fbpx

Citi Simplicity: 200 zł premii na start + vouchery o wartości 80 zł w programie Bezcenne Chwile

Trwa do:
26 sierpnia 2020

Ruszyła kolejna akcja promująca kartę kredytową Citi Simplicity. O ile w dotychczasowo dostępnych promocjach do zdobycia były vouchery, tak tym razem możecie odebrać najprzyjemniejszą z nagród, czyli 200 zł premii gotówkowej 🙂 Warunki promocji są bardzo proste, dzięki czemu spełnicie je wykonując rutynowe transakcje. Ponadto w łatwy sposób unikniecie opłat z tytułu użytkowania karty. No i koniecznie trzeba wspomnieć, iż skróceniu uległ okres karencji. Nie warto jednak zwlekać ze składaniem wniosku. Akcja potrwa wyłącznie do 26 sierpnia 2020 roku! Oprócz premii na start, w łatwy sposób odbierzecie również vouchery o wartości nawet 80 zł lub 5 biletów do kina (wartych niemal 100 zł). Będą one dostępne w ramach punktów powitalnych gwarantowanych w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 lipca 2018 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 26 sierpnia 2020 roku.

Podczas wypełniania wniosku, poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku na specjalnej stronie. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Przykładowym poświadczeniem dochodu może być wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 3 miesiące), czy też zeznanie PIT. Na dostarczenie wymienionych dokumentów macie czas do 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu maksymalnie kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listownie.

Warunki uzyskania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, co najmniej raz zalogujcie się do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Macie na to czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po wydaniu karty.

Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą (sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym) na łączną kwotę co najmniej 1500 zł. Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (czytaj: wpłaty do Revoluta). Na wykonanie powyższych płatności macie czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie o kartę).

Przykładowo podpisując umowę o kartę w sierpniu, na pierwsze logowanie będziecie mieli czas do końca września, zaś na spełnienie warunków płatniczych będziecie mieli czas do listopada 2020 roku. Przeciętna wartość płatności miesięcznej oscyluje w granicach 500 zł. Nie da się ukryć, że to bardzo łatwe warunki 🙂

Wypłata 200 zł premii

Po spełnieniu warunków promocji, w kolejnym miesiącu otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. Sama wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu po otrzymaniu wiadomości. Zatem im szybciej spełnicie warunki, tym szybciej przelew trafi na rachunek waszej karty. Wypłacona kwota albo zmniejszy aktualnie wygenerowane zadłużenie albo stworzy nadwyżkę, którą będziecie mogli wypłacić lub spożytkować podczas tradycyjnych zakupów. Od wygenerowanej nadwyżki nie pobiera się żadnych opłat (ogólnie Citi lubi pobierać opłaty za utworzeniu nadwyżki na rachunku karty, ale w tym przypadku regulamin mówi o zwolnieniu z tego typu opłaty). W dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami aktywnej karty. Od uzyskanej nagrody nie musicie natomiast uiszczać żadnych podatków.

Szczegóły w regulaminie promocji z 200 zł premii.

Vouchery o wartości nawet 80 zł od Mastercarda

W przypadku tej „podpromocji” posiadacze karty kredytowej z logo banku Citi Handlowego mogą otrzymać aż 4000 punktów powitalnych za rejestrację w programie. Otrzymane punkty wymienicie na vouchery o wartości siegającej nawet 80 zł. Przykładowo voucher na przejazd Free Now o wartości 20 zł „kosztuje” 1000 punktów (tutaj znajdziecie zniżkę na pierwszy przejazd). Tyle samo zapłacicie za doładowanie portmonetki Sky Cash. Bon do Merlin.pl o wartości 25 zł wymienicie za 1500 punktów, więc ich wartość to około 70 zł. Pozostałe vouchery (na przykład Decathlon, Frisco, Wólczanka, czy Diverse) wymagają posiadania co najmniej 3400 punktów (ich wartość to 50 zł). Tanio można za to nabyć bilety do kina sieci Cinema City lub do Multikina. W tym przypadku jeden bilet nabędziecie już za 800 punktów. Zatem w ramach promocji możecie odebrać nawet 5 biletów do kina! Ich łączna wartość to niemal 100 zł.

Promocja z punktami powitalnymi trwa do 31 sierpnia 2020 roku. Do tego dnia należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Promocja może zostać zakończona przed czasem, w chwili wyczerpania puli 6000 osób. Z promocji wykluczone są osoby, które na dzień 3 czerwca 2020 roku były już zarejestrowane w programie Priceless Specials. Ponadto w promocji nie bierze udziału Motokarta BP.

Promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przydzielone do 10-tego dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca po dokonaniu rejestracji. W dniu przyznania nagrody wasza karta musi być aktywna oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Punkty przyznane w ramach nagrody są ważne przez okres 4 miesięcy od dnia przyznania. Spożytkujcie je mądrze 😉

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie banku.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

Szczegóły karty Simplicity

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata miesięczna za kartę – 12 zł lub 0 zł w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu na kwotę co najmniej 1000 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni.

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials „Bezcenne chwile”. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay lub Apple pay.

Więcej na temat opłat związanych z kartą Simplicity w Tabeli opłat i prowizji.

Awaryjna furtka zawsze otwarta!

Jeżeli pod odebraniu premii będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty, możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów