fbpx

Getin Bank: 3% w skali roku dla nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200.000 zł

Getin Bank ruszył z kolejną edycją preferencyjnego oprocentowania nowych środków na koncie oszczędnościowym. Ponownie będzie to 3% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł przez okres 3 pierwszych miesięcy. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci zielonego banku.

 

 

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku

Preferencyjne oprocentowanie oferowane jest w ramach XI edycji promocji „na nowe środki”. Okres przystąpienia do promocji trwa od 1 sierpnia 2018 roku do 17 września 2018 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. 

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez 3 pierwsze miesiące. Nadwyżka ponad 200.000 zł oprocentowana jest na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania. Dodatkowo, pierwsze 10.000 zł może być objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku. Więcej na temat tej promocji pisałem tutaj.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

 

W przypadku dotychczasowych klientów, promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków. W tym miejscu warto przytoczyć kilka niezbędnych terminów z regulaminu promocji.

Data Salda początkowego – dzień wyliczenia Salda początkowego dla Uczestnika określony jako 27.07.2018 r.

Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

Produkty depozytowe – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

 

A teraz wyjaśniamy. Sprawdzacie ile środków mieliście na wymienionych produktach depozytowych 27 lipca 2018 roku. Oprocentowanie 3% w skali roku będzie obowiązywało dla nadwyżki (środków przelanych z zewnątrz) wpłaconej od 28 lipca 2018 roku. „Stare środki” będą natomiast pracowały według standardowej stawki. Jeśli w dniu bazowym mieliście niewiele środków na produktach depozytowych, wówczas większość wpłaconej gotówki będzie pracować na preferencyjny procent.

Regulamin zawiera dodatkowo wykluczenie dla obecnych klientów:

Z niniejszej oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 01.08.2018 r. do 17.09.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Szczegóły – regulamin XI edycji promocji „Na nowe środki”.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów