Bank Citi Handlowy: 400 zł premii za założenie konta osobistego Citi Priority

Ruszyła kolejna edycja promocji konta Citi Priority w banku Citi Handlowy. Tym razem do zdobycia jest jeszcze więcej, ponieważ premia sięga aż 400 zł (w poprzednich edycjach było to maksymalnie 300 zł). Zmieniły się również zasady przyznawania bonusu. Dla jednych okażą się one łatwiejsze, dla innych nieco trudniejsze, wszystko zależy od własnego postrzegania promocji bankowych. Niezmiennie promocja najbardziej przypadnie do gustu posiadaczom karty kredytowej w Citi Handlowym, a wiem, że wśród czytelników bloga jest sporo takich osób. Oczywiście zasada ta obowiązuje również wobec osób, które dopiero co zdecydują się wyrobić takową kartę. Warto pamiętać o trwających akcjach, w których do zdobycia są vouchery o wartości 400 zł.

 

 

Uczestnicy

Bank postanowił utrzymać niezmieniony okres karencji w stosunku do poprzedniej edycji. Ponownie z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) po 30 czerwca 2016 roku. Jeśli natomiast w powyższym okresie mieliście jakiś inny produkt w banku (na przykład kartę kredytową), nie wyklucza Was to z promocji, a może dodatkowo ułatwić spełnienie warunków o czym będzie mowa poniżej.

Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, osoby z nim współpracujące i tym podobne. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie promocji.

 

Warunki promocji – 100 zł premii na start

Aby wziąć udział w promocji pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie banku. Macie na to czas od 6 kwietnia 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. Umowę, którą dostarczy Wam kurier możecie podpisać do końca lipca 2017 roku. W tym samym terminie należy aktywować konto. Limit promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk. Z doświadczenia wiem, iż stosowanie takich limitów ma raczej na celu zmotywowanie do szybszego zakładania konta, niż do rzeczywistego odmawiania klientom wydawania bonusów.

Aby zdobyć pierwsze 100 zł premii wystarczy spełnić warunek bezpłatności prowadzenia konta. W tym celu do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy:

a) zgromadzić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30 000 zł, lub

b) otrzymać na konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadać w banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jeśli nie posiadacie tak znaczących oszczędności, zdecydowanie lepiej wybrać drugi wariant. Regulamin mówi wprost, iż środki mają być wpłacone tytułem wynagrodzenia, a nie z tytułu wynagrodzenia, także wiecie co macie z tym zrobić 🙂 Jedynym wykluczeniem jest fakt, iż środki te nie mogą pochodzić z innych rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Citi Handlowy.

 

W przypadku pierwszego wariantu, środki nie muszą leżeć bezczynnie na nieoprocentowanym koncie osobistym. Możecie je ulokować na lokacie lub koncie oszczędnościowym. Przykładowo, konto SuperOszczędnościowe zapewnia oprocentowanie wynoszące 1,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Pamiętajcie, że:

Średniomiesięczne saldo środków o których mowa w Punkcie 7 lit. a wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

 

Co do produktu kredytowego, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie w pełni darmowej karty Citi Simplicity. Jeżeli nie posiadacie jeszcze takiej karty, możecie ją wyrobić, korzystając z jednej z korzystnych promocji:

 

300 zł premii w formie 6% moneyback

Kolejne 300 zł premii otrzymacie w formie zwrotów za transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta Citi Priority. Warunkiem uzyskania zwrotów jest zapewnienie minimum jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Trzeba jednak przyznać, że korzystając z moneyback, raczej nie patrzy się na minima.

Moneyback będzie obowiązywał przez 6 kolejnych miesięcy. Pierwszy okres spełniania warunków to miesiąc następujący po otwarciu konta. Maksymalnie w skali miesiąca możecie uzyskać 50 zł zwrotu. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnego zwrotu należy wykonać płatności w kwocie 833,33 zł. Nie jest to jakaś wygórowana kwota, zważywszy, iż do transakcji zaliczają się zarówno te w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie (jedynym wykluczeniem są transakcje związane z hazardem). Pamiętajcie również, iż liczy się data zaksięgowania transakcji.

Premie będą wypłacane do 15. dnia roboczego następnego miesiąca. W momencie wypłaty premii konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Bonusy zwolnione są z opodatkowania. 

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

Szczegóły konta Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
  • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Ogólnie rzecz biorąc, z promocji można skorzystać w 100% bezkosztowo. Więcej na temat opłat w TOiP

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 400 zł premii

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów