fbpx

Wypróbuj produkty Lisner Al Dente lub Szybka Rybka i odbierz nawet 100 zł zwrotu na konto!

Promocja przedłużona do 22 marca 2020 roku!

W dzisiejszym artykule postanowiłem nieco bliżej przyjrzeć się promocji “Skosztuj bez kosztów”, organizowanej przez znaną i lubianą markę Lisner. Tym razem, w ramach testu produktu możecie zyskać nawet 100 zł zwrotu na konto! (5 dni zgłoszeń po 2 produkty, każdy na kwotę do 10 zł). Co tu kryć, tego typu akcje to jedne z najprostszych sposobów na smartshopping w praktyce. Na blogu równolegle dostępna jest również akcja testowania płynów do płukania jamy ustnej marki Listerine ze zwrotem do 37,98 zł. Czyli najpierw rybka Lisner, a potem płukanka Listerine? Czemu nie!

 

 

Promocja “Skosztuj bez kosztów” – edycja luty/marzec 2020

Promocja dotyczy produktów Lisner z serii:

  • Al Dente,
  • Szybka Rybka.

 

Dokładną wizualizację produktów znajdziecie na stronie promocji w zakładce produkty promocyjne. Cena pojedynczego produktu nie może przekroczyć 10 zł. W ciągu doby możecie zgłosić do dwóch zakupionych produktów, zaś każda osoba biorąca udział w promocji może otrzymać zwrot za zakup maksymalnie 10 produktów promocyjnych. Na jednym dowodzie zakupu może znaleźć się dowolna liczba premiowanych produktów, jednak musicie wskazać wówczas maksymalnie dwa produkty, za których zakup chce otrzymać zwrot. 

 

Zakupu i rejestracji produktów należy dokonać od 3 lutego 2020 roku do 1 22 marca 2020 roku. Oczywiście po zakupie koniecznie musicie zachować paragon/fakturę. Zakup możecie wykonać w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie naszego kraju. Z moich informacji wynika, iż produkty te dostępne są w najpopularniejszych sieciach handlowych typu Biedronka, Carrefour, czy Auchan.

 

Uczestnictwo w promocji

Osoby mieszkające pod tym samym adresem lub posiadające ten sam numer konta bankowego liczone są jak jeden uczestnik. Jeśli więc wykorzystacie limity promocji do maksimum, inne osoby mieszkające pod tym samym adresem i/lub korzystające z tego samego konta bankowego nie będą mogły wziąć udziału w akcji.

Z promocji wykluczone są osoby zatrudnione w firmie organizatora oraz ich rodzina. 

 

 

 

Jak otrzymać zwrot środków?

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów. Po każdym zakupie możecie wypełnić formularz zwrotu na dedykowanej stronie promocji. Zgłoszenie produktu musi zawierać skan lub zdjęcie dowodu zakupu, numer rachunku bankowego, na który mają trafić pieniądze i podstawowe dane teleadresowe oraz informacje o sprzedawanym produkcie, które znajdziecie na paragonie lub fakturze. Każdego dnia promocji organizator może przyjąć maksymalnie 500 zwrotów. O ilości dostępnych zwrotów każdego dnia informuje czerwony licznik umieszczony na wspomnianej stronie. Jako, że dzienna pula jest stosunkowo mała, najlepszym pomysłem będzie wypełnienie formularza zaraz po nastąpieniu nowego dnia (czyli mówiąc prościej – jak tylko wybije północ). Po zarejestrowaniu prawidłowego zgłoszenia otrzymacie SMS z potwierdzeniem tego faktu.

 

Ostatni dzień zakupów i składania zgłoszeń to 1 22 marca 2020 roku. Środki zostaną przelane na wasze konta nie później, niż w ciągu 15 dni roboczych od daty zgłoszenia. W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, termin ten może się wydłużyć do 30 dni roboczych.

Zanim pobiegniecie do sklepu, zapoznajcie się ze stroną promocji Lisner oraz z regulaminem promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów