Karta kredytowa BNP Paribas: 400 zł premii na zakupy w sklepach Biedronka, bilet do kina oraz 300 zł bonusu w promocji konta osobistego!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Świetna informacja dla spóźnialskich i niezdecydowanych. Bank BNP Paribas przedłuża do końca roku mega promocję karty kredytowej Mastercard! W ramach II edycji promocji mamBONUS ponownie do zdobycia jest aż 400 zł premii na start do wykorzystania w znanej i lubianej Biedronce. Jako, że popularna „Biedra” dostępna jest niemal na każdym rogu, a jej ceny są bardzo konkurencyjne – premię możemy traktować w zasadzie jako pełny substytut gotówki. Promowanym produktem ponownie są karty kredytowe Mastercard w opcji Standard oraz w wersji Gold. Druga z kart nie dość, że prezentuje się bardzo okazale to na dodatek zapewnia bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Ponadto w ramach programu lojalnościowego mamBONUS otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie przykładowo na bilet do kina lub voucher Allegro o wartości 20 zł. Przy okazji, przypominam również o kończącej się promocji konta osobistego z premią wynoszącą 300 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

BNP Paribas kieruje swoją ofertę zarówno do całkowicie nowych klientów, jak i do osób powracających do współpracy z bankiem. Otóż z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej BNP Paribas w okresie po 1 stycznia 2018 roku.

Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Ba, posiadanie konta w BNP Paribas ułatwi proces zarządzania kartą oraz przyspieszy proces spłaty. Ponadto klienci wewnętrzni danego banku zazwyczaj mają uproszczoną ścieżkę wnioskowania o kartę. Przykładowo, gdy osobiście wyrabiałem kartę BNP Paribas, wówczas wystarczył sam dowód osobisty, bez dostarczania jakichkolwiek dodatkowych dokumentów. 

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna dostępna będzie do 31 grudnia 2019 roku. Co ważne, tym razem pula wniosków jest nieograniczona! 

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. W moim przypadku konsultant zadzwonił dosłownie w ciągu minuty. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, stanowiska, danych pracodawcy czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia.

Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Wedle mojej wiedzy, dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury i tym podobnych. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety (ponoć warto się czasem o nie upomnieć) 😉

 

Jak zdobyć voucher do Biedronki o wartości 400 zł?

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że w terminie do 30 kwietnia 2020 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe lub gotówkowe na łączną kwotę co najmniej 2000 zł. Może to być zarówno jedna duża transakcja (na minimum 2000 zł) lub suma większej liczby transakcji. W stosunku do poprzedniej edycji macie o wiele więcej czasu na spełnienie warunków promocji. Dzięki temu na spokojnie spełnicie warunki poprzez wykonywanie rutynowych płatności.

 

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone jest tutaj wyłącznie doładowanie wszelkich portmonetek lub innych instrumentów płatniczych (jak na przykład Revolut lub Monese), płacenie kartą za rachunki, czy też wykorzystanie pośredników płatności. Zgodnie z regulaminem wykluczone są płatności:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

 

…a może płatności gotówkowe?

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu oraz zlecenia wykonania przelewu środków w ciężar karty. Tego typu operacje nie są jednak darmowe. Koszty prowizji wynoszą 4,9% wartości transakcji, minimum 10 zł. W przypadku wypłaty z bankomatu lub przelewu środków na kwotę 2000 zł, zapłacicie 98 zł prowizji. Ponadto, w przypadku transakcji gotówkowej, odsetki naliczane są już od dnia wykonania transakcji.

 

Zatem spełniając warunki z wykorzystaniem bankomatu lub przelewu, na czysto zarobicie 302 zł pod warunkiem, iż środki spłacicie zaraz po ich wypłacie. Cóż, jest to pewien sposób na tę promocję, szczególnie gdy nie macie w zwyczaju wykonywać sporych zakupów lub macie inne karty, na których musicie „wykręcać obroty”. Warto również wspomnieć, iż transakcje gotówkowe mogą się mocno przydać, gdy do regulaminowego 2000 zł brakuje Wam już niedużej kwoty (na przykład 100 zł, czy 200 zł), a termin spełniania warunków zbliża się ku końcowi. Wówczas niewielkim kosztem spełnicie warunki promocji, dzięki czemu odbierzecie swój voucher. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

Jak odebrać swoją nagrodę?

Aby odebrać nagrodę, na początek zarejestrujcie się na stronie programu lojalnościowego mambonus.pl. Warto to zrobić zaraz po otrzymaniu karty ze względu na możliwość zbierania punktów lojalnościowych wymiennych na nagrody (choć maksymalnie macie na to 2 miesiące). Voucher do Biedronki zostanie udostępniony na platformie w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. 

Szczegóły w regulaminie II edycji promocji.

 

 

Ważność uzyskanego vouchera upływa 31 grudnia 2020 roku. Aby móc zrealizować zniżkę należy podać unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów, ale przed dokonaniem płatności za zakupy. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie aż do wyzerowania salda (bez możliwości wydawania reszty). Jeśli natomiast wartość towarów jest wyższa od pozostałej kwoty salda, wówczas różnicę w cenie należy dopłacić tradycyjnie (kartą lub gotówką).

 

 

 

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie 200 punktów za rejestrację w programie oraz kolejne 5000 punktów, jeśli wykonacie co najmniej 4 płatności kartą (każda na kwotę minimum 50 zł) w okresie do końca drugiego okresu rozliczeniowego po podpisaniu umowy o kartę.

Płacąc kartą BNP Paribas, w ramach programu będziecie zdobywali po 2 punkty za każde wydane 1 zł. Zatem po wydaniu 2000 zł (w celu zdobycia vouchera w głównej promocji), będziecie mieli co najmniej 9200 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród odbierzecie za to bilet do kina (koszt biletu to 6495 punktów). Inną opcją będzie wybór vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl o wartości 20 zł (koszt takiego vouchera to 6000 punktów) lub do Virtualo o wartości 30 zł (koszt takiego vouchera to 9000 punktów).

 

Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 30 zł zniżki na frisco.pl.

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start oraz w regulaminie 200 punktów za rejestrację.

 

Szczegóły kart kredytowych BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat, miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Aby uniknąć zbędnych kosztów, wystarczy wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym dla karty Standard lub na 2000 zł w przypadku karty Gold. 

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę.  

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji

 

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej. Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

  • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
  • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
  • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
  • dziennego świadczenia szpitalnego,
  • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
  • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
  • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży ),
  • usługi Concierge.

Więcej informacji na temat ubezpieczenie znajdziecie pod tym linkiem.

 

…a oprócz tego, karta Mastercard Gold prezentuje się naprawdę okazale

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów