fbpx

BGŻ BNP Paribas: darmowe Konto Optymalne z 200 zł premii w promocji „Konto na karnawał”

Trwa istny festiwal promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Ponownie możecie zdobyć 200 zł premii startowej przy stosunkowo prostych warunkach. Rzadko się zdarza, aby promocja nie wymagała ani jednej płatności kartą. W przypadku niniejszej akcji wystarczy tylko zapewniać wpływy na konto oraz wykonać kilka przelewów! Specyfiką promocji BGŻ BNP Paribas jest okresowe przesuwanie daty według której definiowany jest nowy klient. Dzięki temu z promocji będą mogły skorzystać kolejne osoby, które dotychczasowo były już posiadaczami konta w zielonym banku. Co do samego produktu, Konto Optymalne to rachunek nie byle jaki! Gwarantuje on bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej, zatem premię odbierzecie bezkosztowo. Warto jednak pamiętać, iż limit wniosków w promocji to wyłącznie 1500 sztuk!

Uwaga: według informacji od organizatora, limit wniosków jest na wyczerpaniu!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 25 stycznia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 25 stycznia 2017 roku.

Kwestia ta nie dotyczy BGŻ Optima, ponieważ tam zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie od 25 stycznia 2019 roku do 14 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Sądząc po warunkach promocji oraz wysokości premii, akcja może zakończyć się na długo przed walentynkami. Dlatego póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 28 lutego 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Pierwsze 100 zł premii otrzymacie, jeśli aktywujecie aplikację mobilną GOmobile do 31 marca 2019 roku oraz w marcu i kwietniu 2019 roku (w każdym miesiąca z osobna):

  • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Druga nagroda o wartości 100 zł będzie przydzielona pod warunkiem, iż w maju oraz w czerwcu 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna):

  • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
  • wykonacie minimum 5 przelewów internetowych lub mobilnych.

 

Teraz technikalia. Wymagany wpływ może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych).

Natomiast przelewy zewnętrzne mogą być przelewami zwrotnymi na wasze konta w innych bankach. Ich wartość jest dowolna. Co tu kryć, warunki są nadzwyczaj łatwe 🙂

 

Finalizacja promocji

Do 19 maja 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 maja 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody będzie rozsyłane do 19 lipca 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca maja 2019 roku, zaś drugiej do końca lipca 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne.

To tyle 🙂 Szczegóły w regulaminie promocji „Konto na karnawał”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów