Karta kredytowa Santander Bank Polska z 300 zł premii na start, rok zwolnienia z opłat, „darmowa pożyczka” w ramach fast cash + nawet 580 zł w promocji konta!

Trwa do:
21 lutego 2023
Dostępność wniosków
2500

Karta kredytowa Santander Bank Polska doczekała się kolejnej edycji promocji, dzięki której zarobicie łatwe 300 zł premii do wykorzystania w sklepach Biedronka. Do wyboru macie różne karty kredytowe, między innymi kartę VISA Silver „Akcja Pajacyk”, z którą bez większego wysiłku wesprzecie szczytną akcję charytatywną. Ewentualnie możecie wybrać też kartę Platinum gwarantującą między innymi 4 darmowe wejścia do luksusowych saloników lotniskowych (jako, że pojedyncze wejście kosztuje standardowo 125 zł, możecie w ten sposób zaoszczędzić nawet 500 zł ekstra). W ramach promocji będziecie zwolnieni z opłat za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. Natomiast w ramach usługi fast cash będziecie mogli za darmo przelać z salda karty kwotę sięgającą limitu karty (nawet 150.000 zł). Transakcja tego typu traktowana jest jako bezgotówkowa, zatem obowiązuje tutaj okres bezodsetkowy. Oznacza to, iż jest to substytut darmowej pożyczki nawet na 54 dni. Przy okazji przypominam również o promocji Konta Jakie Chcę z nawet 580 zł premii na start. Oczywiście promocje konta i karty kredytowej możecie ze sobą połączyć!

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej Santander Bank Polska w okresie od 1 października 2022 roku. Jeśli zaś w wymienionym czasie posiadacie lub posiadaliście inny produkt od Santandera (na przykład konto osobiste lub lokatę), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Nie da się ukryć, iż okres karencji jest niezmiernie krótki.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji lub w bankowości elektronicznej (należy mieć już do niej dostęp). Jeśli nie macie jeszcze dostępu do bankowości online, w pierwszej kolejności możecie założyć konto z premią, by później zawnioskować o kartę kredytową. Na złożenie wniosku o kartę macie czas do 21 lutego 2023 roku lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Do tego czasu musicie również sfinalizować umowę. Można to zrobić w pełni online. Pamiętajcie również o wypełnieniu formularza rejestracyjnego uprawniającego udział w promocji (na dole strony).

Zalety karty kredytowej Santander Bank Polska
Pamiętajcie również o wyrażeniu zgód warunkujących udział w promocji:

  • zgoda na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
  • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu,
  • brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
  • podanie w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Uzyskanie karty warunkuje również polityka kredytowa banku. Na to nie mamy już jednak wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

Osobiście kartę VISA Platinum otrzymałem na kilka kliknięć, bez dołączania jakiejkolwiek dokumentacji dochodowej. Wartość udzielonego limitu to 13.600 zł.

W moim przypadku już po chwili

300 zł premii do sklepów Biedronka

Aby zdobyć bonus, wystarczy, że w terminie do 31 marca 2023 roku wykonacie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych nową kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł. Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i przez Internet. Wyłączone są jedynie płatności zwrócone, quasi cash oraz wszelkie doładowania elektronicznych portmonetek (na przykład Revolut). Ogólnie wszelkie normalne transakcje wykonane w sklepach i innych punktach handlowo-usługowych bez problemu zapewnią spełnienie warunków promocji.

Nagrodę otrzymacie SMS-em i/lub w poczcie w bankowości elektronicznej w terminie do 30 kwietnia 2023 roku. Voucher do Biedronki możecie wykorzystać wielorazowo. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania i ważna bezterminowo.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Usługa Fast Cash

Fast Cash to bardzo ciekawa funkcja, pozwalająca na korzystanie z przyznanego limitu kredytowego, zanim karta w ogóle trafi w Wasze ręce. Z usługi możecie skorzystać za darmo – wyłącznie podczas wnioskowania o kartę.

Takie zlecenie traktowane jest jako transakcja bezgotówkowa, dlatego, w przeciwieństwie do wypłat z bankomatów, zastosowanie ma tutaj długi okres bezodsetkowy (do 54 dni). W tym czasie możecie spłacić zobowiązanie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Darmowa pożyczka na 20.000 zł na okres nawet 54 dni? To możliwe! A w przypadku karty VISA Platinum nawet… 150.000 zł.

Osobiście w ramach fast cash przelałem sobie 12.000 zł, zaś 1600 zł zostawiłem na transakcje bezgotówkowe kartą.

Fast Cash – Santander Bank Polska

Szczegóły kart kredytowych

Pomimo, że karty kredytowe Santander Banku są warunkowo płatne, kolejną częścią niniejszej promocji jest zwolnienie uczestników z opłat za użytkowanie karty przez pierwsze 12 miesięcy. Dzięki temu premię odbierzecie bezkosztowo. Zapewnia to fragment regulaminu:

Brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

Oczywiście wydanie karty również jest darmowe. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni.

Gdy już upłynie pierwsze 12 miesięcy użytkowania karty, nadal może być ona dla Was darmowa. Dla wszystkich kart kredytowych warunek jest identyczny. Należy wykonać co najmniej 10 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w danym okresie rozliczeniowym. W przeciwnym wypadku miesięczny koszt karty VISA Pajacyk i Mastercard Silver to 7,50 zł, karty World Mastercard 17,50 zł, zaś karty VISA Platinum 42 zł.

Pozostałe koszty znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji.

Z kartą Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagasz dzieciom!

Płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” możecie pomóc w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej przez Was transakcji, bank przekaże część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci Pajacyk, Polskiej Akcji Humanitarnej oraz pomoc psychologiczną. Niestety bank nie informuje, jaka to część środków, a szkoda. Prawdopodobnie chodzi tu o część prowizji, jakie bank otrzymuje z tytułu opłat interchange od sprzedawców stosujących terminale płatnicze. Cóż, jeśli już mamy możliwość pomagania (i to w sposób pasywny) – warto to robić 🙂

Dlaczego warto wybrać kartę VISA Platinum?

Karta kredytowa Visa Platinum, jako plastik klasy premium, zapewnia dostęp do szeregu przydatnych funkcji i usług. Ubezpieczenie podróżne zapewni ochronę właścicielowi karty głównej i właścicielom kart dodatkowych (maksymalnie 3 karty dodatkowe) oraz dwóm osobom towarzyszącym. Aktywacja ubezpieczenia odbywa się automatycznie – po opłaceniu kosztów podróży kartą. Dostępne jest także ubezpieczenie samej karty i ważnych dokumentów. Do dyspozycji użytkowników dostępny jest również pakiet Assistance i concierge. Zyskacie w ten sposób dostęp do natychmiastowej pomocy medycznej, pomocy domowej czy wsparcie w przypadku kłopotów z samochodem.

Karta Visa Platinum oferuje także wysoki limit kredytowy, nawet do 150.000 zł. Minimalny limit to 10.000 zł, zatem karta dostępna jest nie tylko dla największych krezusów 🙂

Nieco luksusu wniesie także członkostwo w My Visa Luxury Hotel, czyli programie, pozwalającym na rezerwację hoteli z gwarancją najlepszej ceny oraz wieloma innymi przywilejami (przedłużona doba hotelowa oraz voucher na napoje i przekąski w hotelu). Program Priority Pass umożliwi Wam z kolei korzystanie z 1300 saloników Executive Lounge rozsianych na lotniskach w ponad 100 krajach. Koszt pojedynczego skorzystania z saloniku to 125 zł. Jednak z opłaty zwolnione są cztery pierwsze wejścia posiadacza karty głównej w danym roku kalendarzowym. Oznacza to oszczędność na poziomie nawet 500 zł!

Karta kredytowa Santander Bank Polska Visa to też świetne uzupełnienie jednego z lepszych rachunków osobistych na rynku, czyli Konta Jakie Chcę z 580 zł premii na start.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów