fbpx

Poczuj się VIP-em, czyli Konto Select z 200 zł premii oraz darmowym pakietem usług premium

Trwa do:
14 sierpnia 2020

Aktualnie w Santander Bank Polska trwa bardzo fajna promocja Konta Jakie Chcę, czyli bazowego rachunku banku. Warto jednak wspomnieć, iż 200 zł premii startowej dostępne jest również w przypadku wyboru Konta Select. Jest to rachunek skierowany do nieco bardziej wymagających klientów, oczekujących czegoś więcej od swojego banku. Konto Select zapewnia między innymi darmowe e-konsultacje Telemedi.co, rachunek maklerski VIP, pakiet wielowalutowy, pakiet ubezpieczeń finansowych, usługę CyberRescue, zniżki na podróże oraz obsługę premium. To wszystko możecie mieć w zupełności za darmo, tak samo jak kartę debetową oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Takiej ofercie trzeba się przyjrzeć! Po otwarciu Konta Select możecie również wziąć udział w promocji karty kredytowej VISA z premią sięgającą kwoty 300 zł!

Konto Select – szczegóły

Zaczniemy nietypowo, bo od analizy samego konta.

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów na kwotę co najmniej 10.000 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA,
 • dostęp do osobistego doradcy w oddziale oraz priorytetowej infolinii Select.

Z pewnością najmocniej interesuje Was kwestia ominięcia opłaty za konto. Tak naprawdę wystarczy jeden przelew w miesiącu na kwotę 10.000 zł (przykładowo z waszego konta w innym banku), by w pełni uwolnić się od opłaty za prowadzenie rachunku. Środki możecie wypłacić z powrotem, zaraz po zaksięgowaniu ich na Koncie Select. W przypadku niezapewnienia wymaganego wpływu, koszt prowadzenia rachunku to 30 zł.

Pozostałe usługi? Tutaj w przeciwieństwie do standardowego Konta Jakie Chcę – wszystko jest bezwarunkowo za darmo.

Darmowe e-konsultacje Telemedi.co

Pandemia koronawirusa zmieniła oblicze wielu rutynowych czynności, które dotychczas wykonywaliśmy „wychodząc z domu”. Przykładem mogą być choćby standardowe wizyty u lekarza rodzinnego. Jeśli przyzwyczailiście się do e-porad lub po prostu nie lubicie stania w kolejce, możecie wykorzystać w tym celu dostęp do e-konsultacji zapewnianych przez Telemedi.co. Usługa ta jest darmowa dla posiadaczy Konta Select. Aktualnie e-konsultacje są bardzo wygodne, ponieważ zamiast recept mamy e-recepty (dostajemy kod do realizacji w aptece wraz z numerem PESEL) oraz e-zwolnienia, które przesyłane są bezpośrednio do ZUS-u. Ponadto bardzo szybko rozwijają się e-skierowania, zaś na początku 2021 mają być normą. Po co zatem wychodzić do przychodni i ryzykować zarażenie (nie tylko koronawirusem).

W Telemedi.co konsultacje odbywają się przez telefon, czat lub wideorozmowę. Możecie z nich korzystać 24 godziny na dobę, nawet podczas pobytu za granicą.

Z darmowej usługi Telemedi.co może skorzystać maksymalne 500 osób. Po założeniu Konta Select, w ciągu 30 dni otrzymacie kod rabatowy podczas rejestracji na stronie promocji Telemedi.co. Usługa będzie dla Was darmowa do 31 stycznia 2021 roku.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Pakiet ubezpieczeń finansowych oraz CyberRescue

Wraz z Kontem Select otrzymujecie bardzo ciekawy zestaw ubezpieczeń. Pierwszym z nich jest bezpłatny pakiet ubezpieczeń finansowych. W ramach tego pakietu posiadacze karty debetowej Visa Select objęci są ochroną między innymi przed skutkami nieuprawnionego użycia karty.

Natomiast w ramach usługi CyberRescue, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Darmowy rachunek maklerski VIP

Jeśli jesteście lub zamierzacie zostać aktywnymi inwestorami, Santander Bank Polska zapewni Wam darmowy dostęp do rachunku VIP. A czym różni się on od standardowego rachunku? Otóż zapewnia atrakcyjniejsze stawki prowizji maklerskich dla klientów Santander Select w porównaniu do stawek tradycyjnych. Taryfę opłat znajdziecie tutaj. Ponadto zapewnia bezpłatny dostęp do opracowań analitycznych i rekomendacji ekspertów w serwisie Inwestor online.

W ofercie rachunku maklerskiego VIP dostępna jest możliwość inwestycji między innymi w akcje, ETFy, obligacje na giełdzie warszawskiej i na największych giełdach zagranicznych, a także możliwość zapisów na akcje w ramach ofert publicznych.

Pakiet walutowy oraz zniżki na podróże i wypożyczenie auta

Karta VISA Select polecana jest między innymi aktywnym podróżnikom. Gwarantuje ona 4% zwrotu za rezerwację noclegu w serwisie Booking.com oraz 9% zwrotu za wypożyczenie auta w firmie Rentalcars.com. Dodatkowo, do 30 września 2020 roku będziecie mogli otrzymywać od 10% do 25% zniżki na zakupy w sklepach, restauracjach i kawiarniach na lotniskach. W tym celu zarejestrujcie się w aplikacji Airport Companion Europe i podajcie w niej dane swojej karty Select.

Karta VISA Select zapewnia bardzo korzystne rozwiązania pod względem rozliczeń walutowych. W ramach pakietu wielowalutowego możecie otworzyć nawet cztery darmowe rachunki walutowe: USD, EUR, CHF oraz GBP. Konta możecie następnie zasilić za pośrednictwem Kantoru Santander. Karta Select sama będzie rozpoznawała, w jakiej walucie dokonywana jest płatność, dzięki czemu środki będą pobierane z odpowiedniego konta walutowego.

Uczestnictwo w promocji – 200 zł premii

Gdy już mamy omówione szczegóły konta, możemy przejść do omówienia promocji z premią. Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 lipca 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Co ważne, posiadanie dowolnego innego produktu jak na przykład konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt gotówkowy – bezproblemowo umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

Ponadto Santander Bank Polska na wzór innych banków wyklucza tym razem osoby, które kiedykolwiek korzystały z jego promocji na start. Na szczęście dotyczy to wyłącznie promocji Konta Jakie Chcę. Jeśli korzystaliście z promocji innego rodzaju konta, wówczas możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Mówi o tym zapis regulaminu:

W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Jak założyć promocyjne Konto Select?

Aby założyć Konto Select, złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

 • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Na złożenie wniosku macie czas do 14 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 16.000 promocyjnych wniosków. Z chwilą wyczerpania puli, promocja zostanie zawieszona i składanie nowych wniosków będzie niemożliwe. Zatem jeśli zdążycie złożyć wniosek – macie pewność udziału w promocji.

Na zawarcie umowy o konto macie czas do 31 sierpnia 2020 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Poniżej przedstawiam zgody, które należy wyrazić podczas wnioskowania o konto. Zgodę na EKK wyrazicie natomiast podczas pierwszego logowania w bankowości elektronicznej lub w zakładce Ustawienia > Forma otrzymywania korespondencji. Macie na to czas najpóźniej do 15 września 2020 roku.Pamiętajcie, iż w celu zdobycia 50 zł w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku należy wpisać kod polecenia w odpowiednim polu. Możecie użyć mojego kodu polecenia: 1012623515 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie we wniosku pod wyborem karty płatniczej. Poniżej przedstawiam podgląd.

Premia na start – warunki promocji

Aby zdobyć 150 zł premii bazowej, należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową lub BLIKIEM),
 • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Co do kwestii wpływu, przelew na 1000 zł z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Może to być także wpływ wynagrodzenia, ale nie musi.

Transakcje możecie wykonywać kartą debetową i/lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Dla pewności, uściślę, iż warunki należy spełniać:

 • dla kont założonych w lipcu – od lipca do września lub od sierpnia do października, 
 • dla kont założonych w sierpniu – od sierpnia do października lub od września do listopada.

Premia w wysokości 150 zł powędruje na wasze konto w terminie do 15 grudnia 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

50 zł premii w programie poleceń

Aby zdobyć bonus w ramach programu poleceń, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca (nie później jednak niż do 31 sierpnia 2020 roku):

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną i BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (przykładowo sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Według regulaminu, co najmniej jedna płatność musi zostać wykonana BLIKIEM. Pozostałe mogą być wykonane dowolnie – albo kartą albo BLIKIEM – jak Wam wygodnie,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 


Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji bazowej, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Premie z tytułu programu poleceń będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w lipcu, a warunki spełnicie do końca sierpnia, wówczas 50 zł premii otrzymacie we wrześniu 2020 roku.


50 zł premii dla polecającego

Premia na start to jeszcze nie wszystko. O wiele więcej możecie zarobić poprzez polecanie promocji swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 50 zł nagrody. Osoba polecona może następnie zostać polecającym! W ten oto sposób zwielokrotnicie swoje zyski po założeniu konta.

Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Bank Polska wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konto, musicie wygenerować swój kod polecenia w bankowości online, w zakładce Program poleceń. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

W ramach bieżącej edycji programu możecie odebrać maksymalnie 500 zł premii.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja VII”.

Lokata mobilna na 2% w skali roku

 • Gwarancja stałego oprocentowania 2% w skali roku,
 • Kwota lokaty: od 1000 zł do 20 000 zł,
 • Czas trwania – 4 miesiące,
 • Z lokaty mobilnej możecie skorzystać tylko raz,
 • Lokata nie jest odnawialna,
 • Lokatę założycie po otwarciu konta osobistego w aplikacji Santander mobile (wystarczy kilka kliknięć),
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
 • Wypłata całości lub części pieniędzy zgromadzonych na lokacie przed końcem okresu umownego oznacza jej zerwanie – w takiej sytuacji bank nie wypłaca odsetek.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów