fbpx

Santander Bank Polska: 300 zł w Monetach Allegro w promocji karty kredytowej Visa

Najnowsza promocja Santander Bank Polska przypadnie do gustu osobom, które oprócz samego zarabiania, lubią też zrobić coś dobrego dla innych. Promowana jest bowiem karta kredytowa, wspierająca program dożywiania dzieci w szkołach, czyli znany wszystkim Pajacyk. Premia została podzielona na dwie części, z których pierwszą – w wysokości 120 Monet Allegro – otrzymacie niemal od razu, a na drugą – wynoszącą 180 Monet – będziecie musieli nieco zapracować (czyli robić zakupy na Allegro jak zawsze, płacąc jedynie nową kartą). Sama karta, po spełnieniu prostego warunku, będzie całkowicie darmowa przez pierwszy rok użytkowania. Promocję karty kredytowej warto połączyć ze świetną promocją konta osobistego z 200 zł premii na start oraz lokatą na 2% w skali roku.

Czym są Monety Allegro?

Monety Allegro pełnią funkcję punktów lojalnościowych. Zbieracie je podczas robienia zakupów (szczególnie premiowane są zakupy za pomocą aplikacji Mobilnej Allegro). Allegro kilka razy w miesiącu organizuje też promocje, w których do zgarnięcia jest określona ilość Monet. Znajdziecie je w dedykowanej zakładce serwisu. Informacja o nowych promocjach z Monetami pojawia się również na naszej facebookowej grupie społecznościowej

Monety Allegro możecie wymieniać na kupony zakupowe. 1 Moneta ma wartość 1 zł i zachowuje ważność przez 1 rok. 

Tak prosty przelicznik pozwala traktować premię wypłaconą w Monetach Allegro niemal jak premię gotówkową. Szeroka oferta serwisu Allegro sprawia, że nie będziecie ograniczeni do oferty konkretnego sklepu, jak ma to miejsce w innych promocjach. 

Płatność Monetami dostępna jest dla zakupów o minimalnej wartości 40 zł. Żeby można było wykorzystać je jakoś środek płatniczy, wymagana będzie od Was dopłata minimum 1 zł (kartą, BLIKIEM lub przelewem). Podczas jednej płatności możesz posiłkować się nawet setką Monet!

Promocja – zasady i uczestnicy?

Warunkiem udziału w promocji jest nieposiadanie promocyjnej karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk od dnia 25 maja 2020. Jeśli jesteście klientami banku, korzystacie z jego produktów, czy nawet innych kart kredytowych, nadal możecie zawnioskować o kartę i odebrać pełną premię!

Jeśli Santander Bank Polska to dla Was nowość, możecie w szybki sposób dołączyć do grona zadowolonych klientów i zgarnąć dodatkowe 200 zł premii oraz dostęp do lokaty mobilnej z oprocentowanie aż 2% w skali roku

Pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się na stronie promocji i złożenie wniosku o kartę kredytową do 31 sierpnia 2020 roku. Podczas rejestracji kluczowe jest podanie adresu e-mail, widniejącego w Waszym koncie Allegro. Tylko w ten sposób organizator będzie mógł zidentyfikować Wasze zakupy i przyznać premię. 

Odbędziecie też krótką rozmowę z doradcą za pomocą telefonu lub czatu wideo. Po rozpatrzeniu wniosku będziecie mieli 30 dni na podpisanie umowy z bankiem. Jeśli chodzi o warunki przyznania karty, bank nie stawia przed klientami wyśrubowanych wymagań. Minimalny dochód potrzebny do uzyskania karty to 650 zł. 

Powinniście też pamiętać, że regulamin wymaga od uczestników wyrażenia zgody na:

  • otrzymywanie informacji handlowych kanałami elektronicznymi i telefonicznie,
  • elektroniczny kanał kontaktu, czyli EKK,
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych przez Santander Bank Polska.

Premia w dwóch częściach

Organizator promocji podzielił tytułowe 300 Monet na dwie części. Takie rozwiązanie ma sporą zaletę. Warunkiem otrzymania pierwszej części, stanowiącej 120 monet, jest jedynie wyrobienie promocyjnej karty kredytowej. Nic więcej. Nie musicie spełniać żadnych dodatkowych warunków i pilnować specjalnych wytycznych. Pierwszą transzę otrzymacie w ciągu 5 dni roboczych od podpisania umowy. 

Ambitni łowcy promocji mogą jednak powalczyć o znacznie więcej! Druga część bonusu to 180 Monet, które będziecie zdobywać wraz z kolejnymi zakupami w serwisie Allegro i poza nim. Gromadzenie Monet będzie odbywało się według następującego schematu:

  • 5 Monet za każdą płatność w Allegro o wartości minimum 40 zł – przez pierwsze 6 miesięcy od zawarcia umowy. Warunek zgrywa się idealnie z Allegro Smart, gdzie za zakupy od 40 zł możecie liczyć na darmową wysyłkę. Zamiast jednego zakupu na 120 zł, możecie więc rozbić zamówienie na trzy paczki po 40 zł i w ten sposób zyskać nie 5, a 15 Monet. Paczki z dużym prawdopodobieństwem dotrą do paczkomatu lub zostaną dostarczone przez kuriera w tym samym czasie, więc nie będzie to dla Was dodatkowy problem. 
  • 1 Moneta za każdą transakcję kartą na minimum 40 zł poza Allegro. W tym przypadku obowiązuje podobny limit czasowy i ilościowy – możecie zbierać w ten sposób Monety przez pierwsze pół roku, do 15 Monet miesięcznie.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej opłacalne będą zakupy za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego. 🙂

Jeśli sądzicie, że 120 zł wydawane na Allegro każdego miesiąca to duża kwota, spróbujcie ugryźć sprawę od drugiej strony. Wystarczy, że comiesięczne zakupy, które robicie w innych sklepach online lub punktach stacjonarnych, “przerzucicie” na Allegro. Przykłady? Karma dla zwierząt domowych, środki czystości, książki. W większości przypadków takie zakupy pozwolą Wam zaoszczędzić pieniądze, a przy okazji zarobić dodatkowe Monety.

Visa Silver Akcja Pajacyk – co wiemy o samej karcie kredytowej

Korzystanie z karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk, jak przystało na tego typu produkt, jest płatne. Roczny koszt użytkowania plastiku to 90 zł. Jest jednak prosty sposób, by pierwszy rok z kartą był całkowicie darmowy. Wystarczy, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy wykonacie przy jej użyciu co najmniej 10 płatności. 

Po roku użytkowania karta stanie się ponownie płatna, jednak zamiast opłaty rocznej, zostaniecie obciążeni co miesiąc kwotą 7,50 zł. Aby pozbyć się tego kosztu, będziecie musieli użyć karty 10 razy każdego miesiąca. To już nieco trudniejsze zadanie, ale nie powinno sprawić kłopotu osobom korzystającym regularnie z płatności bezgotówkowych. Pamiętajcie jednak, iż nikt Wam nie każe utrzymywać karty przez kolejny rok. 😉

Podsumowując, karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk:

  • 0 zł za prowadzenie przez pierwszy rok, pod warunkiem wykonania 10 płatności w ciągu pierwszych trzech miesięcy (w przeciwnym wypadku pierwszy rok będzie kosztował 90 zł),
  • 7,50 zł za każdy kolejny miesiąc po upływie roku (karta będzie nadal darmowa, jeśli wykonacie miesięcznie 10 płatności),
  • 54 dni na spłatę bez odsetek (nie licząc wypłat salda kredytowego z bankomatów, czego należy unikać, korzystając z jakiejkolwiek karty kredytowej).

Co ciekawe, usługa Fast Cash pozwoli Wam zacząć korzystać z karty jeszcze zanim trafi ona w Wasze ręce. Już po otrzymaniu pozytywnej decyzji będziecie mogli przelać środki z karty na inny rachunek.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów