fbpx

Pekao S.A.: 200 zł premii dla przedsiębiorców za założenie Konta Przekorzystnego Biznes

Oprócz promocji dla klientów indywidualnych i ich pociech, bank Pekao S.A. oferuje również solidną premię dla przedsiębiorców. Otwierając Konto Przekorzystne Biznes otrzymacie 100 zł na start za wykonanie jednego przelewu do ZUS-u oraz 100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy. W ramach promocji, dzierżawa terminala będzie darmowa przez okres aż 18 miesięcy. Konto Przekorzystne Biznes może być dla Was zupełnie darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Ogromnym plusem akcji jest bardzo krótki okres karencji, a w zasadzie jego brak. Jeśli nawet posiadacie już główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć rachunek w Pekao S.A., który posłuży jedynie do opłacenia ZUS-u i obsługi terminala. Przedsiębiorcy, tak samo jak osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać dowolną liczbę rachunków bankowych.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, spółki partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie. Dodatkowym wymogiem jest limit rocznych przychodów netto ze sprzedaży w kwocie 5 milionów złotych.

Pekao S.A. bardzo liberalnie podchodzi do kwestii okresu karencji. Otóż z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali lub posiadają rachunek rozliczeniowy w Pekao S.A. na dzień rozpoczęcia promocji. Akcja wystartowała 2 stycznia 2019 roku, zatem wystarczy, że przed tą datą zamknęliście dotychczasowy rachunek, by ponownie możecie wziąć udział w promocji.

Obecni klienci banku rozumiani są jako klienci firmowi, identyfikujący się unikatowym numerem NIP. Jeśli posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w Pekao S.A., możecie spokojnie skorzystać z promocji konta firmowego.

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja trwa od 2 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku. W czasie promocji należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową oraz usługą bankowości elektronicznej. Co do kwestii zawarcia umowy, bank pozostał tradycjonalistą, ponieważ podpisanie umowy odbywa się wyłącznie w oddziale banku. W celu umówienia wizyty, wypełnijcie formularz na dedykowanej podstronie Konta Przekorzystnego, a następnie poinformujcie konsultanta podczas rozmowy, iż chodzi o konto w wersji Biznes. W ten sposób od razu będziecie umówieni do dedykowanego doradcy, bez potrzeby czekania w kolejce (osoby umówione mają priorytet). Wizytę możecie zaplanować nawet na ten sam dzień. Podczas wizyty w placówce, poinformujcie doradcę o przystąpieniu do promocji „100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS – III edycja”. 

 

Jak zdobyć 100 zł premii za przelew do ZUS-u

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy dokonacie płatności na rzecz ZUS-u na kwotę minimum 200 zł.

Co ciekawe, w ramach promocji premia będzie wypłacana w formie bonów Sodexo, a gdy ich pula się wyczerpie, wówczas w formie…przelewu na konto. Oczywiście większość z nas zapewne wolałaby tą drugą nagrodę. Na szczęście akceptowalność bonów Sodexo jest tak duża, iż możemy je traktować jako substytut gotówki. Bony Sodexo zostaną przesłane na adres korespondencyjny, do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zrealizowaliście płatność do ZUS-u. Ważność bonów upływa 30 czerwca 2019 roku. Ewentualna wypłata premii na konto nastąpi w tym samym terminie co wysyłka bonów.

Podsumowując, w tym przypadku działa zasada, że im szybciej założycie konto, tym szybciej otrzymacie nagrodę. 

 

Jak zdobyć 100 zł premii za umowę o terminal POS

Ta część promocji dostępna jest dla klientów, którzy w ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto podpiszą umowę o dzierżawę terminala POS i rozliczanie transakcji. Następnie w ciągu kolejnych 30 dni musicie zrealizować minimum 1 płatność w terminalu.

Bony Sodexo lub premie zostaną przesłane/wypłacone do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zapewniliście pierwszą płatność w ramach terminalu POS.

Z tej części promocji wyłączeni są  przedsiębiorcy działający w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, handel bronią palną.

Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi to bank zaoferuje Wam dzierżawę terminala POS za 0 zł przez 18 miesięcy. Jeżeli natomiast już akceptujecie karty płatnicze w swoich biznesach, wówczas dzierżawa terminala POS wyniesie 1 zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

 

Opodatkowanie premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

Szczegóły w:

 

Umów się na spotkanie i załóż Konto Przekorzystne Biznes

 

Konto Przekorzystne Biznes – szczegóły

  • 0 zł za kartę wielowalutową w przypadku rozliczonych transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za rachunki pomocnicze w 20 walutach obcych,
  • 0 zł za pierwsze 15 przelewów zewnętrznych, każdy kolejny 1,50 zł,
  • 0 zł za wszystkie wypłaty w bankomatach Pekao S.A.,
  • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych bankomatów w kraju,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych do sumy 100.000 zł miesięcznie,
  • 0 zł za pierwsze pięć przelewów SEPA,
  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli spełnicie jeden z poniższych warunków (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł):

– wpływy na konto wyniosą minimum 2000 zł (z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między rachunkami własnymi w Pekao S.A.),

– z rachunku wykonany zostanie przelew do ZUS lub US (lub inny podatkowy),

– na rachunek rozliczona zostanie transakcja z terminala wydanego przez Pekao S.A.,

– na rachunku wykonana zostanie transakcja wymiany walut w Pekao S.A.,

– z rachunku wykonana zostanie płatność na rzecz Pekao Leasing.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla Konta Przekorzystnego Biznes.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów