Bank Millennium: lokata na 4%, bon o wartości 80 zł na empik.com, 10% moneyback lub 4 bilety do kina w programie „Lubię to polecam”

Bank Millennium ruszył z nowym programem poleceń „Lubię to polecam”. Program ma na celu zaktywizować obecnych posiadaczy konta w Banku Millennium do polecania go swoim znajomym. W zamian obie strony otrzymują wybrany bonus. Niestety wymienione w tytule wpisu nagrody nie są przyznawane łącznie, a jedynie możecie wybrać jedną z nich. O ile obecnemu posiadaczowi rachunku z pewnością się to opłaca (bonusy dla dotychczasowych klientów banków są o wiele rzadsze) o tyle nowemu klientowi już nie bardzo. Historia pokazuje, iż założenie konta jako nowy klient wiąże się z o wiele lepszymi gratyfikacjami niż lokata na 4% w skali roku, czy 4 bilety do kina. Przykładem może być trwająca V edycja promocji „Zyskaj 360 zł”

 

 

Uczestnicy

Osobą polecającą może być obecny posiadacz konta osobistego w Banku Millennium (wyłączając konto techniczne oraz niepełne formy posiadania konta jak np. pełnomocnik), który wyraził zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzyma je w okresie trwania programu.

Aby móc polecać rachunki Banku Millennium należy wygenerować swój unikalny kod polecenia na stronie promocji, jednocześnie akceptując jej regulamin. Kod otrzymacie w formie elektronicznej oraz SMS-em.

 

Poleconym może być natomiast osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających założenie konta, nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Mało tego, wykluczenie dotyczy posiadania jakiegokolwiek innego produktu w Millennium Banku, na przykład karty przedpłaconej pre-paid, czy karty kredytowej.

Aby przystąpić do promocji, polecony musi podpisać umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student, wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymać je w okresie trwania programu, zaakceptować regulamin oraz zarejestrować się w programie. Wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji, wpisując tam kod pozyskany od znajomego, który posiada konto w Banku Millennium i rzecz jasna przystąpił do programu poleceń. Inną możliwością jest złożenie wniosku na infolinii lub w oddziale banku. 

 

Jeśli nie masz kodu polecenia – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt 🙂

 

Warunki promocji

Aby uzyskać prawo do otrzymania jednej z nagród należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę 360 zł w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy o konto.

Jeśli zarówno polecający, jak i polecony spełnią warunki promocji, obie strony będą uprawnione do odbioru jednej z nagród:

  • 4 bilety do kina Helios lub Multikino,
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł na empik.com
  • 10% moneyback od transakcji kartą oraz BLIKIEM (maksymalnie 90 zł w ciągu 3 miesięcy),
  • 3-miesięczna lokata na 4% w skali roku dla kwoty 500 zł – 10.000 zł.

Wyboru nagrody można dokonać w Millenet, aplikacji mobilnej, w placówce banku, a także za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej.

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Podsumowanie

Przyzwyczailiście się z pewnością do nieco bardzo wnikliwych analiz promocji bankowych, które prezentuję na blogu. To prawda, ta zrobiona jest nieco zdawkowo. Mógłbym również zamieścić swój link z kodem poleceń, tak aby skorzystać z promocji jako polecający. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny. Wiosna za oknem ruszyła na całego, a wraz z nią ptaszki ćwierkają, że Bank Millennium może przygotować o wiele lepszą promocję dla nowych (w tym powracających) klientów. W związku z tym zachęcam do śledzenia bloga. Program poleceń trwa dość długo, bo od 30 marca 2017 roku do 30 marca 2018 roku. Na decyzję o uczestnictwie w programie macie zatem jeszcze sporo czasu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów