fbpx

Bank Millennium: 250 zł premii na start – również dla byłych uczestników promocji banku!

Trwa do:
8 listopada 2021

Bank Millennium ruszył z kolejną akcją promocyjną! W najnowszej promocji banku do zdobycia jest 250 zł premii pieniężnej! Konto 360º, będące bohaterem niniejszego artykułu zapewnia darmowe prowadzenie, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. W odróżnieniu od dotychczasowej strategii banku udział w akcji mogą wziąć również byli uczestnicy promocji Banku Millennium! Konto możecie otworzyć i zamknąć w pełni online. Oprócz tego, do waszej dyspozycji będzie akcja promująca konto dla dziecka, w której do zdobycia będzie 50 zł premii ekstra. Po założeniu konta osobistego możecie także założyć konto firmowe (jeśli jesteście przedsiębiorcami). W tamtej promocji do zdobycia jest nawet 1500 zł premii.

Kolejne 300 zł premii możecie odebrać w promocji karty kredytowej VISA.

Kto może zostać uczestnikiem promocji konta?

Bank Millennium stosuje dwa warunki uczestnictwa. Po pierwsze, z promocji może skorzystać osoba, która na dzień 10 września 2021 roku (czyli dzień rozpoczęcia promocji) nie posiada jakiegokolwiek produktu Banku Millennium oraz nie jest wobec niej aktualnie procesowany wniosek o jakikolwiek produkt banku. Wymóg ten dotyczy również kwestii współposiadania, czy też pełnomocnictwa do rachunku lub innego produktu, a także poręczania kredytu.

Drugim z warunków uczestnictwa jest niekorzystanie z jakiejkolwiek promocji Konta 360º w okresie po 1 stycznia 2017 roku. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznymi partnerami, jak również o akcje własne banku (na wzór niniejszej promocji). Jeśli natomiast zdarzyło się Wam składać wniosek w takowej promocji po wskazanym terminie, ale ostatecznie nie założyliście konta – bez problemu możecie wziąć udział w niniejszej akcji.

Cóż, okres karencji jest stosunkowo długi, ale lepsze to niż całkowity ban dla byłych uczestników promocji.

Jeśli powyższe warunki uczestnictwa wykluczają Was z promocji, na szczęście możecie skorzystać z innej akcji promocyjnej Konta 360º. Mianowicie chodzi o program „Lubię to polecam”, w którym zastosowano o wiele bardziej liberalne warunki uczestnictwa. W tym przypadku premia wynosi co prawda 100 zł, aczkolwiek okres karencji liczony jest 12 miesięcy wstecz. Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu wystarczyło nie posiadać konta w Banku Millennium po 11 września 2020 roku. Miejcie na uwadze fakt, iż obie promocje się ze sobą nie łączą! Jeśli potrzebujecie kodu do programu „Lubię to polecam” – napiszcie poprzez zakładkę Kontakt.

Po założeniu konta w programie poleceń, możecie rzecz jasna skorzystać z promocji Konta Junior, czy też z promocji karty kredytowej.

Jak założyć konto z premią

Wniosek o konto wraz z kartą debetową znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru będziecie mieli dwie opcje konta – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami, ponieważ jest to wyłącznie nazwa handlowa konta przeznaczonego dla osób w wieku do 26 lat.

Na złożenie wniosku w promocji macie czas do 8 listopada 2021 roku. Pula nagród jest nieograniczona! Umowę możecie zawrzeć na cztery sposoby:

 • za pośrednictwem otwartej bankowości – tożsamość potwierdzicie logowaniem na swoje konto w innym banku. W tym celu wybierzcie konto, z którego wykonujecie najczęściej transakcje (jeśli macie kilka kont w danym banku, zaznacz wszystkie). To aktualnie najwygodniejsza i najmniej inwazyjna forma zawierania umów;
 • za pośrednictwem foto weryfikacji – podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Proces ten może się odbyć wyłącznie na smartfonie. Po założeniu konta w ten sposób, do 28 lutego 2022 roku należy udać się do dowolnej placówki banku, by zweryfikować dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu;
 • za pośrednictwem kuriera – po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień roboczy po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole. W przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową;
 • w dowolnej placówce banku. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby konsultant nie wygenerował umowy na nowo, na standardowych warunkach. Wówczas wypadniecie z promocji i będziecie musieli przebijać się przez kłopotliwy proces reklamacyjny. Raczej nie polecam.

Podczas składania wniosku pamiętajcie również o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych dla celów informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Po odebraniu premii zgody możecie oczywiście wycofać.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe:

 • Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz
 • Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie).

Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

Warunki uzyskania 250 zł premii pieniężnej

Pierwszą premię o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • do 8 listopada 2021 roku złożycie wniosek i podpiszecie umowę o konto,
 • do 30 listopada 2021 roku aktywujecie aplikację mobilną banku,
 • do 30 listopada 2021 roku wykonacie co najmniej jedną płatność kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK.

Natomiast, aby zdobyć premię pieniężną o wartości 150 zł należy w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych – w grudniu 2021 roku, w styczniu i w lutym 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł (lub 500 zł dla konta w opcji Student),
 • wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM.

Teraz technikalia. Wymagane transakcje bezgotówkowe możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Kwota płatności jest dowolna. Jedynymi wykluczeniami w tym zakresie są transakcje niebędące zapłatą za towary lub usługi oraz transakcje hazardowe.

Wpływy na konto mogą natomiast pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie. Liczy się suma wpływów, zatem akceptowalne są przykładowo dwa wpływy po 500 zł. Po zapewnieniu wpływu, środki możecie z powrotem wypłacić, nawet w dniu ich zaksięgowania na rachunku. 

Wydanie nagród w ramach promocji Konta 360º

Premia pienieżna o wartości 100 zł zostanie wypłacona w terminie do 23 grudnia 2021 roku.

Natomiast premie pieniężne o wartości 150 zł zostaną wypłacone na Konto 360º w terminie do 31 marca 2022 roku.

W chwili wydania nagród wasze konto musi pozostawać aktywne (nie może też być w fazie wypowiedzenia), tak samo jak wyrażone wcześniej zgody handlowo-marketingowe. Później zgody możecie wycofać. Natomiast, gdyby chodziło Wam po głowie zamknięcie konta, ciekawy artykuł na ten temat opublikowałem tutaj (możecie to zrobić w pełni online).

Szczegóły w regulaminie promocji.

Kolejne 50 zł premii – Konto Junior

Jeśli dodatkowo założycie Konto Junior dla swojego dziecka w wieku do 18 lat (wieku minimalnego nie stwierdzono), wówczas możecie zdobyć kolejne 50 zł premii w postaci eKarty podarunkowej Goodie. Konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit (je też musicie założyć) wyklikacie poprzez bankowość elektroniczną. Warunkiem udziału w tej części promocji jest fakt, iż wasze dziecko nigdy wcześniej nie mogło brać udziału w promocji Konta Junior w Banku Millennium.

Aby zdobyć 50 zł premii za konto dziecka, musicie je zasilić kwotą 100 zł – w terminie do 30 listopada 2021 roku. Ponadto, jeśli Wasze dziecko ukończyło 7 lat, powinno ono oprócz zasilenia konta kwotą 100 zł, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą, zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM (także do 30 listopada 2021 roku). Oczywiście wymienione czynności możecie wykonać za dziecko 

Nagrodę o wartości 50 zł otrzymacie w formie środków w aplikacji Goodie. Do 31 grudnia 2021 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, no chyba że już ją posiadacie. Czas aktywacji kodów to 60 dni od momentu ich otrzymania. W tym czasie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta ważna jest natomiast przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wartości 50 zł możecie wykorzystać w sklepach stacjonarnych na terenie Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie też użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV).

Promocja Konta Junior trwa do 8 listopada 2021 roku, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 6000 kont.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie promocji Konta Junior.

Konto Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Dla dziecka w wieku do ukończenia 7 lat nie wydaje się karty debetowej, dziecko nie może też korzystać z BLIKA. Nie ma to w sumie znaczenia, bo warunkiem przyznania premii w tym przypadku jest samo zasilenie konta.

W przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia, ale nie ukończyły 13 lat, wydanie karty debetowej kosztuje 15 zł. Obsługa karty kosztuje 0 zł bez spełniania jakichkolwiek warunków. Również wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe.

W przypadku dzieci w wieku od 13 do 18 lat, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Obsługa karty jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym przypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą kosztować od 0 zł do 5 zł zgodnie z cennikiem opłat.

Konto 360º w Banku Millennium – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą w miesiącu. Przy okazji spełnicie warunki dla wypłaty premii 🙂

Pierwszy „cząstkowy” miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę debetową do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za wypłaty gotówki w placówce banku,

– 0 zł za wpłatę gotówki w placówce lub we wpłatomatach Banku Millennium,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– możliwość płatności mobilnych BLIKIEM, Apple Pay oraz kartą HCE w telefonie.

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem):

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania co najmniej 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,

– pozostałe stawki obowiązuje jak w przypadku Konta 360º.

Szczegóły na temat opłat:

Jeśli będziecie chcieli zamknąć swoje konto, możecie to zrobić w oddziale, na infolinii lub przez bankowość online. Być może bank zaproponuje Wam przy okazji jakiś solidny moneyback w zamian za rezygnację z wypowiedzenia umowy 🙂 Więcej na temat zamykania konta w tym artykule.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów