fbpx

Testuj żele do toalet oraz krążki Duck Fresh Discs i odbierz do 15 zł zwrotu na konto

Jeśli wybieracie się do Rossmanna (choć promocja jest dostępna również w innych sklepach) po płyny do płukania jamy ustnej Listerine, możecie przy okazji skorzystać z testu produktów marki Duck. Kupując żel oraz krążki do toalet otrzymacie do 15 zł zwrotu na konto. Co tu kryć, czyszczenie toalet nie należy do najprzyjemniejszych z czynności domowych. Być może fakt, iż możecie na tym zaoszczędzić nieco umili Wam ten przykry obowiązek 🙂 

 

 

Jak wziąć udział w promocji?

W ramach testu należy zakupić zestaw złożony z dwóch produktów: żel do czyszczenia toalet (lub do czyszczenia i dezynfekcji toalet) marki Duck oraz krążki żelowe Duck Fresh Discs. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 7 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku. Zakupione produkty muszą być zarejestrowane na jednym paragonie w sposób umożliwiający ich identyfikację. Pełną listę produktów objętych akcją promocyjną znajdziecie w załączniku numer 1 do regulaminu (przedostatnia strona). W promocji biorą towary zakupione w dowolnym sklepie stacjonarnym oraz w wybranych sklepach internetowych. Ich lista dostępna jest w załączniku numer 2 do regulaminu (ostatnia strona). Pamiętajcie, aby po zakupie zachować paragon lub fakturę!

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 10.000 sztuk, ale na szczęście strona promocji zawiera aktualną liczbę dostępnych zwrotów. Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie załączenie skanu lub fotki paragonu, akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u) oraz linkiem potwierdzającym zakończenie procedury zgłoszenia. Na kliknięcie w link macie maksymalnie 24 godziny. Brak potwierdzenia będzie oznaczać, iż wasze zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane. Jeśli w tego typu promocjach nie lubicie podawać swojego głównego numeru telefonu, polecam Wam wyrobienie dodatkowej karty SIM pre-paid, na przykład w analizowanej przeze mnie ofercie a2mobile.

 

 

 

 

Weryfikacja zgłoszeń

Po zgłoszeniu, organizator ma 14 dni na jego weryfikację. Ostateczny termin weryfikacji zgłoszeń to 14 kwietnia 2019 roku. W przypadku wątpliwości dotyczących prawdziwości dowodu zakupu, organizator może poprosić Was mailowo o przesłanie w ciągu 7 dni oryginału paragonu/faktury listem poleconym, ewentualnie podanie kodu EAN produktu. Lepiej zatem nie kombinujcie, a jeśli już musicie to zachowajcie opakowanie i paragon. Status zgłoszenia możecie kontrolować na tej podstronie.

 

 

Super zestaw promocji od BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa z 300 zł premii + konto z 200 zł bonusu

 

 

Wypłata środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden zestaw. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 7 dni od dokonania weryfikacji, potwierdzonej wiadomością e-mail. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Kwota 15 zł zwrotu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy łączny koszt produktów na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną w wysokości 15 zł.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów