Citi Handlowy: smartfon LG K3 o wartości 320 zł lub LG K10 o wartości 525 zł za wyrobienie darmowej karty Simplicity w programie poleceń

Citi Handlowy szaleje. Dziś rano informowałem Was o nowej akcji konta Citi Priority z premią do 400 zł, a teraz przedstawiam Wam najnowszy program poleceń kart kredytowych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z obu promocji. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Simplicity możecie otrzymać smartfon LG K3 o wartości 320 zł lub LG K10 o wartości 525 zł. Jak pewnie się domyślacie zdobycie pierwszej nagrody jest nieco łatwiejsze, zaś drugiej nieco trudniejsze. Jeśli natomiast posiadacie już kartę kredytową w Citibanku, możecie zdobyć 150 zł za polecenie karty swojemu znajomemu, który rzecz jasna otrzyma smartfona po spełnieniu warunków promocji.

 

 

Uczestnicy

Podobnie jak w przypadku pozostałych bieżących promocji kart kredytowych, tak i tutaj, nagrodę w postaci smartfona mogą otrzymać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citi po 1 stycznia 2015 roku. Dodatkowym warunkiem jest nieskładanie wniosku o kartę kredytową Citibank (na przykład w innej promocji), który jest rozpatrywany w chwili złożenia rekomendacji przez polecającego. Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, osoby z nim współpracujące, członkowie władz i tak dalej.

Zanim otrzymacie kartę kredytową, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jest to oczywiście standardowa procedura, gdyż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań. Krąg osób mogących wnioskować o kartę jest szeroki m.in. osoby posiadające umowę o pracę, zatrudnione w ramach kontraktu, umowy cywilno-prawne, emeryci i renciści, osoby wynajmujące nieruchomości i inne. Więcej na temat dokumentowania dochodu w załączniku do regulaminu (strona 5). Polecam również zapoznać się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?

Minima narzucone przez bank to w przypadku osób pracujących na etacie, wiek – 21 lat, dochód – 1200 zł netto oraz zatrudnienie – od co najmniej 3 miesięcy. Przedsiębiorcy muszą natomiast prowadzić swoją działalność przez minimum 2 lata i mieć nie mniej niż 25 lat.

 

Polecającym może natomiast pozostać osoba posiadająca główną kartę kredytową wydaną przez bank Citi Handlowy.

 

Jak przystąpić do promocji

Aby móc wnioskować o kartę kredytową, należy najpierw zostać Poleconym przez osobę, która posiada już kartę w Citi Handlowym. Polecający musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Jeśli chodzi o poleconego, w formularzu wystarczy podać tak podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu formularza konsultant skontaktuje się z poleconym, by potwierdzić chęć uczestnictwa w akcji oraz przyjąć dane niezbędne do wnioskowania o kartę. W tym momencie należy również potwierdzić:

  • kto był osobą polecającą,
  • wyrazić zgodę na ujawnienie ujawnienie tajemnicy bankowej do firmy Świat Telefonów w celu dostarczenia nagrody.

Konsultant poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej oraz zapyta o sytuację dochodową. Jeśli wstępna decyzja kredytowa będzie pozytywna, zaproponowane zostaną terminy wizyty kuriera. Konsultant zapewne będzie Was namawiał również na różne dodatkowe produkty, które nie są raczej opłacalne, na przykład ubezpieczenie lub pożyczka. Pamiętajcie, nie musicie korzystać z propozycji konsultanta. Powiedźcie wprost, iż interesuje Was sama karta kredytowa bez żadnych dodatków. Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu weryfikacji. Jeśli wszystko będzie OK, karta zostanie dosłana pocztą.

 

Jeśli nie znasz nikogo kto mógłby polecić Ci kartę – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wśród moich znajomych oraz czytelników bloga znajduje się krąg zaufanych osób posiadających kartę z logiem Citi. Osoba taka może polecić Ci kartę, dzięki czemu masz pewność, iż otrzymasz swój smartfon.

 

Promocja trwa do od 6 kwietnia 2017 roku do 31 lipca 2017 roku.

 

Warunki uzyskania nagrody

Jak wcześniej wspomniałem, promocja ma dwa warianty. W pierwszym z nich, nagrodą jest smartfon LG K3 LTE o wartości 320 zł. Aby go otrzymać należy nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

W tym samym terminie należy również wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł. Przykładowo, zawierając umowę w połowie kwietnia, na wykonanie transakcji macie czas do końca miesiąca plus maj oraz czerwiec.

Drugi wariant to smartfon LG K10 LTE o wartości 525 zł. Aby zdobyć cenniejszą nagrodę należy po pierwsze zapewnić warunek z logowaniem do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie):

  • złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł (bez przelewu na opłacenie rachunków), rozkładanego na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” lub
  • zawrzeć porozumienie w zakresie dodatkowego limitu kredytu do umowy o kartę kredytową Citibank na kwotę co najmniej 1000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w planie spłat ratalnych „Komfort” lub
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”.

Ile to wszystko kosztuje? Prowizja za rozłożenie transakcji na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” sięga do 20% kwoty transakcji. Jest ona jednak ustalana indywidualnie, więc w waszym przypadku może być niższa. Z racji, iż w przypadku transakcji gotówkowych nie stosuje się okresu „bezodsetkowego”, już od pierwszego dnia od wygenerowanego na karcie zadłużenia naliczane będą odsetki (10% w skali roku). To jednak nie wszystko. Bank nalicza także opłatę operacyjną za obsługę planu spłat ratalnych „Komfort”, która w ramach limitu kredytu wynosi 20 zł miesięcznie, zaś dla dodatkowego limitu 30 zł w skali miesiąca. Oczywiście odsetek oraz opłaty operacyjnej możecie uniknąć, jeśli od razu spłacicie wygenerowane zadłużenie.

Najtańsza będzie trzecia opcja. Terminowo spłacając zadłużenie, w zasadzie zapłacicie tylko prowizję za rozłożenie spłaty na raty. Ewentualnie wpadnie jedna opłata operacyjna. 

 

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. W ciągu kolejnych 30 dni kurier dostarczy Wam przesyłkę ze smartfonem. Jest on oczywiście objęty 24-miesięczną gwarancją. W chwili otrzymania nagrody, wasza karta musi być aktywna.

 

Poleć kartę znajomemu

Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, możecie uzyskać dodatkowy dochód dzięki programowi poleceń. Za skuteczne polecenie karty kredytowej uzyskacie zasilenie rachunku karty na kwotę 150 zł. Maksymalnie możecie otrzymać pięć premii, co sumarycznie daje aż 750 zł. Nagroda jest kwotą netto (otrzymujecie ją w całości), gdyż kwestie podatkowe załatwia bank.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

 

Szczegóły kart kredytowych Citibanku

Do wyboru macie 4 rodzaje kart kredytowych: PremierMiles, Simplicity, World MasterCard, BP-Payback. Spośród zaprezentowanych kart kredytowych, zdecydowanie polecam kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej.

Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu/powiadomienia – 0 zł
  • oprocentowanie – 10%

Pełna tabela opłat i prowizji

 

Pozostałe promocje kart kredytowych

Obecnie trwają trzy promocje darmowej karty Citi Simplicity, w których możecie otrzymać vouchery o wartości 400 zł. Głównym warunkiem w każdej z nich jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na 1000 zł (w ciągu miesiąca, w którym wydano kartę + dwa miesiące). Do wyboru są trzy różne vouchery, zatem każdy znajdzie coś dla siebie:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów