ING Bank Śląski: 160 zł premii w promocji karty kredytowej oraz 160 zł bonusu do zdobycia w promocji konta osobistego Direct lub Mobi

Po ponad półrocznej przerwie w ING Banku Śląskim powraca promocja karty kredytowej. Premia na poziomie 160 zł nie jest może rynkowym hitem (przykładowo Citi Handlowy oferuje 400 zł premii), jednak warto mocniej przyjrzeć się tej okazji z dwóch powodów. Po pierwsze, warunki zdobycia premii są tak proste, iż bonus odbierzecie bez większego zaangażowania. Po drugie, promocja karty kredytowej idealnie uzupełnia się z promocjami kont osobistych: Konta z Lwem Direct z 160 zł premii oraz Konto Mobi – również z 160 zł premii. Warto się jednak pospieszyć. Z akcji może skorzystać 1400 najsprytniejszych uczestników.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która po 1 października 2018 roku nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych „klientów kartowych” ING. Regulamin wymienia w zasadzie tylko jedno wykluczenie i to związane ze źródłem uzyskiwania niektórych dochodów. Otóż bank zastrzega, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego / rodzicielskiego / chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING.

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji, od 21 stycznia 2020 roku do 30 marca 2019 roku (lub do wyczerpania puli 1400 uczestników) należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING w zakładce Promocje. Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: MS200120922. Maksymalny limit kredytowy to 20.000 zł. W chwili wyczerpania się puli promocyjnych wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis został zweryfikowany w oddziale lub za pośrednictwem kuriera, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. Natomiast w przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w placówce w celu podpisania umowy papierowej oraz złożenia wzoru podpisu. Ostateczny termin na podpisanie umowy to 31 maja 2020 roku.

 

Zasady promocji

Teraz pozostaje Wam już tylko główny warunek, a mianowicie wykonanie po 4 transakcji kartą w czterech kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy. Przykładowo, podpisując umowę w styczniu, warunki spełnijcie od lutego maja 2020 roku. W przypadku podpisania umowy w lutym lub w marcu, naturalnie nastąpi przesunięcie terminów spełniania warunków o dany miesiąc.

Co do wymaganych transakcji, mogą to być zarówno tradycyjne płatności kartą (stacjonarne lub internetowe), jak i wypłaty gotówkowe lub przelewy z karty. Nie da się ukryć, iż wyłącznie pierwszy typ transakcji nie jest obarczony prowizją.

 

Wypłata premii

Łączna premia podzielona jest na 4 transze po 40 zł każda. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przykładowo, za transakcje wykonane w lutym 2020 roku, nagrodę otrzymacie do 31 marca 2020 roku i tak dalej. Brak spełnienia warunków promocji w jednym z miesięcy, nie powoduje braku możliwości otrzymania nagrody w pozostałych miesiącach.

Dodatkowy warunek promocji to terminowe spłacanie karty, ale o tym nie muszę chyba nawet wspominać 🙂

 

W dniu wypłaty premii wasza karta musi być aktywna. Ba, regulamin wymaga utrzymywanie aktywnej karty do 31 sierpnia 2020 roku. Wypłacone środki utworzą nadwyżkę w ramach salda rachunku karty lub posłużą spłacie aktualnego zadłużenia. 

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Szczegóły karty kredytowej Mastercard od ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest standardowa karta Mastercard. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 50 zł. Możecie jej jednak uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 6000 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji. RRSO zawarte na stronie banku to: 11,15%.

 

 

Zapisz się na newsletter i zwiększaj swoje przychody!

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów