Getin Bank: IV edycja programu poleceń z 50 zł premii na start, 100 zł za polecenie konta oraz Lokata Mobilna na 4% w skali roku do 20.000 zł

W Getin Banku ruszyła IV edycja programu poleceń „Polecam Proste Zasady”, w którym na start możecie zdobyć 50 zł premii. Co ważne, zielony bank ponownie skrócił okres karencji. Aby posiadać status nowego klienta, wystarczyło nie posiadać konta w przeddzień startu promocji, a mianowicie 30 kwietnia 2019 roku. Jeśli zatem zamknęliście swoje dotychczasowe konto przed wymienioną datą, ponownie możecie uzyskać premię. Po założeniu konta, możecie je polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł premii, zaś maksymalna liczba poleconych osób to 5. Znalezienie chętnych na założenie Konta Proste Zasady nie jest szczególnym wyzwaniem. Otóż prowadzenie konta jest darmowe po zapewnieniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Natomiast wypłaty z bankomatów, przelewy oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Jeśli mimo wszystko konto nie przypadnie Wam do gustu, możecie je łatwo zamknąć przez Internet. Co ważne, Getin Bank pozwala łączyć ze sobą promocje, dlatego oprócz premii na start, nowi klienci otrzymują możliwość założenia Lokaty Mobilnej na 4% w skali roku (do 20.000 zł), konta oszczędnościowego z bonusowym oprocentowaniem 3,5% w skali roku (do 10.000 zł) oraz konta oszczędnościowego na 3,4% w skali roku (do 400.000 zł). Oprócz tego, Getin Bank ma w swojej ofercie również ciekawe promocje produktów kredytowych, a mianowicie 100 zł premii do Circle K z kartą kredytową oraz darmowy kredyt do 2000 zł. Miłośnikom nowych technologii przypadnie do gustu fakt, iż Getin Bank udostępnia mobilne formy płatności takie jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

 

 

Uczestnicy promocji + jak założyć konto w promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, Getin Bank jest bardzo liberalny w zakresie okresu karencji. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że na dzień 30 kwietnia 2019 roku (czyli przeddzień startu promocji) nie posiadaliście jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku.

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Getin Banku (w tym przesyłanie informacji handlowych) oraz wyraźcie zgodę na przekazanie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody (czyli faktu, iż odnotowano polecenie).

 

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wystarczy, że w tytule i treści wiadomości napiszecie „kod polecenia Getin Bank” lub podobną frazę. Kody staram się wysyłać jak najszybciej, maksymalnie w ciągu kilku godzin, gdy jest to niestandardowa pora dnia. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie obostrzenia wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂 

 

 

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

Na złożenie wniosku macie czas od 1 maja do 31 lipca 2019 roku. Umowa o konto zostanie dostarczona kurierem TNT. W tym miejscu należy pochwalić zarówno bank, jak i firmę kurierską. Otóż po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Natomiast umowa może być do Was dostarczona już kolejnego dnia roboczego! Kurier przyjedzie pod wskazany przez Was adres (można to doprecyzować z konsultantem), do domu, szkoły, pracy, gdzie tylko będzie Wam wygodnie podpisać umowę.

 

Zasady promocji – premia na start za założenie konta

Po otwarciu konta, wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Może to być wpływ z rachunku osobistego w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank. Przelew z waszego konta w innym banku bez problemu spełni warunki promocji! Dla przykładu, zakładając konto w maju, warunki należy spełnić w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu, zaś zgodnie z naszym przykładem, wypłata premii nastąpi we wrześniu 2019 roku. W przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach nastąpi naturalne przesunięcie o jeden miesiąc.

Szczegóły w regulaminie programu „Polecam Proste Zasady – IV edycja”.

 

100 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca – 100 zł netto za skuteczne polecenie konta. Getin Bank umożliwia bycie najpierw osobą poleconą, by następnie polecać konta swoim znajomym. Maksymalnie możecie polecić konto 5 osobom. Aby zostać polecającym wygenerujcie kod polecenia w bankowości online, w aplikacji mobilnej lub na infolinii. Aby móc polecać konto, sami musicie posiadać dowolny rachunek osobisty w Getin Banku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz zgodą na przekazywanie informacji handlowych. Jeśli braliście udział w poprzednich edycjach programu, ponownie musicie wygenerować nowy kod polecenia! Po przekazaniu kodu, polecający powinien złożyć wniosek na tej stronie.

Szczegóły w regulaminie programu „Polecam Proste Zasady – IV edycja”.

 

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz w dokumencie dotyczącym opłat.

 

 

 

 

Lokata mobilna na 4% w skali roku

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej na okres 3 miesięcy. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta, przejdźcie do zakładki Lokaty, a następnie wybierzcie Lokatę Mobilną na 4% w skali roku. Kwota na jaką możecie zdeponować środki wynosi od 500 zł do 20.000 zł. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

 

Konto oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem 3,5% w skali roku

Pierwsze 10.000 zł zdeponowane na rachunku oszczędnościowym może zostać objęte ofertą specjalną “Bonus za aktywność” zapewniającą 3,5% w skali roku przez okres 12 miesięcy. Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku od 11 maja 2017 roku do 28 lutego 2018 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym oraz wyrażeniem zgód marketingowych. Promocja trwa od 1 marca 2019 roku do 31 maja 2019 roku. W promocji bierze udział podstawowe Konto Oszczędnościowe z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka oraz Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver.

Preferencyjne oprocentowanie dla kwoty do 10.000 zł będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł…

Szczegóły w regulaminie promocji “Bonus za aktywność – IV edycja”,

 

Konto oszczędnościowe na 3,4% w skali roku do 400.000 zł

Okres przystąpienia do XVIX edycji promocji “na nowe środki” trwa od 8 kwietnia 2019 roku do 19 maja 2019 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy założyć konto osobiste w Getin Banku. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. Nie ma natomiast potrzeby wyrażania zgody na działania marketingowe ze strony podmiotów będących w grupie kapitałowej Getin Banku.

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez pierwsze 122 dni kalendarzowe (4 miesiące). Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Nadwyżka ponad 400.000 zł oprocentowana będzie już na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania (czyli od 0,85% do 1,25%).

 

 

 

 

Promocje kredytowe Getin Banku

Getin Bank ma również dwie bardzo fajne promocje produktów kredytowych. Co ważne, z obu mogą skorzystać aktualni posiadacze konta w Getin Banku. Oznacza to, iż po założeniu rachunku będziecie mogli zdobyć zarówno 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K w promocji karty kredytowej, jak i skorzystać z promocji darmowego kredytu gotówkowego dla kwoty do 2000 zł. Darmowy kredyt to świetny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u, szczególnie, iż możecie go zaciągnąć na okres do 12 miesięcy.

Odnośniki do opisów wymienionych promocji:

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję.

Jak donoszą czytelnicy bloga, w ostatnim czasie konsultanci proponują ekstra promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 300 zł. Warunkiem korzystania z promocji jest zapewnianie wpływów na kwotę 1000 zł oraz wyrażone zgody marketingowe. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów