fbpx

Aż trzy testy produktów w jednym artykule! Wypróbuj i otrzymaj zwrot pieniędzy za produkty marek: Kikkoman, Mutti oraz Wawrzyniec

Sypnęło nam promocjami typu „test produktu”. W związku z tym, nie rozmieniając się na drobne, w jednym artykule opisuję aż trzy tego typu akcje. Dzięki temu, idąc do sklepu za jednym razem kupicie wszystkie produkty do testowania. Warto dodać, iż oprócz dzisiejszej trójki, na blogu dostępne są kolejne trzy akcje. Aby znaleźć ich opisy, wpiszcie w blogowej wyszukiwarce frazy: Listerine, Kinley oraz Duck. Uwaga – każda akcja jest limitowana, dlatego lepiej nie zwlekać z realizacją warunków promocji 🙂

 

 

Zasady promocji – Kikkoman

W promocji macie do wyboru dwa produkty marki Kikkoman: sos sojowy 150 ml Regular oraz cytrusowy sos sojowy Ponzu 250 ml. Kupując wybrany sos, na paragonie musi się znaleźć co najmniej jeden inny dowolny produkt spożywczy. Cóż, organizator tak wymyślił, to trzeba tak zrobić. Warunek ten spełni choćby guma do żucia 🙂

Maksymalny zwrot w przypadku mniejszego sosu to 10 zł, zaś w przypadku drugiego nawet 15 zł. Zamiast zwrotu gotówki, możecie wybrać również voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Develey.

Aby wziąć udział w promocji zachowajcie paragon lub fakturę i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem dokumentu poświadczającego zakup. Ważne, aby na paragonie była wyraźna nazwa sosu. W razie czego lepiej wziąć fakturę imienną lub poprosić o naniesienie adnotacji pracownika wraz z pieczątką. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Produkty marki Kikkoman należy zakupić od 24 stycznia do 2 marca 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach, aczkolwiek lepiej się pospieszyć ze względu na pulę zwrotów wynoszącą 4000 sztuk. Strona promocji nie wyświetla informacji ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji. Jedynie w przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, zaś kolejne formularze nie będą przyjmowane.

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot jednorazowo. Ponadto w jednym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia lub do 45 dni w przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Kwota 10 zł lub 15 zł zwrotu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną w wysokości 10 zł lub 15 zł. Osobiście sos Kikkoman regular kupiłem w sklepie Carrefour za 10,79 zł.

Sprawdź zanim pobiegniesz do sklepu:

 

 

Zasady promocji – Mutti

W promocji macie do wyboru trzy produkty marki Mutti:

  • Pulpa pomidory drobno krojone 400 g – maksymalna kwota zwrotu to 6 zł,
  • Passata przecier pomidorowy 700 g lub przecier pomidorowy z Bazylią – maksymalna kwota zwrotu to 9 zł,
  • Koncentrat pomidorowy 130 g – maksymalna kwota zwrotu to 5 zł.

Zamiast zwrotu gotówki, możecie wybrać również voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Develey o wartości 10 zł.

Aby wziąć udział w promocji zachowajcie paragon lub fakturę i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na stronie Wypróbuj Mutti wraz ze skanem lub zdjęciem dokumentu poświadczającego zakup. Ważne, aby na paragonie była wyraźna nazwa produktu. W razie czego lepiej wziąć fakturę imienną lub poprosić o naniesienie adnotacji pracownika wraz z pieczątką. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Produkty marki Mutti należy zakupić od 5 stycznia do 15 lutego 2019 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest w tych samych dniach, aczkolwiek lepiej się pospieszyć ze względu na pulę zwrotów wynoszącą 3500 sztuk. Jeśli pula zostanie osiągnięta – stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot jednorazowo. Ponadto w jednym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia lub do 45 dni w przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Sprawdź zanim pobiegniesz do sklepu:

 

 

Zasady promocji – Wawrzyniec

Pasty warzywne marki Wawrzyniec należy zakupić wyłącznie w sklepach LIDL od 7 stycznia do 3 lutego 2019 roku. W tych samych dniach zarejestrujcie swój paragon na stronie promocji. Lepiej jednak nie zwlekajcie, ponieważ pula zwrotów jest ograniczona do 5000 sztuk. W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. Maksymalna kwota zwrotu to 4,99 zł.

Jedna osoba może otrzymać zwrot jednorazowo. Ponadto w jednym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony do 10 marca 2019 roku lub do 15 marca 2019 roku w przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Sprawdź zanim pobiegniesz do sklepu:

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów