Ponownie w BGŻ BNP Paribas! 12-miesięczny karnet OK System (o łącznej wartości 756 zł) za założenie Konta Optymalnego

Dobra wiadomość dla wszystkich spóźnialskich. W banku BGŻ BNP Paribas ruszyła II edycja świetnej promocji Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest 12-miesięczny dostęp do karnetu OK System o łącznej wartości 756 zł. Pula promocyjnych wniosków ponownie wynosi 1500 sztuk. Mając na uwadze ogromne zainteresowanie, jakim cieszyła się pierwsza edycja promocji, można się domyślać, iż akcja zostanie wstrzymana przed regulaminową datą zakończenia. Co do samego Konta Optymalnego, jego główne zalety to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz bezwarunkowe 0 zł za kartę debetową.

 

 

OK System – co to takiego?

Na pewno większość z Was kojarzy system motywacyjny MultiSport zapewniający wstęp do obiektów związanych z aktywnością fizyczną: siłowni, pływalni, szkół tańca, ścianek wspinaczkowych, fitnessu, saun, grot solnych, sztuk walki i wielu innych. Na rynku oprócz najbardziej rozpoznawalnego MultiSport'a, istnieją również inne systemy motywacyjne, w tym właśnie OK System. Szczerze mówiąc, bardzo spodobała mi się ta promocja. Osobiście aż 5 razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia związane z aktywnością fizyczną. Mogę Wam nawet zdradzić, że 3 razy to kursy tańca, a dwa razy to siłownia 🙂

Wy również będziecie mogli żyć aktywnie dzięki OK System, choć nie aż tak jak ja 😉 Otóż nagrodą w promocji jest karnet elektroniczny uprawniający do 2-krotnego wejścia w każdym tygodniu na dowolne zajęcia w obiektach współpracujących z OK System. Oznacza to, iż w każdym miesiącu będziecie mogli „rozruszać się” 8 lub 9 razy. Lista obiektów współpracujących z OK System dostępna jest pod tym linkiem. Interaktywna wyszukiwarka jest natomiast dostępna na stronie systemu. OK System zapewnia dostęp do ponad 3500 obiektów sportowych i rekreacyjnych. Cóż, pozostaje tylko wręczyć medal BGŻ BNP Paribas za krzewienie kultury fizycznej wśród Polaków  🙂

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 4 kwietnia 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 4 kwietnia 2015 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi posiadacze karty kredytowej z logo BGŻ BNP Paribas.

 

Jak założyć konto w promocji

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz numer PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie trzy okienka).

Na zarejestrowanie się w promocji (oraz złożenie wniosku) macie czas do 25 kwietnia 2018 roku lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. Nie da się ukryć, iż zainteresowanie promocją może być spore, więc lepiej pospieszyć się ze złożeniem wniosku. Oczywiście w przypadku wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie akcji i kolejne wnioski nie będą już przyjmowane. Jeśli zatem zdążycie zarejestrować się przed zakończeniem promocji, wówczas macie pewność, iż weźmiecie w niej udział.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera. Na podpisanie umowy macie czas do 10 maja 2018 roku. Do tego okresu musicie również aktywować konto.

 

Warunki uzyskania dostępu do karnetu OK System

Pierwszy z karnetów (ważny w czerwcu) uzyskacie za samo podpisanie umowy. Przez kolejne 11 miesięcy wasz karnet może być przedłużany, jeśli będziecie spełniali poniższe warunki:

 • wpływ zewnętrzny na co najmniej 1000 zł,
 • transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • minimum 1 przelew zewnętrzny aplikacją mobilną GOmobile.

 

Jak sami widzicie, wcale nie trzeba się tak dużo napracować, aby co miesiąc zdobyć nagrodę o wartości 63 zł. Na co warto zwrócić uwagę?

Wymagany przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Co do przelewu poprzez aplikację, może być on wykonany na dowolną kwotę, przykładowo na wasze konto w innym banku. Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Bank wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłoby posłużyć do zbyt łatwego „nabijania transakcji”. Należą do nich:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

 

Pierwszy z karnetów otrzymacie mailowo do 14 maja 2018 roku. Następnie do 27 maja 2018 roku waszym zadaniem będzie aktywacja karnetu w panelu użytkownika OK System. Dzięki temu od czerwca 2018 roku będzie mogli zacząć ostro trenować. Kolejne doładowania karnetu będą odbywały się automatycznie po spełnianiu warunków promocji. Do 18. dnia danego miesiąca otrzymacie mailowe potwierdzenie o przedłużeniu karnetu na kolejny miesiąc. Jeśli osiemnasty wypadnie w dzień wolny od pracy, wówczas potwierdzenie otrzymacie w najbliższym dniu roboczym. Ostatni miesiąc treningów to maj 2019 roku. Oczywiście w dniu wydania danej nagrody (czyli przedłużenia karnetu na kolejny miesiąc) wasze konto i karta muszą być aktywne. Na szczęście spełnienie tego warunku nie będzie problematyczne, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo darmowe. 

Szczegóły w regulaminie promocji „W formie z kontem 2”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 756 zł zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów