fbpx

Santander Bank przedłuża program poleceń, czyli po 80 zł premii za założenie konta oraz 200 zł za wpływy wynagrodzenia

Po cichutku, bez fajerwerków, Santander Bank przedłużył do końca lutego 2019 roku swój program poleceń. To dobra wiadomość zarówno dla osób, które mają zamiar założyć konto i otrzymać 80 zł premii na start, jak i dla osób, które uzyskują dodatkowe dochody poprzez aktywne polecanie rachunków swoim bliskim. Ponadto, organizator gwarantuje również nagrodę dodatkową, a mianowicie 100 zł premii ekstra za każde 10 skutecznych poleceń. Specyfiką akcji Santandera jest możliwość łączenia kilku promocji. W związku z tym, otwierając Konto Jakie Chcę, oprócz premii na start, możecie odebrać 200 zł za wpływy wynagrodzenia oraz 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100.000 zł).

 

 

Uczestnictwo w promocji – poleceni

Poleconymi (czyli osobami, które otrzymają 80 zł za założenie konta) mogą być osoby pełnoletnie lub osoby małoletnie (w wieku od 13 do 18 lat w imieniu których występuje przedstawiciel ustawowy, wyrażający zgodę na udział w programie) nie posiadające konta i karty debetowej w BZ WBK / Santander Banku od 1 grudnia 2017 roku. Poza tym warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

  • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
  • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Wniosek o promocyjne konto wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową (w związku z dynamicznym rozwojem programu Priceless Specials, rekomenduję kartę Mastercard) możecie złożyć w placówce banku, na infolinii lub na dedykowanej stronie promocji. W tym ostatnim przypadku, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub w rozmowie wideo z doradcą. W każdym przypadku należy podać kod polecenia osoby, która bierze udział w promocji. Promocja trwa od 1 września 2018 roku do 28 lutego 2019 roku.

 

 

W ramach promocji, kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego lub użyjcie mojego kodu: 1008552568. Spełniam wszystkie warunki określone przez regulamin dla osób polecających, dlatego masz pewność, iż otrzymasz premię jako polecony.

 

 

Jak zdobyć 80 zł premii za założenie konta

Aby zdobyć bonus na start, wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 200 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Dodatkowym warunkiem jest minimum jedno logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej. Ostateczny moment na spełnienie wszystkich warunków to 31 marca 2019 roku.

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

 

80 zł za polecenie konta znajomym

Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 80 zł nagrody. Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konta musicie wygenerować swój kod polecenia w zakładce Oferta banku, a następnie Polecam Bank. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

Dodatkowe 100 zł premii ekstra otrzymacie, jeśli co najmniej 10 osób przez Was poleconych spełni warunki promocji i odbierze 80 zł premii startowej. 

Szczegóły promocji w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja II”.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w programie poleceń

i użyj mojego kodu: 1008552568

 

Pozostałe promocje Santander Banku

  • 200 zł za cztery wpływy z tytułu wynagrodzenia lub innego świadczenia, każdy na kwotę minimum 1000 zł – sprawdź szczegóły,
  • 2,7% w skali roku na Koncie Systematycznym do 20.000 zł (możecie założyć do 5 takich kont) – sprawdź szczegóły.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe (w tym również natychmiastowe) są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, do wyboru macie kartę VISA lub Mastercard. Pierwsza z nich oferuje dostęp do promocji w ramach programu VISA Oferty (między innymi 20 zł zwrotu za zakupy na Pyszne.pl). Plastik Mastercarda zapewni natomiast udział w bardzo korzystnym programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials.

Co do opłaty miesięcznej, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do Santander Banku. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w programie poleceń

i użyj mojego kodu: 1008552568

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Errata, czyli jak zawrzeć umowę o konto w praktyce

Umowę możecie zawrzeć na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów