji do wypełnienia danych, może Was przywitać komunikat: „Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie”. Nie przejmujcie się nim, w celu uzupełnienia danych kliknijcie w zaloguj (prawy, górny róg).

W razie wątpliwości możecie się skontaktować z organizatorem promocji pod linkiem lokata.zpremia.pl/promocja/kontakt.

Ponadto przypominam Regulamin promocji oraz link do wpisu Premia 140 zł za założenie dwóch lokat w Toyota banku w ramach promocji Super Duet edycja 3!

 

Sprawdź również:

130 zł premii za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas z 3-letnią gwarancją darmowości prowadzenia rachunku

Lokata na 4% + bonus 50 zł w Raiffeisen Polbank, okres: 3 miesiące, zakres kwot: 1000 – 10000 zł

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


 

 

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów