Getin Bank: voucher Decathlon o wartości 100 zł, 50 zł premii ekstra, konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku i darmowy kredyt do 4000 zł

Nareszcie solidna premia na start od Getin Banku! Miło mi zatem poinformować, iż w ramach najnowszej promocji „Konto Proste Zasady z premią” uzyskacie 100 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Decahtlon oraz na Decathlon.pl. Dodatkowo, w ramach programu poleceń „Polecam Proste Zasady” otrzymacie dodatkowe 50 zł premii ekstra. Razem daje to 150 zł premii na start. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula wniosków wynosi wyłącznie 2000 sztuk! Oprócz bonusów na start, Getin Bank skutecznie kusi swoją ofertą oszczędnościową. Do waszej dyspozycji jest konto oszczędnościowe z preferencyjnym oprocentowaniem na poziomie 3,5% w skali roku (do kwoty 10.000 zł), czyli najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe na rynku. Ponadto będziecie mogli skorzystać z Elastycznego konto oszczędnościowego na 2,7 % w skali roku (do kwoty 100.000 zł) oraz lokaty mobilnej na 3% w skali roku (do 10.000 zł). Co do oferty kredytowej, na szczególną uwagę zasługuje darmowy kredyt (RRSO 0%) na okres do 10 miesięcy, dla kwoty do 4000 zł. Wracając do samego konta, jego prowadzenie jest darmowe po zapewnieniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Natomiast wypłaty z bankomatów, przelewy internetowe oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Miłośnikom nowych technologii przypadnie do gustu fakt, iż Getin Bank udostępnia mobilne formy płatności takie jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK. Jeśli mimo wszystko konto nie przypadnie Wam do gustu, możecie je łatwo zamknąć przez Internet.

 

 

Uczestnictwo w promocji + jak założyć konto w ramach promocji?

Getin Bank jest bardzo liberalny w zakresie okresu karencji. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że od 1 stycznia 2019 roku nie posiadaliście jakiegokolwiek produktu w Getin Banku.

 

Wniosek o konto z premią dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas od 20 stycznia 2020 roku do momentu wyczerpania puli 2000 wniosków. Póki strona promocji działa i przyjmuje wnioski – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody marketingowe (w tym zgody na przesyłanie informacji handlowych) oraz zgodę na przekazanie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody (czyli faktu, iż odnotowano polecenie). Oprócz konta, należy również zawnioskować o kartę debetową oraz aktywować dostęp do bankowości elektronicznej i mobilnej.

Ważne – w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od aktywowania konta zarejestrujcie udział w promocji za pośrednictwem dedykowanego formularza (w dolnej części strony promocji).

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji z 50 zł premii jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wystarczy, że w tytule i treści wiadomości napiszecie „kod polecenia Getin Bank” lub podobną frazę. Kody staram się wysyłać jak najszybciej, maksymalnie w ciągu kilku godzin, gdy jest to niestandardowa pora dnia. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie obostrzenia wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂 

 

 

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

Umowa o konto zostanie dostarczona kurierem TNT. W tym miejscu należy pochwalić zarówno bank, jak i firmę kurierską. Otóż po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Natomiast umowa może zostać dostarczona już kolejnego dnia roboczego! Kurier przyjedzie pod wskazany przez Was adres (można to doprecyzować z konsultantem) – do domu, szkoły, pracy, gdzie tylko będzie Wam wygodnie podpisać umowę.

 

Zasady promocji – 100 zł premii do Decathlona za założenie konta

Łączna premia podzielona jest na 5 voucherów Decathlon, każdy o wartości 20 zł. Na szczęście podczas jednej płatności można wykorzystać wiele voucherów, dlatego ze zniżki możecie skorzystać nawet kupując coś droższego. Aby uzyskać premie należy spełnić poniższe warunki:

 • 20 zł za pobranie aplikacji mobilnej i wykonanie przelewu mobilnego na dowolną kwotę – w okresie do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta osobistego.
 • 20 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę minimum 200 zł – wykonane w każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy od daty otwarcia konta osobistego (przykładowo, otwierając konto w styczniu, w lutym i w marcu wykonajcie płatności na łączną kwotę po 200 zł – w każdym miesiącu z osobna).
 • 40 zł (w formie dwóch bonów) za zapewnienie wpływów na konto na kwotę co najmniej 1000 zł – zapewnione w trzech kolejnych pełnych miesiącach od daty otwarcia konta osobistego (przykładowo, otwierając konto w styczniu, w lutym, w marcu oraz w kwietniu zapewnijcie wpływy kwotę po 1000 zł – w każdym miesiącu z osobna).
 • 20 zł ekstra za spełnienie wszystkich powyższych warunków.

 

Może dla pewności jeszcze uściślę, iż wymagany przelew mobilny możecie wykonać na swoje konto w innym banku. Natomiast wpływy na kwotę 1000 zł muszą pochodzić z rachunków innych banków lub z rachunków firmowych Getin Banku. Jednak wpływ nie może pochodzić z waszego rachunku. Najlepiej zatem, aby przelew pochodził przykładowo od kogoś znajomego lub od pracodawcy.

 

Vouchery będą wydawane elektroniczne w ramach poczty wewnętrznej w bankowości online. Bank będzie je rozsyłał w ciągu 7 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. W dniu wydania nagrody wasze konto musi pozostawać aktywne, tak samo jak wyrażone zgody marketingowe. E-karty podarunkowe Decathlon będą ważne do 13 stycznia 2022 roku. Możecie je wykorzystać w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym Decathlon.pl.

 

Szczegóły w regulaminie promocji „Konto Proste Zasady z premią”.

 

Zasady promocji – 50 zł premii na start za założenie konta

Jako, że zgodnie z regulaminem promocje Getin Banku można ze sobą połączyć, przy okazji możecie zdobyć łatwe 50 zł premii ekstra. Wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Uważny czytelnik bloga z pewnością zauważył, iż warunki te są zbieżne z zasadami promocji „Konto Proste Zasady z premią”. W ten oto sposób upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu 😉

 

Wypłata 50 zł premii ekstra nastąpi w miesiąc po spełnieniu warunków promocji. przykładowo, otwierając konto w styczniu i spełniając warunki od lutego do kwietnia, premia wyląduje na waszych kontach w maju 2020 roku. W przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach nastąpi naturalne przesunięcie o jeden miesiąc.

 

Szczegóły w regulaminie programu „Polecam Proste Zasady – VI edycja”.

 

 

 

 

Konto oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem 3,5% w skali roku

W ramach promocji „Bonus za aktywność” pierwsze 10.000 zł zdeponowane na rachunku oszczędnościowym zostanie objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Konstrukcja promocji wygląda w ten sposób, iż odsetki na koncie będą naliczane według standardowego oprocentowania, zaś promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji.

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku po 11 maja 2017 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym do 29 lutego 2020 roku oraz wyrażenie zgód marketingowych.

 

Warunkiem uzyskania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł…

Szczegóły w regulaminie promocji “Bonus za aktywność – VII edycja”.

 

Elastyczne konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku (do 100.000 zł)

Zgodnie z najnowszą tabelą oprocentowania Getin Banku, Elastyczne Konto Oszczędnościowe zarobi dla Was 2,7% w skali roku do kwoty 100.000 zł. Kwota między 100.000 zł a 400.000 zł będzie natomiast pracowała na 2% w skali roku. 

Oprocentowanie obowiązuje przez pierwsze 92 dni kalendarzowe (3 miesiące). Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Aktualna edycja promocji trwa do 29 lutego 2020 roku. Do tego czasu należy wpłacić nowe środki.

 

W przypadku, gdy korzystacie z promocji “Bonus za aktywność”, pierwsze 10.000 zł oprocentowane będzie na 3,5% w skali roku (na „zwykłym” koncie oszczędnościowym), zaś kolejne 100.000 zł na 2,7% w skali roku (na Elastycznym koncie oszczędnościowym).

Prowadzenie Elastycznego konta oszczędnościowego jest darmowe. Co do przelewów, w ciągu każdego miesiąca możecie wykonać jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł.

 

Szczegóły:

 

Lokata mobilna na 3% w skali roku

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej na okres 3 miesięcy. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta przejdźcie do zakładki Lokaty, a w kolejnym kroku wybierzcie Lokatę Mobilną na 3% w skali roku. Kwota na jaką możecie zdeponować środki wynosi od 500 zł do 10.000 zł. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

 

 

 

 

Darmowy kredyt z RRSO 0% dla kwoty do 4000 zł

Getin Bank posiada również w swoim portfolio świetną promocję darmowego kredytu gotówkowego. Darmowy kredyt to świetny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u, szczególnie, iż możecie go zaciągnąć na okres do 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 4000 zł, zaś jego szczegóły to:

 • oprocentowanie kredytu – 0%,
 • prowizja za udzielenie kredytu – 0%,
 • pozostałe koszty (w tym ubezpieczenie) – 0 zł,
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 0%.

 

Aby nie dublować treści, odsyłam Was do artykułu poświęconemu kwestii darmowego kredytu.

 

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

 

 

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję.

 

 

Jak donoszą czytelnicy bloga, zdarza się, iż konsultanci proponują ekstra promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 300 zł. Warunkiem korzystania z promocji jest zapewnianie wpływów na kwotę 1000 zł oraz wyrażone zgody marketingowe. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów