fbpx

Getin Bank: wyrób kartę kredytową MasterCard i odbierz 100 zł do wydania na stacjach Circle K oraz 50 zł w ramach programu Priceless Specials

W Getin Banku ruszyła kolejna edycja promocji karty kredytowej Mastercard Standard. Ponownie w łatwy sposób możecie zdobyć 100 zł premii do wykorzystania na stacjach paliw Circle K oraz 3000 punktów w programie Priceless Specials, które będziecie mogli wymienić na voucher o wartości 50 zł. Co ważne, z promocji możecie skorzystać w pełni bezkosztowo. Wydanie karty jest darmowe, zaś opłata miesięczna nie jest pobierana pod warunkiem wykonania 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. W Getin Banku trwa również masa innych promocji dla nowych i obecnych klientów, o czym wspominam w dalszej części wpisu.

 

 

Zasady promocji

Getin Bank nie stosuje żadnych wykluczeń co do uczestnictwa w promocjach kart kredytowych. W związku z tym, z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. No dobrze, jest jedno wykluczenie, a mianowicie aktualne posiadanie karty kredytowej. Jest ono dość naturalne, ponieważ w Getin Banku jedna osoba może posiadać wyłącznie jedną kartę kredytową. 

Aby zdobyć nagrodę należy zawrzeć umowę o kartę MasterCard Standard w okresie trwania promocji, czyli od dnia 1 sierpnia 2018 roku do wyczerpania puli 3000 nagród (informacja o zakończeniu promocji pojawi się na stronie banku). Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz brak wyrażonego sprzeciwu co do przetwarzania danych w celu marketingowym. Podpisanie umowy o kartę możliwe jest w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera. Obecni posiadacze konta mogą natomiast zamówić kartę na infolinii, zaś umowa zostanie udostępniona w bankowości elektronicznej. Niekiedy jednak niezbędna będzie wizyta w oddziale w celu potwierdzenia otrzymywanych dochodów. Dajcie znać w komentarzach jak to było w waszym przypadku.

Gdy otrzymacie już swoją kartę (zostanie dosłana pocztą) wystarczy, że w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonacie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. W tym momencie wasza premia wyniesie 100 zł. Jeśli dodatkowo zarejestrujecie się w programie lojalnościowym MasterCard Priceless Specials, wówczas otrzymacie 3000 punktów wymiennych na voucher o wartości 50 zł.

Voucher do wykorzystania na Circle K otrzymacie w formie kodu SMS. Promocyjne punkty w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 7 dni. Będziecie mogli je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy.

 

Zapisz się na newsletter bloga i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami

 

Szczegóły karty MasterCard Standard

  • 0 zł za wydanie karty,
  • 0 zł za użytkowanie karty pod warunkiem wykonania 5 płatności w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • do 52 dni okresu bezodsetkowego,
  • RRSO – 10,6%,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji.

 

Pozostałe promocje Getin Banku

Konto Proste Zasady, czyli flagowy ROR oferowany przez Getin Bank to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Jego główne zalety to: darmowe prowadzenie, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatna karta debetowa po wykonaniu 1 płatności w miesiącu oraz pakiet assistance “Pakiet Niezawodny” za darmo przez 6 miesięcy. W ramach promocji, za założenie Konta Proste Zasady możecie otrzymać 800 punktów w programie Priceless Specials (wymienne przykładowo na bilet do kina) oraz preferencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3,5% w skali roku do 10.000 zł). Na standardowym koncie oszczędnościowym, oprocentowanie sięga natomiast 3% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł.

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Jeśli interesuje Was również tematyka budowania pozytywnej historii kredytowej, polecam Wam zapoznać się z analizą darmowego kredytu gotówkowego na 12 miesięcy dla kwoty do 2000 zł.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów