fbpx

Bank Millennium: Konto Mój Biznes z 300 zł bonusu od Bankier.pl, do 1500 zł premii ekstra i zwolnienie z opłat na 24 miesiące

Trwa do:
31 października 2021
Dostępność wniosków
5000

Po raz pierwszy w historii Bank Millennium zorganizował wspólną promocję wraz z serwisem Bankier.pl. Obok nawet 1500 zł premii w „wewnętrznej promocji banku”, o której pisałem tutaj, możecie zdobyć ultra łatwe 300 zł bonusu, wypłacanego przez partnera promocji. O ile zdobycie pełnych 1500 zł jest dość wymagające (skorzystanie z oferty terminala płatniczego oraz podpisanie umowy leasingowej), tak co najmniej 450 zł premii za spełnienie rutynowych czynności dostępne jest dla większości z Was. Zatem 300 zł + 450 zł daje nam 750 zł premii, która skutecznie podreperuje budżet waszej firmy! Jako wisienkę na torcie, bank zapewnia 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta. Przy okazji wspomnę, iż aktualnie trwa również promocja konta osobistego w której do zdobycia jest łatwe 250 zł premii na start.

Artykuł został zaktualizowany, ponieważ delikatnie zmieniły się zasady uczestnictwa w promocji 🙂

Uczestnicy promocji

W przypadku promocji z 300 zł od Bankier.pl, uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 czerwca 2019 roku nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm ani żadnego produktu biznesowego – dla danego numeru NIP.

Ponadto nie możecie posiadać żadnego aktywnego produktu przeznaczonego dla klientów indywidualnych – to właśnie aktualizacja, o której pisałem we wstępie. Jeśli zaś zamknęliście tego typu produkt przed złożeniem wniosku – wówczas możecie wziąć udział w promocji dla przedsiębiorców 🙂

Natomiast akcja z 1500 zł premii ma nieco inne wykluczenie. Mianowicie, z promocji nie mogą skorzystać osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Jeśli zaś założyliście Konto 360° w promocji z premią i nadal macie je aktywne – możecie wziąć udział w akcji z 1500 zł premii. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie 🙂 

Jak założyć konto w promocji z Bankier.pl?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie promocji (wystarczy wpisać adres e-mail i zaznaczyć ostatni checkbox). Po wypełnieniu formularza otrzymacie link aktywacyjny, który przeniesie Was z powrotem na stronę promocji. Teraz pozostaje już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Mój Biznes. Pamiętajcie, aby po drodze zaakceptować zgodę na ujawnienie organizatorowi niezbędnych informacji w zakresie realizacji promocji. Chodzi tu oczywiście o fakt przekazania informacji, komu należy się premia za spełnienie warunków, a komu nie 

Rejestracja i złożenie wniosku dostępne są do 31 października 2021 roku. Natomiast podpisanie umowy o konto powinno nastąpić w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, nie później jednak niż do 30 listopada 2021 roku.

Zasady promocji – 300 zł od Bankier.pl

Gdy już uporacie się z założeniem konta, wystarczy, że wykonacie jedną płatność BLIKIEM na dowolną kwotę i…300 zł premii jest wasze. To prawdopodobnie najłatwiej zarobione pieniądze przez waszą firmę. Na wykonanie płatności macie czas do 31 grudnia 2021 roku. Możecie ją wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i podczas zakupów online.

Teraz pozostaje już tylko formalność w postaci wypełnienia danych do wypłaty premii. O przyznaniu bonusu zostaniecie powiadomieni mailowo do 28 stycznia 2022 roku. Od momentu otrzymania stosownej wiadomości będziecie mieli 5 dni roboczych na zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wykonania przelewu bonusu. Premia w wysokości 300 zł zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od momentu wysyłki maili. Po otrzymaniu premii, pamiętajcie aby samodzielnie rozliczyć podatek związany z uzyskanym dochodem. 

Szczegóły promocji w regulaminie akcji z Bankier.pl.

Zasady promocji – 1500 zł premii

Maksymalny wymiar premii to aż 1500 zł. Kwota ta została podzielona na trzy części:

 • 450 zł za założenie konta i wykazywanie określonych aktywności przez 3 miesiące,
 • 400 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 650 zł za podpisanie umowy leasingowej z Bankiem Millennium (minimum 30.000 zł).

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Żeby zdobyć pierwszą część premii, czyli 450 zł, powinniście w czasie trwania promocji założyć konto, a następnie, w grudniu 2021 roku oraz styczniu i lutym 2022 roku:

 • zapewnić wpływy zewnętrzne o wartości co najmniej 2000 zł,
 • wykonać płatności kartą o łącznej wartości 500 zł lub więcej,
 • wykonać przelew do ZUS na co najmniej 250 zł (skorzystają więc również korzystający z Ulgi na start).

Warto pamiętać: wpływy na konto muszą pochodzić spoza Banku Millennium. Nie mogą to być jednak wpływy z waszych kont osobistych lub firmowych.

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Możecie otrzymać po 150 zł za wypełnienie każdego z warunków w każdym z trzech wymienionych miesięcy – razem 450 zł. To też dobra wiadomość dla osób, które z pewnych względów mogą wypełnić tylko część warunków – otrzymają oni niższą premię, ale nie muszą z niej rezygnować całkowicie.

Umowa o terminal

Kolejna część nagrody w postaci 400 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Czas na to macie do końca lutego 2022 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium

Brak opłat za terminal przez pierwsze 15 miesięcy w Banku Millennium!

Leasing w Millennium

Ostatnia i jednocześnie największa część premii w wysokości aż 650 zł trafi na Wasze konto, jeśli zdecydujecie się na podpisanie z Millennium Leasing umowy o leasing na kwotę minimum 30.000 zł. Czas na spełnienie tego warunku, podobnie jak w poprzednim punkcie, macie do końca lutego 2022 roku.

Wypłata premii do 1500 zł

Premia zostanie wypłacona uczestnikom, którzy nie rozwiążą umowy ani nie odwołają wyrażonych zgód marketingowych aż do momentu jej otrzymania. Bonus za założenie konta i aktywność oraz podpisanie umowy na terminal zostanie przyznany do 31 marca 2022 roku. Nagroda za podpisanie umowy leasingowej zostanie wypłacona najpóźniej 31 maja 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji „Konto Mój Biznes i 1500 zł premii”.

Konto Mój Biznes – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie skorzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z Kontem dla Biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy mieli kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych, dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów