Konto Citi Priority: ponownie do 600 zł premii w formie 5% moneyback od płatności kartą

Bank Citi Handlowy powraca do solidnego premiowania w ramach konta Citi Priority. Ponownie możecie zdobyć do 600 zł premii w formie 5% moneyback od transakcji kartą lub aplikacją Google Pay. Pamiętajcie również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest 300 zł dość łatwej premii.

 

 

Kto może wziąć udział w promocji i jak założyć promocyjne konto

Akcja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które po 31 października 2016 roku nie posiadały żadnego produktu w banku Citi Handlowy.

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 28 marca 2018 roku do do 30 kwietnia 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 wniosków.

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant, który podczas rozmowy telefonicznej pobierze od Was szczegółowe dane niezbędne do sporządzenia umowy (umowa podpisywana jest za pośrednictwem kuriera).

 

Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

  • przetwarzanie przez bank waszych danych osobowych w celu informowania Was o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, a w przypadku niezawarcia Umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach Banku i ww. podmiotów, z wyjątkiem informowania drogą elektroniczną opisaną w pkt 2 Formularza Danych Klienta,
  • otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji dotyczących prowadzonych dla Was przez Bank rachunków oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) dotyczących produktów i usług oferowanych przez Bank oraz przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, w przypadku jej niezawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

 

Warunki uzyskiwania premii

Aby bank mógł Wam wypłacać moneyback, musicie spełnić dwa proste warunki. Pierwszym z nich jest co najmniej jedno logowanie do bankowości online lub mobilnej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta.

W powyższym okresie należy spełnić również drugi z warunków, a mianowicie osiągnąć saldo dzienne w wysokości minimum 5000 zł. W praktyce oznacza to, iż na waszym koncie musi się znaleźć 5000 zł, po czym musicie je utrzymać co najmniej przez jedną noc. W kolejnym dniu możecie już wypłacić środki. Wpływ może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

 

Jeśli spełnicie powyższe warunki, bank będzie naliczał Wam 5% zwrotu od płatności kartą lub Google Pay przez 12 kolejnych (pełnych) miesięcy, maksymalnie 50 zł w skali miesiąca. Oznacza to, iż moneyback zmaksymalizujecie przy transakcjach za co najmniej 1000 zł. Na potrzeby promocji zaliczają się wyłącznie transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Niestety w tej edycji promocji bank wykluczył transakcje internetowe. Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. 

 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 600 zł premii

 

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta (szczegóły poniżej),
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet,
  • więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  • suma wpływów w danym miesiącu wyniesie co najmniej 5000 zł i będziecie posiadać co najmniej jeden produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

 

Nie da się ukryć, iż oferta depozytowa w Citi Handlowym jest dość słaba, dlatego o wiele lepszym sposobem na uniknięcie opłat jest wariant numer dwa. Jeśli nie posiadacie jeszcze karty kredytowej z logo Citi, zapoznajcie się z aktualną promocją darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, w której do zdobycia jest łatwe 300 zł premii. Pamiętajcie, iż o kartę możecie zawnioskować dopiero po założeniu konta.

Możecie również założyć konto osobiste, a następnie zawnioskować o udzielenie limitu kredytowego w koncie. Posiadanie otwartej linii kredytowej wypełnia warunki zwalniające z opłaty za konto. Z moich informacji wynika, iż Citi Handlowy dość liberalnie przyznaje debety w koncie.

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 600 zł premii

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów