fbpx

Credit Agricole: Rachunek Oszczędzam na 3% w skali roku (do 50.000 zł) + 250 zł premii za założenie konta i kredyt z RRSO 0% (do 3000 zł)

W Credit Agricole pojawił się kolejny mocny argument zachęcający do założenia konta osobistego. Oprócz solidnej premii za założenie Konta dla Ciebie sięgającej aż 250 zł, francuski bank podwyższył oprocentowanie środków na Rachunku Oszczędzam. Dla osób otwierających konto od dnia 1 maja 2019 roku, oprocentowanie wynosi aż 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Oferta „na start” obowiązuje przez 4 pierwsze miesiące.

 

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 50.000 zł)

Preferencyjne oprocentowanie wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 5 zł w pakietach “dla młodych” oraz 10 zł w przypadku standardowego konta oraz w wersji VIP.

Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 1 maja 2019 roku (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych). Dodatkowo, z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w Credit Agricole przed 1 maja 2019 roku. Trzeba przyznać, iż pod tym względem bank jest dość restrykcyjny. Jeśli nie spełniacie tego wymogu, i tak zachęcam Was do założenia konta z premią 250 zł, gdzie warunki określające odbiorców promocji są o wiele bardziej liberalne.

Szczegóły – Tabela oprocentowania Credit Agricole.

 

250 zł premii w promocji Konta dla Ciebie

Na łączny bonus składa się 200 zł w wewnętrznej promocji konta oraz 50 zł w ramach programu poleceń. Jeśli chodzi o pierwszą część, do waszej dyspozycji są aż 3 warianty uzyskania maksymalnej premii. Co więcej, po założeniu konta, będziecie mogli polecać ofertę w ramach programu poleceń, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra.

Natomiast osoby budujące zdolność kredytową będą mogły skorzystać z kredytu do 3000 zł z RRSO 0%. Maksymalna długość kredytu to aż 12 miesięcy!

Konto dla Ciebie w swojej podstawowej formie (oprócz niej dostępny jest również pakiet VIP) zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także pakiet assistance bezpłatnie przez 6 miesięcy. Miłośnicy płatności mobilnych odnajdą w Credit Agricole wszystkie 3 podstawowe rozwiązania, a mianowicie Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

Szczegóły w artykule na temat promocji z premią oraz analizie darmowego kredytu.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów