fbpx

Lokata Happy z oprocentowaniem do 4% w skali roku w Idea Banku z bonem o wartości 200 zł do wykorzystania na fly.pl w prezencie

Idea Bank wznowił promocję Lokaty Happy z bonem do wykorzystania w serwisie fly.pl. Jeśli dotychczas nie byliście klientami Idea Banku, możecie założyć najlepszą na rynku lokatę z oprocentowaniem wynoszącym 4% w skali roku (przy 2-miesięcznym okresie, dla kwoty od 500 zł do 10.000 zł), a przy okazji odebrać voucher o wartości 200 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla absolutnie nowych klientów Idea Banku.

Nowy Klient – osoba fizyczna, działająca w charakterze konsumenta, która do momentu poprzedzającego złożenie wniosku o założenie Lokaty nie zawarła z Bankiem umowy produktowej lub nie złożyła wniosku w rozumieniu Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w  Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.ideabank.pl albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl.

Jeśli posiadaliście jakikolwiek produkt w Idea Banku (lub chociaż o niego wnioskowaliście), niestety nie możecie skorzystać z promocji. Wystarczy, że Wasz numer PESEL znajduje się w bazie Idea Banku, a już będziecie traktowani jako dotychczasowy klient, co wyklucza Was z promocji. Warto zatem rozpytać w rodzinie, kto jeszcze nie miał do czynienia z Idea bankiem.

 

Szczegóły Lokaty Happy

– Oprocentowanie lokaty zależne jest od okresu, na jaki lokujecie środki:

  • 2 miesiące – 4% w skali roku,
  • 3 miesiące – 3,5% w skali roku,
  • 1 miesiąc – 3% w skali roku.

– Kwota lokaty: od 500 zł do 10.000 zł.

– Odsetki dopisywane są do kapitału na koniec okresu lokaty.

– Nie trzeba zakładać konta ani korzystać z żadnych dodatkowych produktów bankowych.

– W przypadku zerwania lokaty, bank nie nalicza i nie wypłaca odsetek.

– Środki zgromadzone na lokacie objęte są 100% gwarancją BFG.

– Możecie założyć tylko jedną Lokatę Happy.

– Lokata ulega automatycznemu odnowieniu na kolejny, taki sam okres. W każdym momencie trwania lokaty możecie jednak złożyć dyspozycję zmiany wariantu depozytu na nieodnawialny (telefonicznie lub w oddziale banku). W przypadku odnowienia się lokaty, obowiązywać będzie oprocentowanie jak w przypadku Lokaty Standardowej (można ją zerwać i wypłacić środki przelewem na konto).

 

Zasady promocji

Promocja „FLY Happy” trwa od 9 października 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku lub do odwołania. Bank poinformuje odwołaniu promocji nie krócej niż na 3 dni robocze przed jej zakończeniem. Stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji. Zatem póki możliwość składania wniosków będzie otwarta – będziecie mieli pewność uczestnictwa w akcji.

Przejdźmy jednak do kwestii wnioskowania o lokatę. Po wejściu na dedykowaną stronę promocyjnej lokaty, w pierwszym kroku podajecie numer telefonu, na który zostanie przesłany voucher do fly.pl. Na kolejnych stronach wypełniacie natomiast dane niezbędne do założenia lokaty, czyli kwotę, czas trwania lokaty oraz dane osobowe. Po złożeniu wniosku, otrzymacie maila z numerem konta, na które należy przelać środki. Przelew musi pochodzić z waszego konta w dowolnym banku (adres zamieszkania podany w banku, z którego dokonacie przelewu musi być taki sam jak ten podany we wniosku). Pomimo, że wraz z lokatą nie jest otwieranie konto osobiste, uzyskacie dostęp do bankowości elektronicznej Idea Cloud, dzięki której będziecie mieli wgląd do lokaty oraz będziecie mogli korzystać z innych propozycji depozytów.

Aby otrzymać bon o wartości 200 zł wystarczy utrzymać aktywną lokatę do końca miesiąca, w którym ją założyliście. Jednak lepszym rozwiązaniem będzie utrzymanie aktywnego depozytu do momentu jego zapadalności. Wówczas nie stracicie narosłych odsetek, a przypominam, że lokaty Happy to jedne z najlepszych krótkoterminowych depozytów na rynku.

 

Bank dokona weryfikacji spełnienia warunków promocji do 5. dnia miesiąca następującego po założeniu lokaty. Bon do fly.pl zostanie przesłany w formie wiadomości SMS w ciągu 5 dni od momentu dokonania weryfikacji. Przykładowo, zakładając lokatę w październiku, bank dokona weryfikacji spełnienia warunków do 5 listopada 2017 roku, a następnie w ciągu 5 kolejnych dni wyśle Wam bon w formie kodu alfanumerycznego. Jego okres ważności mija 30 czerwca 2018 roku.

Bon wakacyjny uprawnia do wymiany na usługi turystyczne, dostępne w ofercie fly.pl, prezentowane na stronie internetowej wczasy.fly.pl. Bon może być zrealizowany przy zakupie usług turystycznych lub pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie fly.pl, prezentowanych na wskazanej stronie. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

 

Po szczegóły odsyłam do:

 

Załóż Lokatę Happy i odbierz bon o wartości 200 zł do fly.pl

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów