fbpx

Axi Card, czyli 50 zł premii na start, RRSO równe 0% przez pierwsze 30 dni, do 250 zł w programie poleceń oraz tablet Huawei w ramach konkursu!

Na blogu witamy kolejny fintech, który co prawda działa na polskim rynku już od ponad roku, ale dopiero teraz postanowił mocniej zawalczyć o nowych klientów. Axi Card, czyli bohater dzisiejszego artykułu to karta płatnicza z darmowym limitem kredytowym, wydawana przez podmiot niebankowy, a zatem zapewniający o wiele prostsze rozwiązania niż banki. Gdzieś już to widzieliście? Z pewnością, jednak to Axi Card była pierwsza 🙂 Aby zachęcić Was do przetestowania nowej karty, na start do waszej dyspozycji będzie cały pakiet promocji. Po pierwsze, przez 30 dni RRSO dla środków wydatkowanych w ciężar karty wyniesie okrągłe 0% i to dla kwoty nawet 3000 zł – to lepsze niż szybka pożyczka. Po drugie, na start możecie otrzymać 50 zł premii za samo aktywowanie karty! Po trzecie, sami będziecie mogli polecać kartę Axi Card, dzięki czemu odbierzecie nawet 250 zł dodatkowej premii ekstra. Po czwarte, w ramach konkursu możecie zdobyć jeden z trzydziestu tabletów marki Huawei o wartości 499,99 zł. Co do samej karty Axi Card, jej szczególna cecha to fakt, że płacicie za nią tylko w przypadku korzystania z limitu kredytowego (samo wydanie i utrzymanie karty jest bezpłatne). Ponadto Axi Card zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co do kwestii obsługi, warto zwrócić uwagę, iż spółka wydająca kartę Axi Card posiada swój oddział w Polsce, zapewnia polski support oraz serwis internetowy w języku polskim. Umowę będziecie mogli zawrzeć mailowo lub za pośrednictwem kuriera.

 

 

Co nieco na temat Axi Card

Axi Card zadebiutowała ze swoimi usługami w Polsce w 2018 roku. Polski oddział spółki Easy Payment Services OOD stojąca za marką Axi wpisana jest na listę członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Międzynarodowa karta kredytowa jest z jednej strony alternatywą dla kart bankowych, z drugiej zaś dla szybkich pożyczek. W porównaniu do banków, Axi Card wyróżnia się o wiele łatwiejszym procesem wnioskowania o kartę, całość procesu odbywa się zdalnie. Ponadto Axi Card nie weryfikuje swoich klientów bezpośrednio w Biurze Informacji Kredytowej (BIK S.A.). Dzięki temu, raz, że nie obciąża waszej zdolności kredytowej, a dwa, że kartę mogą otrzymać również osoby z nieco słabszą historią kredytową. Axi Card weryfikuje swoich klientów jedynie w nieco mniej znaczących bazach, takich jak: CRIF, KBIG, KRD, ERIF, czy InfoMonitor.

Z drugiej strony, Axi Card to wygodna alternatywa dla szybkich pożyczek. Zamiast za każdym razem wnioskować o nową pożyczkę, możecie korzystać z aktywnej linii kredytowej. W razie potrzeby kartą można płacić w sklepach lub wypłacać gotówkę z bankomatów. Oczywiście nic nie jest za darmo, jednak opłaty pojawiają się dopiero w sytuacji, gdy korzystacie z udostępnionych środków. Wówczas oprocentowanie w skali miesiąca to 0,75%, zaś opłata administracyjna 5,25%. Minimalna spłata pożyczki w każdym okresie rozliczeniowym wynosi 15% wysokości limitu na karcie.

 

Dużą zaletą Axi Card jest fakt, iż przez pierwsze 30 dni RRSO wynosi 0%. Promocja ta obowiązuje jedynie w przypadku skorzystania z karty za pośrednictwem partnerów handlowych Axi Card, takich jak…ten blog 🙂

Okres promocyjny dotyczy 30 dni liczonych od dnia aktywacji karty. W tym czasie możecie dowolnie obracać środkami udostępnionymi przez Axi Card. Oczywiście wszystko jest za darmo pod warunkiem terminowej spłaty zadłużenia. Po okresie rozliczeniowym otrzymacie wyciąg na którym będzie widniała kwota do spłaty. Spłata odbywa się poprzez tradycyjny przelew na indywidualny rachunek bankowy.

Regulamin promocji z RRSO 0% przez pierwsze 30 dni znajdziecie pod tym linkiem.

 

50 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty

Axi Card w zasadzie nie stosuje okresu karencji. Otóż z promocji wykluczone są jedynie osoby, które po 1 grudnia 2019 roku były w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty lub są już klientami Axi Card.

 

Wniosek o kartę Axi Card możecie złożyć w przeglądarce zarówno na smartfonie, jak i na komputerze. Cały proces zaczyna się od przejścia na dedykowaną stronę promocji. Wniosek ma bardzo wygodną formę, ponieważ wszystko mieści się na jednej stronie. Dzięki temu od razu wiecie, jakie dane należy sobie przygotować. 

Na początek wybierzcie limit, jaki Was interesuje z przedziału od 500 zł do 3000 zł. Moim zdaniem, gdy zawnioskujecie o zbyt wygórowany limit, Axi Card po prostu obniży go do waszych możliwości i przyzna nieco niższą kwotę. 

 

Oprócz tradycyjnych danych osobowych, w formularzu zostaniecie zapytani o kwestię dochodową. Nic dziwnego, w końcu Axi Card to produkt kredytowy. Na podstawie wymienionych danych, pożyczkodawca może (choć nie musi) poprosić Was o dosłanie dodatkowego dokumentu. Prośba taka może się pojawić po złożeniu wniosku w formie kontaktu konsultanta, maila lub SMS-a. Wykaz dokumentów wymaganych podczas procesu weryfikacji znajdziecie pod tym linkiem. W większości przypadków są to po prostu potwierdzenia przelewów. Jak dowiedziałem się od Axi Card, zaznaczenie zgody na weryfikację konta bankowego oraz zdolności kredytowej za pośrednictwem Usługi Instantor sprawi, iż nie będziecie musieli dosyłać jakichkolwiek dokumentów. Weryfikacja odbędzie się automatycznie. Wiąże się to jednak z podaniem danych do logowania w zewnętrznym serwisie. Usługa jest w pełni bezpieczna ze względu na szyfrowanie danych. Oczywiście, jeśli wolicie tradycyjną formę weryfikacji, macie do tego w pełni prawo.

 

 

Teraz kluczowy moment. Aby zdobyć 50 zł premii na start, należy użyć kodu promocyjnego. Jest to jedyny moment, w którym można użyć takowego kodu. Mój nielimitowany kod promocyjny to: JAK99. Poniżej przedstawiam, w którym miejscu prawidłowo należy wpisać kod oraz które zgody są niezbędne do udziału w promocji.

 

 

Po wysłaniu wniosku, umowę otrzymacie na adres mailowy lub dostarczy ją Wam kurier – wszystko w zależności od wyboru dokonanego w trakcie wnioskowania. Nie musicie zatem wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Jeśli wybraliście opcję z dostawą kurierem, adres dostarczenia umowy podajcie w trakcie wnioskowania. Co ważne, kartę otrzymacie od razu razem z umową. Zwrotne dokumenty możecie podpisać podczas obecności kuriera. Dopuszczalną metodą jest również pozostawienie kompletu dokumentów u siebie oraz odesłanie ich we własnym zakresie w ciągu 7 dni (jednak już na swój koszt). Karta od razu będzie zawarta w pakiecie, który dostarczy Wam kurier. Aktywacja karty nastąpi zaraz po tym, jak dokumenty dotrą do siedziby Axi Card.

 

Warunki otrzymania 50 zł premii na start

Premia w wysokości 50 zł wypłacona będzie zaraz po zweryfikowaniu waszych danych oraz aktywacji karty Axi Card. Jedyny wymóg to nieodstępowanie od umowy o kartę w ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy.

Środki zostaną wypłacone na rachunek karty. Utworzoną w ten sposób nadwyżkę możecie przykładowo wydatkować w sklepach lub wypłacić z bankomatu. Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku. Do tego czasu należy złożyć wniosek. Sama wizyta kuriera może mieć już miejsce w styczniu 2020 roku. Aktywacja karty musi nastąpić do 10 stycznia 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Przyprowadź przyjaciół do Axi Card”.

 

 

Użyj kodu polecającego: JAK99

 

Jak polecać Axi Card swoim bliskim…i zarabiać!

Oczywiście 50 zł na start to tylko wstęp do możliwości uzyskiwania dodatkowych dochodów. Polecanie Axi Card możliwe jest zaraz po aktywowaniu karty. Link polecający wraz z kodem promocyjnym otrzymacie w wiadomości SMS. Możecie podawać go bezpośrednio znajomym lub poprzez wykorzystanie social mediów. Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecenia w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, abyście podrzucali znajomym niniejszy artykuł jako instrukcję.

 

W programie poleceń obie strony uzyskują po 50 zł premii. Wypłaty premii następują na bieżąco, zaraz po aktywacji karty. Łącznie możecie polecić Axi Card maksymalnie 5 osobom, za co zgarniecie do 250 zł premii ekstra. Oczywiście poleceni mogą stać się następnie polecającymi, dlatego na całej promocji możecie ugrać nawet 300 zł. Nagrody w promocji podlegają zwolnieniu z opodatkowania. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Przyprowadź przyjaciół do Axi Card”.

 

Odbierz tablet Huawei, czyli konkurs dla uczestników promocji!

Oprócz 50 zł premii na start, możecie zdobyć cenne nagrody w konkursie dla uczestników promocji. Organizator przygotował w tym celu 30 tabletów marki Huawei MediaPad T3 10 WIFI o wartości 499,99 zł. Tablety zostaną rozlosowane wśród uczestników promocji, na których składają się zarówno poleceni, jak i polecający.

Losowanie odbędzie się do 31 stycznia 2020 roku. Informację o przyznaniu nagrody znajdziecie w serwisie oraz otrzymacie SMS-owo. Wysyłka tabletu nastąpi na adres korespondencyjny podany podczas wnioskowania o kartę w ciągu 14 dni od momentu wyłonienia zwycięzców.

 

 

Użyj kodu promocyjnego: JAK99

 

Szczegóły dotyczące karty Axi Card

  • 0 zł za wydanie karty oraz udzielenie limitu kredytowego,
  • 0 zł za dostawę karty Axi Card,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za potwierdzenie salda we wszystkich bankomatach w Polsce,
  • 8 zł za wypłaty z bankomatów na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego,
  • 14 zł za wypłaty z bankomatów w pozostałych krajach,
  • wysokość limitu wynosi od 500 zł do 3000 zł i może być zwiększana wraz z waszą aktywnością oraz regularnymi spłatami.

 

Specyfiką działania karty Axi Card jest generowanie opłat dopiero w sytuacji, gdy w praktyce używacie karty do płatności lub wypłat z bankomatów. Jednak w odróżnieniu do tradycyjnych bankowych kart kredytowych, w przypadku Axi Card nie występuje tak zwany okres bezodsetkowy (zwany również grace period). Oznacza to, iż odsetki naliczane są już od momentu dokonania transakcji/wypłaty z bankomatu. O ile w pierwszych 30 dniach od aktywacji karty, RRSO wynosi 0%, tak po tym okresie standardowe oprocentowanie wynosi 0,75% w skali miesiąca (czyli około 9% w skali roku). Oprócz tego, Axi Card nalicza miesięczną opłatę administracyjną na poziomie 5,25% (również od kwoty wykorzystanego limitu). Cóż, za wygodę trzeba płacić…

Przykładowo, robiąc zakupy pierwszego dnia danego miesiąca na kwotę 1000 zł, po 30 dniach będziecie mieli do spłaty 1060 zł. Okres rozliczeniowy przypada pomiędzy 1. a 5. dniem kolejnego miesiąca. Standardowe RRSO wynosi 87,26%.

 

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Axi: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 87,26% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1000 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 9,00 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1060 zł (w tym: kapitał 1000 zł, odsetki 7,50 zł, prowizja za korzystanie z karty 52,50 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 150 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24/09/2019 na reprezentatywnym przykładzie. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia aktywacji karty. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego zależy od oceny zdolności kredytowej klienta.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów