Getin Bank: 100 zł premii na start, 60 zł bonusu dla dziecka oraz 2% dla oszczędności (do 20.000 zł)

Trwa do:
31 sierpnia 2021

Getin Bank postanowił ruszyć z kolejną edycją swojego „zestawu promocji”, dzięki któremu otrzymacie przyjemną premię na start, jak i efektywnie ulokujecie swoje oszczędności. Mianowicie, na start możecie zyskać 100 zł łatwej premii. Na łączny bonus składa się 50 zł do wykorzystania na Allegro w ramach akcji Aktywny Start oraz 50 zł premii w formie wybranej karty podarunkowej (Allegro lub Decathlon) w ramach programu poleceń. Kolejne nawet 800 zł bonusu (również w bonach) zyskacie polecając konto swoim bliskim w programie poleceń. Oprócz tego bank odświeżył promocję konta oszczędnościowego na 2% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Ponadto do waszej dyspozycji będzie lokata mobilna na 2% w skali roku, także do 10.000 zł. Zakładając konto możecie wyrobić ciekawą kartę debetową Getin Esport League of Legends, stworzoną specjalnie dla graczy popularnej gry multiplayer. Rejestracja karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile pozwoli Wam zbierać punkty lojalnościowe, które wymienicie na cenne Riot Points. A po założeniu konta – coś dla waszych dzieci, czyli 60 zł premii za założenie Konta Junior.

Uczestnictwo w promocji

Udział w programie poleceń zapewni Wam 50 zł w formie vouchera do sklepów Decathlon lub Allegro. Aby wziąć udział w akcji, powinniście być nowym klientem Getin Banku, czyli osobą, która od 31 grudnia 2020 roku nie posiadała w Getin Banku konta osobistego.

Natomiast z promocji „Aktywny start” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku w terminie od 1 lipca 2020 roku. Oznacza to, iż w stosunku do poprzedniej edycji promocji, bank skrócił okres karencji aż o 4 miesiące!

Łącząc obie promocje, musicie rzecz jasna uwzględnić dłuższy okres karencji. Warto też dodać, iż posiadanie innych produktów i usług Getin Banku (na przykład pożyczka, kredyt, lokata) nie skreślają Waszego udziału w promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby zdobyć obydwie premie złóżcie wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową, wykorzystując do tego dedykowaną stronę promocji. Macie na to czas do 31 sierpnia 2021 roku – pamiętajcie, iż do tego dnia konto powinno zostać aktywowane, dlatego nie zwlekajcie do ostatniego dnia promocji. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera TNT. Kurier może być u Was już w kolejnym dniu roboczym po złożeniu wniosku.

Istotnym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych, w tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, za pomocą wiadomości e-mail i SMS oraz telefon.

Aby zdobyć premię w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku użyjcie kodu polecenia. Wpiszecie go na drugiej stronie wniosku (poniżej prezentuję screen w którym miejscu należy wpisać kod). Kod możecie otrzymać od swojego znajomego, który jest już klientem Getin Banku i bierze udział w programie poleceń lub wykorzystać mój kod: 45F7WV.

Getin Bank – kod polecenia.Choć nie wspomniałem o tym we wstępie, w przypadku promocji „Aktywny start” obok karty podarunkowej Allegro o wartości 50 zł, możecie również wybrać dostęp do serwisu player.pl na okres 5 miesięcy. Jako, że 1 miesiąc wyceniany jest na 15 zł, łączna wartość nagrody to nawet 75 zł. Zatem, gdy już założycie konto, zarejestrujcie swój udział w promocji korzystając z dedykowanego formularza. Macie na to maksymalnie 7 dni od momentu aktywacji konta. W tym miejscu wybieracie jaką nagrodę chcecie odebrać: voucher Allegro o wartości 50 zł lub też dostęp do Player.pl na okres 5 miesięcy. Jeśli zapomnicie o rejestracji – niestety z premii nici.

Zasady promocji Aktywny Start – 50 zł premii

Aby zdobyć bonus w ramach akcji „Aktywny start” należy przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe po założeniu konta (w przypadku vouchera Allegro) lub przez 5 kolejnych miesięcy (dla opcji z Player.pl):

 • zapewniać wpływ na konto w kwocie co najmniej 2000 zł,
 • wykonać minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub BLIKIEM.

Co do wpływów, regulamin wymaga, by był to wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS / lub od innego świadczeniodawcy w formie przelewu przychodzącego na Konto Proste Zasady z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez bank. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Znając liberalne podejście Getin Banku, stosowane w poprzednich edycjach promocji, zapewne odpowiednio zatytułowany przelew z konta innej osoby zapewni sprawę.

Natomiast płatności bezgotówkowe mogą mieć dowolną wartość. Możecie je wykonywać stacjonarnie, jak i przez Internet. Ważne, aby transakcje były zarówno wykonane, jak i zaksięgowane w danym miesiącu (lepiej nie czekać z ich wykonaniem do samego końca miesiąca).

Przykładowo, otwierając konto w lipcu 2021 roku, warunki dla vouchera Allegro spełnijcie w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2021 roku, a nagrodę otrzymacie w listopadzie 2021 roku.

Dla wersji z Player.pl, w przypadku założenia konta w lipcu 2021 roku warunki należy spełniać od sierpnia do grudnia 2021 roku, zaś nagrody będą wydawane od września 2021 roku do stycznia 2022 roku.Voucher Allegro otrzymacie do 15. dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji (czyli w czwartym miesiącu po założeniu konta). Natomiast kody do Playera będą wysyłane sukcesywnie do 15. każdego dnia roboczego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji dla danego miesiąca. Znajdziecie je w wiadomościach w bankowości elektronicznej.

Ważność kart podarunkowych Allegro upływa 31 lipca 2022 roku, natomiast kody do Player.pl są ważne do 28 lutego 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji Aktywny Start.

50 zł premii w programie poleceń

Udział w programie poleceń zapewni Wam 50 zł w formie vouchera do sklepów Decathlon lub Allegro. Aby zdobyć nagrodę należy w każdym z trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, zadbać o to, by na Wasz rachunek wpłynęło co najmniej 2000 zł. Oznacza to, iż spełniając warunki dla akcji Aktywny Start – od razu spełnicie warunki dla programu poleceń.

Odbiór nagrody będzie możliwy w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji po raz ostatni. Przykładowo, otwierając konto w lipcu 2021 roku, warunki spełnijcie w sierpniu, we wrześniu oraz w październiku 2021 roku, a nagroda zostanie udostępniona w listopadzie 2021 roku.

Na wybór nagrody w bankowości elektronicznej będziecie mieli czas aż do 31 stycznia 2022 roku – zostaniecie o tym poinformowani SMS-owo oraz poprzez wiadomość w bankowości online. Pamiętajcie o tym, żeby nie przekształcać konta w rachunek wspólny, nie wycofywać wyrażonych zgód handlowo-marketingowych, ani nie zamykać rachunku do momentu wyboru i otrzymania nagrody.

Ważność bonów Allegro upływa 19 sierpnia 2022 roku, zaś voucherów do Decathlona – 5 marca 2022 roku.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XII edycja).

Darmowe Konto Proste Zasady

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce,
 • 3,5% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłatę gotówki kartą z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wpłaty gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł za dwie pierwsze w miesiącu wypłaty gotówki w kasie banku (każda kolejna kosztuje 10 zł),
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł lub 2 EUR/USD/CHF/EUR), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,8% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

800 zł premii w programie poleceń

Kolejna okazja do zgarnięcia sowitej premii jest w zasadzie powiązana z pierwszą. Skoro otrzymaliście już 50 zł jako polecony, możecie teraz stanąć po drugiej stronie barykady i polecać konto swoim bliskim i znajomym. Premia ponownie będzie miała charakter bonów do wybranych sklepów, jednak tym razem o wartości 80 zł

Limit to 10 skutecznych poleceń na uczestnika (stąd tytułowe 800 zł). Czas na całe przedsięwzięcie macie do końca sierpnia 2021 roku. To ostateczny termin aktywacji rachunku przez poleconego. Wydanie nagród jest tutaj analogiczne jak w przypadku promocji dla poleconego.

Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie Waszego indywidualnego kodu polecającego. Nowa edycja programu wymaga ponownej rejestracji – to wiadomość dla weteranów. 🙂

Możliwość zdobycia kodu znajdziecie w bankowości internetowej, przechodząc do zakładek Oferty i wnioski, a następnie odszukując Program poleceń

Dalsze postępowanie z kodem przebiega według znanego Wam schematu: teraz to Wy podajecie kod swoim znajomym, a oni muszą spełnić warunki opisane wyżej. Jeśli tak się stanie, otrzymają 50 zł premii (identycznie jak Wy przed chwilą), a Wam będzie przysługiwać identyczny bon jak wcześniej, ale o wartości 80 zł.

Szczegóły: regulamin programu Polecam Proste Zasady (XII edycja).

Użyj mojego kodu polecenia: 45F7WV

Lokata mobilna na Start – 2% w skali roku

Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z lokaty mobilnej na 2% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 10.000 zł. Lokata ta dostępna jest wyłącznie dla klienta aktywującego pierwszy profil w Bankowości Mobilnej przy jednoczesnym posiadaniu wymaganych zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Likwidacja lokaty przed zakończeniem okresu umownego skutkuje utratą należnych odsetek. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Oczywiście aplikacja Getin Banku dostępna jest na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Konto oszczędnościowe na 2% w skali roku do 10.000 zł

W ramach akcji Bonus za aktywność, możecie zyskać 2% na koncie oszczędnościowym przez okrągły rok! Maksymalna kwota depozytu to 10.000 zł. Pieniądze możecie przelewać na konto oszczędnościowe w dowolnym momencie, a odsetki będą wypłacane co miesiąc (w dwóch częściach: najpierw odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania, a następnie wyrównanie do 2% po spełnieniu miesięcznych warunków). Promocja Bonus za aktywność przeznaczona jest dla klientów, którzy nie mieli w Getin Banku konta osobistego w okresie od 1 września 2019 roku do 31 maja 2021 roku, a dodatkowo nie korzystali z poprzednich edycji promocji Bonus za aktywność.

Warunki promocyjnego oprocentowania

Warunkiem uzyskania preferencyjnego oprocentowania na poziomie 2% w skali roku jest aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Banku. Bank rozumie to przez regularne, miesięczne wpłaty o łącznej wartości co najmniej 1500 zł (czyli w pierwszych 3 miesiącach, spełniając warunek dla premii na start, przy okazji zapewniacie sobie dobre oprocentowanie). Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji rachunku. Wpłata powinna zostać jedynie odnotowana na koncie, nie ma potrzeby trzymać jej stale na rachunku. Pieniądze mogą pochodzić różnych źródeł (przelew wynagrodzenia, wpłaty obce czy przelewy z rachunków własnych w innych bankach).

Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane od momentu wpłynięcia pierwszego „wynagrodzenia” na nowo-otwarte konto osobiste. Pierwszy wpływ musi mieć jednak miejsce nie później niż do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto w lipcu, pierwsze 1500 zł (lub więcej) musi się pojawić na koncie osobistym do 31 sierpnia 2021 roku.

Warunkiem dodatkowym jest również wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Promocja preferencyjnego oprocentowania trwa do 31 sierpnia 2021 roku. Później może zostać przedłużona na takich samych lub zmienionych warunkach. Jeśli jednak do końca sierpnia uda Wam się zawrzeć umowę, macie pewność objęcia preferencyjnym oprocentowaniem przez pełny rok na poziomie 2% w skali roku.

Szczegóły: regulamin promocji „Bonus za aktywność – edycja 3/2021” oraz w Tabeli oprocentowania.

Promocja – Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Kolejna promocja Getin Banku to również akcja dla oszczędzających. W tym przypadku oprocentowanie jest niższe (wynosi 0,5% w skali roku), jednak możliwa do zdeponowania kwota jest już o wiele bardziej konkretna – 400.000 zł z gwarancją oprocentowania przez 3 miesiące. Bieżąca edycja promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego trwa do 18 lipca 2021 roku.

Oczywiście promocję z oprocentowaniem 2% w skali roku oraz 0,5% w skali roku możecie ze sobą połączyć. W ten sposób efektywnie będziecie oszczędzali dla kwoty wynoszącej nawet 410.000 zł.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Obie promocje dotyczą tego samego konta oszczędnościowego. Różnica tkwi jedynie w warunkach poszczególnych akcji. Elastyczne Konto Oszczędnościowe jest ciekawym rachunkiem, którego prowadzenie nie kosztuje Was ani złotówki. Ponadto pierwszy przelew wewnętrzny w każdym miesiącu również będzie darmowy (kolejne są już płatne zgodnie z tabelą opłat).

Szczegóły w regulaminie promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz w Tabeli oprocentowania.

Użyj mojego kodu polecenia: 45F7WV

60 zł premii za założenie konta Junior

Choć akcja adresowana jest do młodzieży w wieku 13-18 lat (osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia), oficjalnym uczestnikiem promocji, jak zwykle bywa w tego typu akcjach, będzie przedstawiciel ustawowy – rodzic lub opiekun prawny. Powinien on być klientem Getin Banku i posiadać konto osobiste z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartę debetową wydaną do rachunku.

Główny zainteresowany – nastolatka lub nastolatek – nie może z kolei być posiadaczem innego aktywnego konta w Getin Banku, założonego przed 1 lipca 2021 roku.


Podstawowym warunkiem otrzymania premii jest założenie Konta Proste Zasady Junior. Macie na to czas do 31 sierpnia 2021 roku. W tym celu należy przespacerować się do najbliższego oddziału Getin Banku i wyrazić chęć uczestnictwa w promocji. Wcześniej jednak, za pomocą bankowości elektronicznej, wyraźcie (lub upewnijcie się, że zrobiliście to wcześniej) zgodę na działania marketingowe banku. 

Umowę o rachunek podpisze jego przyszły właściciel lub właścicielka, na co rodzic powinien wyrazić pisemną zgodę. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodów osobistych lub innych dokumentów tożsamości. Konieczne będzie także zaakceptowanie regulaminu promocji podczas podpisywania umowy w placówce banku.


Premia podzielona jest na trzy części, czyli trzy karty podarunkowe o wartości 20 zł do sklepów Decathlon – po jednej za każdy miesiąc, kiedy wywiążecie się z warunków promocji. Mowa o dwóch zadaniach:

 • wykonaniu przelewu na konto dziecka (z własnego konta osobistego w Getin Banku) o wartości minimum 20 zł,
 • wykonaniu minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem.

Warunki te należy spełnić w każdym z trzech miesięcy, następujących po miesiącu założenia konta dziecku. Jeśli więc rachunek Junior zostanie założony w lipcu, wymienione wyżej warunki powinniście spełnić w sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Pamiętajcie, by do momentu przekazania ostatniej części nagrody nie wycofywać zgód marketingowych i nie zamykać konta ani nie wypowiadać umowy o bankowość elektroniczną.


Po spełnieniu warunków danego miesiąca elektroniczna karta podarunkowa zostanie przekazana do 7. dnia roboczego miesiąca następnego. Znajdziecie ją w bankowości elektronicznej rodzica lub po zalogowaniu się do aplikacji na smartfonie. 

Elektroniczne karty podarunkowe zachowają ważność do 14 stycznia 2022 roku. Wykorzystacie je podczas zakupów online lub stacjonarnie. Więcej szczegółów o e-kartach podarunkowych Decathlon znajdziecie tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów