PKO Bank Polski: „Konto Pierwsze” dla osób w wieku 13-18 lat z voucherem do sklepów H&M o wartości 100 zł oraz 100 zł premii dla rodzica!

Kto powiedział, że z promocji bankowych mogą korzystać tylko dorośli? Oprócz programu poleceń Polecam PKO, w którym do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta, PKO Bank Polski przygotował również promocję dla grupy nieco młodszych klientów. Otóż w zamian za otwarcie Konta Pierwszego, możecie zdobyć voucher do sklepów H&M o wartości 100 zł, w tym również do sklepu internetowego. Warunki zdobycia nagrody są bardzo proste, wystarczy zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową. Prowadzenie Konta Pierwszego jest darmowe, tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Oprócz tego wasze pociechy będą mogły odkładać kieszonkowe na Pierwsze Konto Oszczędnościowe, które zaprocentuje nawet na 2,5% w skali roku.

 

 

Uczestnicy

Zgodnie ze specyfiką Konta Pierwszego oraz zapisami regulaminu, za uczestnika promocji uznaje się:

osobę fizyczną w wieku od 13 lat, do dnia poprzedzającego dzień ukończenia 18 roku życia, posiadającą ograniczoną zdolność do czynności prawnych, reprezentowaną przez przedstawiciela ustawowego (Rodzica).

…osoby małoletniej, która do dnia poprzedzającego Okres Promocji nie była posiadaczem Konta.

 

Rodzic (opiekun ustawowy) również musi posiadać rachunek osobisty w PKO BP. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w „molochu”, a chcielibyście otworzyć Konto Pierwsze swoim pociechom (na przykład w celu lokowania oszczędności lub poszerzania edukacji finansowej dziecka), polecam promocję Konta za Zero z premią wynoszącą 100 zł na start. Więcej na jej temat w dedykowanym artykule.

Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie przez rodzica zgód na otrzymywanie informacji marketingowych (w formie elektronicznej oraz SMS-owej).

 

 

 

 

Warunki promocji

Wniosek o Konto Pierwsze dostępny jest po zalogowaniu w bankowości elektronicznej iPKO, w aplikacji IKO lub w placówce stacjonarnej. Oprócz konta musicie również zawnioskować o kartę debetową. Podpisanie umowy może się odbyć w oddziale lub za pośrednictwem kuriera. Co prawda to wasze dziecko będzie podpisywało się na umowie, aczkolwiek musicie być przy nim podczas tego procesu. Małoletni musi okazać legitymację szkolną, paszport lub tymczasowy dowód osobisty. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód marketingowych.

Umowę należy podpisać do 6 grudnia 2019 roku. Do tej samej daty musicie zarejestrować swój udział w akcji na dedykowanej stronie promocji. Liczba nagród w promocji to 1000 sztuk! W razie jej wyczerpania, stosowny komunikat pojawi się na wskazanej stronie promocji lub…organizator zwiększy pulę nagród.

 

Następnie w czasie trwania promocji, czyli do 22 grudnia 2019 roku należy wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową VISA. Może to być zarówno płatność w stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym, jak i przez Internet.

 

Nagrody

Nagrody wydawane będą w formie dwóch voucherów po 50 zł każdy. Możecie je wykorzystać zarówno w stacjonarnych sklepach, jak i w internetowym sklepie marki H&M. Ważność voucherów upływa 30 czerwca 2020 roku. Na szczęście mają one charakter wielorazowy.

Wydanie nagród odbędzie się za pośrednictwem bankowości online (w formie wiadomości wewnętrznej). Organizator przewidział dwie transze wydawania nagród:

  • do 20 grudnia 2019 roku, jeśli warunki spełnicie do 30 listopada 2019 roku lub
  • do 17 stycznia 2020 roku, jeśli warunki spełnicie pomiędzy 1 a 22 grudnia 2019 roku.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji oraz na stronę promocji.

 

PKO Konto Pierwsze

  •  0 zł za prowadzenie konta,
  •  0 zł za przelewy internetowe, 
  •  0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie,
  •  0 zł za kartę debetową pod warunkiem rozliczenia dwóch transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wynosi 3,90 zł,
  •  szczegóły na stronie banku.

 

Wraz z rachunkiem Konto Pierwsze możecie otworzyć również PKO Pierwsze Konto Oszczędnościowe. Jego oprocentowanie wynosi 2% w skali roku do kwoty 10 000 zł oraz 1,6% w skali roku dla nadwyżki. Możecie także otrzymać bonus za systematyczne oszczędzanie wynoszący dodatkowe 0,5%. Zostanie on naliczony w przypadku systematycznych wpłat w wysokości od 20 zł do 1000 zł i braku wypłat przez 3 kolejne miesiące. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe.

 

 

Program poleceń TransferGo, czyli 15 funtów premii (około 75 zł) na start za wykonanie jednego przelewu!

Sprawdź szczegóły

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów