Santander Bank: łatwy bonus 150 zł za założenie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych, promocja skrócona do 13 listopada 2019 roku!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Akcja Money Mania obchodzi swoją okrągłą rocznicę. No dobrze, być może nie jest to jeszcze rocznica, aczkolwiek dwudziesta edycja promocji przynosi nam 150 zł ultra łatwej premii w promocji Konta Jakie Chcę dla młodych. Jest to bardzo dobry rachunek, dostępny dla osób w wieku od 18 do 26 lat, zapewniający bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewy natychmiastowe (wiadomo, młodym się zawsze spieszy). Premię startową będziecie mogli łatwo powiększyć o dodatkowe 80 zł, jeśli podczas wnioskowania użyjecie kodu polecenia oraz spełnicie dodatkowe niezbyt wygórowane warunki. Jeszcze więcej, bo 150 zł premii ekstra wpłynie na wasze konto w przypadku zapewniania wpływów na konto w postaci wynagrodzenia, stypendium lub innego stałego świadczenia. Zatem do ugrania jest 150 zł, 230 zł lub nawet 380 zł łącznej premii w promocji konta osobistego. Jaka będzie jej wysokość, zależy tylko od Was. W sumie, Konto Jakie Chcę dla młodych można śmiało polecić studentom, którzy nie tak dawno rozpoczęli nowy rok akademicki.

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Zgodnie z regulaminem, w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w Santander Banku w okresie od 14 października 2018 roku. Natomiast posiadanie dowolnego innego produktu w Santanderze jak na przykład konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Drugim, a zarazem kluczowym kryterium jest oczywiście wiek uczestnika promocji, który wynosi od 18 do 26 lat. 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział, po czym zarejestrujecie lub zalogujecie się w Money Manii. W przypadku rejestracji, wystarczy, że podacie imię, nazwisko, adres e-mail, hasło a także zaakceptujecie wszystkie cztery okienka. Na podany adres e-mail otrzymacie link aktywacyjny. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją waszego profilu. Natomiast osoby, które korzystały już z poprzednich edycji promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy samo zalogowanie na dedykowanej stronie promocji.

Po zalogowaniu się w profilu, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową po kliknięciu w Wyślij wniosek. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 14 października do 19 listopada 2019 roku do 13 listopada 2019 roku. Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego adresu e-mail, co podczas rejestracji w promocji. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Pamiętajcie, iż podczas wnioskowania będziecie musieli załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego. Ewentualnie ksero dowodu przekażecie kurierowi.

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku,
 • na kontakt w celach marketingowych,
 • na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej.

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej przedstawiam screen obrazujący, które zgody należy zaznaczyć, aby zapewnić sobie udział w promocji

Ostateczny termin na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera to 30 listopada 2019 roku. Wizyta kuriera będzie poprzedzona telefonem z banku w celu umówienia wizyty w dogodnym miejscu i czasie (na przykład w domu, w pracy lub w szkole). Po podpisaniu dokumentów wrócą one do banku. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo.

150 zł łatwej premii na start oraz finalizacja promocji

Gdy wasze konto będzie już aktywne, wystarczy, że do 31 grudnia 2019 roku zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 200 zł oraz wykonacie minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę. Co do przelewu, może on pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku.

Po spełnieniu warunków, premia zostanie wypłacona na aktywne Konto Jakie Chcę dla młodych do 14 lutego 2020 roku. Wcześniej, bo do 14 stycznia 2020 roku będziecie musieli uzupełnić numer konta do wypłaty premii na stronie Money Manii. Potwierdzenie uzyskania prawa do wypłaty nagrody otrzymacie mailowo do 31 stycznia 2020 roku.

Szczegóły w zaktualizowanym regulaminie promocji Money Mania 20.

80 zł ekstra w ramach programu poleceń

Otwierając konto w promocji Money Mania, możecie w łatwy sposób uzyskać dodatkowe 80 zł premii w ramach programu poleceń. W celu zdobycia premii ekstra, wpiszcie kod polecenia w odpowiednim polu we wniosku (screen poniżej). Możecie użyć mojego kodu polecenia 1008552568 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego.

W przypadku programu poleceń, bank stosuje zbliżony, choć nieco inny “okres karencji”. Mianowicie, definicja nowego klienta ustalona jest według daty 1 października 2018 roku.

Aby zdobyć 80 zł bonusu, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków. Przykładowo, jeśli konto założycie w październiku, a do końca listopada wykonacie płatności, wówczas premię otrzymacie jeszcze w grudniu.

Więcej informacji na temat programu poleceń w dedykowanym artykule oraz w regulaminie programu poleceń (ważny od 1 października 2019 roku).

Szczegóły Konta Jakie Chcę dla młodych (warunki do 26. roku życia)

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami.

Promocja „150 zł za wynagrodzenie” – edycja IV (do 31 października 2019 roku)

Promocję Money Mania możecie również śmiało połączyć z wewnętrzną akcją banku „150 zł za wynagrodzenie”. W tym przypadku uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). 

Po założeniu rachunku, złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 3 kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnijcie wpływy na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

Do promocji możecie przystąpić do 31 października 2019 roku, zaś (do tego dnia należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia), zaś wpływy należy zapewniać w listopadzie i grudniu 2019 roku oraz w styczniu 2020 roku. 

Wymagane płatności kartą możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Wykluczone są wyłącznie transakcje w punktach bukmacherskich oraz kasynach (kody MCC: 7995 oraz 6540).

Premia zostanie wypłacona do 29 lutego 2020 roku. W dniu wypłaty premii musicie posiadać aktywne konto, kartę debetową, dostęp do bankowości online oraz zgody na kontakt w formie elektronicznej.

Co ważne, regulaminowe wynagrodzenie to nie tylko typowy wpływ pensji, ale również renta, emerytura, czy też inne świadczenie. Potwierdza to zapis regulaminu:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Szczegóły: regulamin promocji „150 zł za konto wynagrodzeniem – IV edycja”.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę dla młodych jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, po otwarciu konta należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury (mogą być one wystawione wyłącznie na posiadacza Konta Jakie Chcę dla młodych). Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie słowo „faktura” i pojawi się Wam opcja do dodania faktury w promocji. W formularzu  oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy. W tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku. W tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę dla młodych?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów