fbpx

Credit Agricole: 200 zł premii w II edycji promocji „Przenieś konto” + 250 zł w pozostałych promocjach oraz lokata na 3% w skali roku

Bank Credit Agricole postanowił przedłużyć na kolejne 3 miesiące promocję „Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto”, w której do zdobycia jest 200 zł premii. II edycja jest niemal identyczna do pierwszej, która to zakończyła się wraz z końcem marca. Jak sama nazwa wskazuje, uczestnictwo w promocji wymaga przeniesienia konta z innego banku. Dzięki temu możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony zamykanie nieużywany rachunek, który pozostał Wam na przykład po zakończonej promocji bankowej, zaś z drugiej w łatwy sposób odbierzecie 200 zł premii. Co ważne, promocję tę możecie połączyć z programem poleceń – tu do zdobycia jest łatwe 50 zł oraz z akcją „Mobilne 1 Konto”, gdzie przewidziano 200 zł premii. Oprócz tego jako nowi klienci będziecie mogli skorzystać ze świetnej lokaty powitalnej na 3,1% 3% (aktualizacja 3.04.2017) w skali roku dla kwoty do 50.000 zł.

 

 

Uczestnicy

Promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych jak i powracających klientów Credit Agricole. Okres karencji jest dość krótki, ponieważ wynosi tylko 1 rok, licząc od daty otwarcia konta. Przykładowo otwierając konto 3 kwietnia 2017 roku, poprzedni rachunek powinniście zamknąć przed 3 kwietnia 2016 roku.

Z Promocji nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

 

Z promocji mogą skorzystać również obecni klienci banku, ale pod warunkiem, iż posiadali jedynie rachunek w ramach Pakietu Depozytowego i złożą dyspozycje zmiany na 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

Z Promocji może skorzystać także Klient, który będąc Posiadaczem konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w Pakiecie Depozytowym złoży dyspozycję zmiany pakietu tego konta na jeden ze wskazanych w § 2 ust. 3 oraz spełni pozostałe warunki wskazane w niniejszym paragrafie.

 

Jak przystąpić do promocji

Jednym z głównych warunków promocji jest przeniesienie konta z dotychczasowego banku do Credit Agricole. Wymaga to złożenia pełnomocnictwa do przeniesienia konta. W związku z tym, skorzystanie z promocji wymaga wizyty w placówce. Na szczęście możecie złożyć wniosek internetowo, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo czasu w placówce banku. Pracownik nie będzie ponownie spisywać „z palca”waszych danych, ponieważ wypełniony wniosek udostępni mu centrala banku. Podczas wypełniania wniosku możecie również wpisać kod polecenia, dzięki czemu skorzystacie z dodatkowej promocji, gdzie do zdobycia jest 50 zł. O programie poleceń przeczytacie nieco niżej.

Podczas wizyty w oddziale należy podpisać umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową, dostępem do bankowości elektronicznej oraz wyciągami online. Do wyboru macie 4 konta: 1Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. O szczegółach kont opowiem pod koniec artykułu. Pamiętajcie również, aby wyrazić zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

Promocja trwa od 1 kwietnia 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. W tym okresie należy podpisać umowę o konto.

 

Warunki promocji

Podczas wizyty w banku należy również wypełnić  „Zlecenie przekazywania środków” oraz wskazać we wniosku nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego klienta.

Wynagrodzenie – środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów.

Głównym warunkiem promocji jest zapewnienie regularnych wpływów na konto przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Każdy wpływ na konto musi być na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł  Pierwszy wpływ powinien zostać dokonany najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. Oczywiście zaraz po zapewnieniu wpływu, możecie z powrotem przelać środki na wasze główne konto.

Co ważne wpływ nie musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia. W definicji wpływu na konto stwierdzono, iż może to być na przykład wpłata gotówkowa lub przelew z waszego konta w innym banku.

Wypłata premii nastąpi nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich warunków określonych w regulaminie. W dniu wypłaty premii wasze konto i karta debetowa muszą być aktywne. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji oraz na stronę promocji.

 

200 zł w promocji „Mobilne 1 Konto”

„Mobilne 1 Konto” to akcja przeznaczona dla osób w wieku do 27. roku życia. Warunki uzyskania bonusu są stosunkowo łatwe, wystarczy zapewniać wpływy na kwotę 500 zł oraz korzystać z aplikacji mobilnej banku. Promocja trwa do końca czerwca tego roku. Więcej na jej temat w artykule „Mobilne 1 Konto”.

 

50 zł za założenie konta w programie poleceń

W przypadku programu poleceń, okres karencji wynosi również 1 rok, licząc od momentu podpisania umowy o konto.

Aby zdobyć 50 zł premii, podczas składania wniosku należy:

  • wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz podać w tym celu swój aktualny numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektronicznej (e-mail),
  • zawrzeć z bankiem umowę bankowości elektronicznej CA24.

Gdy już podpiszecie umowę o konto (macie na to 30 dni od momentu złożenia wniosku), wystarczy, że w każdym trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta: 

  • zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł w przypadku 1 Konta albo co najmniej 1500 zł w przypadku pozostałych pakietów kont, lub
  • zapewnicie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

Oczywiście pierwszy wariant jest o wiele łatwiejszy. Na potrzeby promocji wystarczą przelewy z waszego konta w innym banku. Po tak dokonanym przelewie, środki możecie z powrotem przerzucić na wasze główne konto.

Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami). Premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu programu poleceń.

 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt lub zostaw komentarz pod wpisem z adresem e-mail (widocznym tylko dla mnie), na który mam przesłać kod. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

 

Ogromnym plusem promocji Credit Agricole jest fakt, iż możecie je dowolnie ze sobą łączyć. Osoby mające mniej niż 27 lat mogą odebrać nawet 450 zł. Nieco starsi zadowolą się kwotą 250 zł. Jeszcze innym wystarczy samo 50 zł z tytułu programu polecenia oraz sama możliwość polecania konta innym. Normą jest, iż po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Podczas rozmowy poinformujcie go, iż macie zamiar korzystać z wybranych promocji oraz zweryfikujcie, czy wszystkie zgody zostały prawidłowo zaakceptowane. W przypadku podpisywania umowy w oddziale, warto powtórzyć procedurę „upewniania się”. Tak dla pewności 😀

Co do kwestii podpisywania umowy. W przypadku korzystania z programu poleceń i/lub promocji „Mobilne 1 Konto” umowę możecie podpisać w oddziale lub w obecności kuriera. Jeśli korzystacie również z przeniesienia konta, wówczas jedyną opcją jest wizyta w placówce Credit Agricole.

 

50 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli polecać konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Program poleceń trwa od 1 marca 2017 roku do odwołania (bank poinformuje o zakończeniu programu z 30-dniowym wyprzedzeniem). Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

Premia zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu programu poleceń.

 

Złóż wniosek o promocyjne konto w Credit Agricole

 

Lokata w ofercie powitalnej na 3,1% 3% w skali roku

Na deser, dobrze oprocentowana lokata w ofercie powitalnej. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy założą poniższą lokatę w ciągu 6 miesięcy od daty otwarcia konta oraz posiadają kartę debetową wydaną do rachunku.

  • Oprocentowanie 3,1% 3% (aktualizacja 3.04.2017)
  • Okres – 2 miesiące
  • Kwota minimalna – 1000 zł
  • Kwota maksymalna – 50.000 zł

Oprocentowanie standardowe lokaty wynosi 0,6% 0,5%. Jednak dzięki promocyjnemu dodatkowi – 2,5 punktu procentowego, ostateczne oprocentowanie lokaty wynosi 3,1% 3% w skali roku.

Więcej na temat lokaty w ofercie powitalnej we wpisie.

 

Szczegóły kont osobistych w Credit Agricole

 1 Konto (dla osób do 27 roku życia)

– prowadzenie konta jest bezpłatne, karta debetowa jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 transakcji bezgotówkowej (na minimum 1 zł), w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 2,90 zł.

 

Konto PROSTOoszczędzające (nie polecam)

– stała opłata za prowadzenie konta 4,90 zł oraz za kartę debetową 3,90 zł

 

Konto PROSTOoszczędzające PLUS 

– opłata za prowadzenie konta 0 zł (jeśli dokonamy wpływ na co najmniej 1500 zł , brak wpłaty – 9,90 zł)

– opłata za kartę debetową 0 zł (przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na co najmniej 500 zł, brak obrotu – 7,90 zł)

– darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM 

– opłata za prowadzenie konta 0 zł (jeśli dokonamy wpływ na co najmniej 10000 zł,
brak wpłaty – 14,90 zł)

– opłata za kartę debetową 0 zł

– darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 

Szczegóły znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji, link: TOiP Credit Agricole 

Jeżeli macie mniej niż 27 lat, zdecydowanie polecam 1 Konto. Gdy jesteście starsi i posiadacie wolne środki pieniężne (min. 10000 zł) konto w wersji Premium jest najprostsze jeśli chodzi o uniknięcie opłat. W przeciwnym wypadku skorzystajcie z konta w wersji PLUS.

 

Złóż wniosek o promocyjne konto w Credit Agricole

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów