fbpx

Pekao S.A.: 100 zł premii na start za założenie Konta Przekorzystnego oraz 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 30.000 zł)

Po krótkiej akcji promocyjnej, która miała miejsce w listopadzie, Pekao S.A. rusza z promocją pełną gębą. Zakładając Konto Przekorzystne, otrzymacie 100 zł premii na start. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Bank nie wymaga nawet wyrabiania karty płatniczej. „Żubr” ma również bardzo ciekawą propozycję dla oszczędzających. Konto oszczędnościowe zapewnia 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez pół roku! Samo Konto Przekorzystne zapewnia darmowe prowadzenie (po zapewnieniu wpływu na 500 zł) oraz kartę debetową za 0 zł (po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej). Jeśli natomiast macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą otrzymujecie bezwarunkowo za darmo. Oprócz tego, Pekao S.A. stosuje bardzo korzystne rozwiązania w zakresie płatności zagranicznych. Bank nie narzuca prowizji za przewalutowanie, zaś sam proces odbywa się po kursie Mastercarda!

 

 

Uczestnicy promocji

Pekao S.A. ma bardzo ciekawe podejście do kwestii okresu karencji. Definicja nowego klienta ustalana jest według daty 1 lipca 2018 roku lub w przypadku nieaktywnych klientów, względem 31 grudnia 2018 roku. W praktyce wygląda to następująco.

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) w Pekao konta osobistego, konta oszczędnościowego lub lokaty terminowej. Oznacza to, iż posiadanie innego produktu (na przykład kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z możliwości udziału w niniejszej promocji!

Drugi wariant zakłada, iż co prawda przynajmniej przez jeden dzień między 1 lipca 2018 roku a 31 grudnia 2018 roku posiadaliście (również jako współposiadacz) konto osobiste, konto oszczędnościowe lub lokatę terminową, ale w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma średnich miesięcznych sald rachunków wynosiła od 0 zł do 50 zł.

 

Na poczet promocji, średnie miesięczne saldo wylicza się jako suma sald danego rachunku płatniczego lub danego rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej według ich stanów na koniec poszczególnych dni danego miesiąca kalendarzowego, podzielona przez liczbę dni tego miesiąca. Dodatkowo, salda rachunków prowadzonych w walutach obcych są na potrzeby promocji przeliczane na złote po średnim kursie NBP z każdego dnia ustalania stanu rachunku.

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja trwa od 14 stycznia 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku. W odróżnieniu od poprzedniej edycji, pula wniosków nie jest ograniczona. To dobry krok Pekao, ponieważ w listopadowej edycji pula była ograniczona do 3000 sztuk i doradcy w banku nie mieli pełnej informacji o liczbie dostępnych wniosków. Mimo wszystko, im szybciej założycie konto, tym szybciej otrzymacie premię, zatem nie ma sensu zwlekać.

W czasie promocji należy podpisać umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub z usługą bankowości elektronicznej Pekao24, uprawniającą do korzystania z PeoPay. Oznacza to, iż w ramach promocji nie musicie nawet wyrabiać karty debetowej! Co do kwestii podpisania umowy, bank pozostał tradycjonalistą. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej podstronie Konta Przekorzystnego, zadzwoni do Was konsultant, aby umówić spotkanie w oddziale banku w celu podpisania umowy. Na tę chwilę Pekao S.A. nie umożliwia finalizacji umowy zdalnie, aczkolwiek może się to zmienić w przyszłości. W zamian czeka Was miła rozmowa, a w niektórych oddziałach również dobra kawa 🙂 Co ważne, umawiając się na spotkanie, nie musicie czekać w kolejce (osoby umówione mają priorytet). Wizytę możecie zaplanować nawet na ten sam dzień. Podczas wizyty w placówce, poinformujcie doradcę o przystąpieniu do promocji „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego”. Pomimo, że promocją objęte są również dwa inne rachunki, są one tak drogie w utrzymaniu, iż nawet o nich nie wspominam.

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Po przystąpieniu do promocji, wystarczy, że w ciągu pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. To tyle! Wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub kasie banku), przelewy wewnętrzne oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek.

Wypłata nagrody nastąpi przelewem na koniec trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji.

Przykładowo, zakładając rachunek w styczniu, warunki musicie spełnić w lutym, zaś premię otrzymacie w kwietniu. Wraz z każdym kolejnym miesiącem założenia konta, przykład przesunie się o 1 miesiąc.

Szczegóły w regulaminie promocji „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego”.

 

Załóż Konto Przekorzystne i odbierz premię na start

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Pekao S.A. zmodyfikował nieco swoją ofertę konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wzrosła z 20.000 zł do 30.000 zł. Skróceniu uległ natomiast okres jego obowiązywania. Obecnie jest to 6 miesięcy, co i tak jest dobrym wynikiem. Większość tego typu promocji obowiązuje przez góra 3 miesiące.

Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 180 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić również do końca kwietnia 2019 roku. W tym przypadku obowiązuje identyczna definicja nowego klienta, jak w promocji z premią (czyli daty 1 lipca oraz 31 grudnia 2018 roku).

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie wykonać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów z konta oszczędnościowego (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

Przyszedł czas na analizę Konta Przekorzystnego. Oprócz kwestii związanych bezpośrednio z opłatami, warto pamiętać, iż bank Pekao S.A. to drugi największy bank w Polsce, kojarzony z solidnością i bezpieczeństwem. „Żubr” odznacza się wysokiej jakości obsługą w oddziałach banku, przez co Konto Przekorzystne można polecić również waszym rodzicom, bądź dziadkom. Obsługa klienta w Pekao S.A. oparta jest na tak zwanej „starej szkole bankowej”, gdy doradca był silnie związany z klientem, a nie był wyłącznie sprzedawcą, jak ma to miejsce w większości dzisiejszych placówek bankowych.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Dla osób, które ukończyły 26 lat, prowadzenie konta będzie darmowe w przypadku zapewnienia przelewu zewnętrznego na kwotę minimum 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł. Karta debetowa standardowo kosztuje 3 zł, aczkolwiek wystarczy wykonać 1 płatność bezgotówkową, aby uwolnić się od tej opłaty. Co do bankomatów, za darmo, bez żadnych warunków wypłacicie gotówkę z urządzeń należących do Pekao S.A. Wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz za granicą kosztują 2% wartości transakcji, minimum 5 zł. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

Ponadto wszyscy klienci bez względu na wiek mogą za 0 zł korzystać z przelewów internetowych i mobilnych, a także wpłat gotówki w oddziałach banku.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Załóż Konto Przekorzystne i odbierz premię na start

 

Za podrzucenie info o promocji dziękuję Szymonowi 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów