mBank: 200 zł premii na start w promocji eKonta w taryfie Standard oraz 20 zł z Apple Pay

mBank wraca do gry! W najnowszej promocji eKonta w taryfie Standard możecie zdobyć nawet 220 zł premii: 200 zł za wpływy wynagrodzenia (i nie tylko) oraz 20 zł premii za skorzystanie z Apple Pay. mBank to już kolejny bank, który nagradza za zapewnianie wpływów wynagrodzenia. Jednak w jego przypadku nie jest wymagana minimalna wartość wynagrodzenia, zaś weryfikacja zlecenia ma dość luźny charakter, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu. Co do samego rachunku, prowadzenie eKonta jest bezwarunkowo darmowe, zaś karta będzie dla Was bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych płatności (bank wymaga jedynie zawnioskowania o kartę, nie musicie jej później utrzymywać). mBank zapewnia wszelkie najnowsze formy płatności, takie jak BLIK, Apple Pay, czy też Google Pay. 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Od dłuższego czasu mBank jest nieugięty w zakresie definiowania nowego klienta. Standardowo z promocji mogą skorzystać całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku pod warunkiem, iż swoje dotychczasowe konto zamknęli przed 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, nowy klient to osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

 

Jeśli spełniacie powyższe warunki, wniosek o promocyjne eKonto Standard wraz z kartą debetową dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Dodam tylko, iż promocja ta jest niedostępna na stronie głównej banku, a jedynie wśród partnerów mBanku, do których należę. Zatem zakładając konto za pośrednictwem bloga, macie pewność wzięcia udziału w promocji. Akcja trwa od 3 grudnia 2018 roku do 28 lutego 2019 roku. Umowę możecie podpisać w obecności kuriera (dopuszczalne jest podanie adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły), bądź w placówce banku (w tym przypadku musicie uważać, aby pracownik nie wygenerował umowy na nowo, co spowoduje, iż wypadniecie z promocji).

Dodatkowym warunkiem przystąpienia do promocji jest złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia do mBanku. Możecie tego dokonać za pośrednictwem mLinii lub w serwisie transakcyjnym wchodząc w Pasaż Rachunki Przelew wynagrodzenia. Co ważne, wypełniony formularz możecie wydrukować i samodzielnie dostarczyć pracodawcy. Bank nic nie wspomina w regulaminie o jakiejkolwiek weryfikacji waszego pracodawcy 😉 Dodatkowym  plusem przelewania wynagrodzenia do mBanku może być oferta limitu w koncie na korzystnych warunkach, a to jak wiadomo może pozytywnie wpłynąć na budowanie historii kredytowej w BIK-u.

Regulamin dość lakonicznie reguluje kwestie wynagrodzenia oraz pracodawcy:

wynagrodzenie – przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach banku lub wpłatomatach,

pracodawca – przedsiębiorca, przez którego w ramach niniejszej promocji rozumiemy osobę fizyczną, prowadzącą działalność gospodarczą lub osobę prawną, z której rachunku nastąpi przelew wynagrodzenia dla pracownika.

 

200 zł premii za wpływy wynagrodzenia

Łączna premia podzielona jest na cztery miesięczne transze, odpowiednio po: 20 zł, 80 zł, 50 zł oraz 50 zł.

Pierwszą premię otrzymacie za samo złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia. Kwota wynagrodzenia jest dowolna. Trzy kolejne bonusy zostaną wypłacone za wpływy wynagrodzenia na konto w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych po założeniu konta. Przykładowo, otwierając rachunek w grudniu, wynagrodzenie powinno wpłynąć od stycznia do marca 2019 roku. Wypłaty poszczególnych premii będą następowały w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły w regulamin promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie”.

 

Warunki promocji opisane są szczegółowo również w poniższym schemacie. Po kliknięciu w screen, zostanie od powiększony w osobnej karcie.

 

Złóż wniosek o eKonto w taryfie Standard i odbierz 220 zł premii

 

Aktualizacja!

Jak się jednak okazuje, promocja „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” nie łączy się z akcją „eKonto z premią – II edycja”. Niestety początkowo zostałem wprowadzony w błąd, ponieważ jeszcze przed startem promocji, osoba odpowiedzialna za jej organizację poinformowała mnie, iż będzie istnieć możliwość połączenia obu promocji. W związku z tym wpis został zaktualizowany.

 

Warunki uzyskania 150 zł za płatności kartą i/lub BLIKIEM

Kolejne 150 zł premii możecie zyskać niejako za aktywność płatniczą. Otóż łączny bonus za transakcje kartą/BLIKIEM rozłożona jest na pięć miesięcznych transz. Aby zdobyć 30 zł w danym miesiącu należy wykonać 15 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Jeśli natomiast wykonacie od 10 do 14 transakcji, wówczas otrzymacie 20 zł, zaś w przypadku wykonania od 5 do 9 płatności, wasz miesięczny bonus wyniesie 10 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę w grudniu, płatności należy wykonać od stycznia 2019 roku do czerwca 2019 roku, zaś premie będą się pojawiać na waszych kontach od lutego 2019 roku do lipca 2019 roku. 

W celu wypłaty premii musicie spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki w danym miesiącu, a mianowicie:

 • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
 • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Mniej mobilni klienci koniecznie muszą pamiętać o minimum 1 zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Niezapewnienie tak błahego warunku może sprawić, że w danym miesiącu nie otrzymacie bonusu.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – II edycja”.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty gotówki BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash na kwotę co najmniej 100 zł lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów na dowolną kwotę,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash oraz Cashline,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o eKonto w taryfie Standard i odbierz 220 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów