ING Bank Śląski: 160 zł łatwej premii na start za założenie darmowego Konta Mobi (do 26 lat)

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Pomimo zawirowań związanych z koronawirusem, ING Bank Śląski ruszył z kolejną edycją promocji Konta Mobi, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Premia pozostała na niezmienionym poziomie 160 zł na start. Skróceniu uległ natomiast okres karencji, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji. Co ważne, konto w ING Banku Śląskim możecie założyć za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, co wpisuje się w akcję #ZostańWDomu i zarabiaj! Sam wniosek możecie złożyć choćby na smartfonie. Tradycyjnie, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ prowadzenie rachunku oraz utrzymanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 lat. ING Bank Śląski zapewnia ponadto dostęp do wszystkich mobilnych form płatności, takich jak BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay czy wirtualna karta w technologii HCE. A jeśli macie więcej niż 26 lat, wówczas możecie skorzystać z promocji Konta z Lwem Direct, gdzie do zdobycia również jest 160 zł premii na start.

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 stycznia 2019 roku do momentu złożenia wniosku. Warto zwrócić uwagę, iż w poprzedniej edycji promocji okres karencji ustalony był na 1 października 2018 roku. Bank zatem skrócił go o całe 3 miesiące!

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne konto z premią 160 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 kwietnia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku. Oprócz Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (z promocyjnym oprocentowaniem 2,5% w skali roku) oraz o kartę płatniczą (ta na szczęście jest bezwarunkowo darmowa). Ponadto wyraźcie zgody handlowe i marketingowe.

Po wypełnieniu wniosku, umowę możecie finalizować na 3 sposoby:

 • za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego – w pełni online,
 • za pośrednictwem kuriera (zweryfikuje on waszą tożsamość, zaś umowa zostanie dosłana mailem),
 • poprzez zweryfikowanie danych w placówce banku.

Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu. Przelew weryfikacyjny może zostać wykonany z następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Pekao S.A., eurobank, mBank, Santander Bank (lista banków może się w międzyczasie ulegać zmianom). Pamiętajcie również, iż konto w banku z którego będziecie wykonywali przelew musi być zakładane w oddziale lub za pośrednictwem kuriera – tak, by dany bank posiadał wzór waszego podpisu.

Warunki otrzymania 160 zł premii

W przypadku niniejszej edycji promocji, premia ponownie podzielona jest na 3 części, odpowiednio na 100 zł, 30 zł oraz 30 zł. Pierwsze 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 31 lipca 2020 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne dwie premie po 30 zł otrzymacie, jeśli również do 31 lipca 2020 roku:

 • zapewnicie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) oraz
 • wykonacie minimum 3 przelewy na telefon BLIK, każdy na kwotę co najmniej 5 zł.

Wypłata premii

Wypłata premii nastąpi 14 sierpnia 2020 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Nie jest to jednak jakiś wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Nagroda oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za wydanie karty typu zbliżak
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,
 • 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash,
 • dostęp do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz BLIK.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów