fbpx

Citi Handlowy: konto firmowe z 1500 zł premii dla nowych użytkowników + zwolnienie z opłat przez 2 lata!

Trwa do:
19 grudnia 2023

Dziś mam dla Was absolutną nowość, jeśli chodzi o ofertę promocyjną banku Citi Handlowy. Konto firmowe z premią na start w wysokości nawet 1500 zł oraz dwuletnie zwolnienie z opłat związanych z prowadzeniem rachunku! Citi Handlowy przyzwyczaił nas co prawda do tego, że niepodzielnie „rządzi” w kategorii promocji kart kredytowych (obecnie oferując między innymi 990 zł bardzo łatwej do zdobycia premii) i naprawdę solidnie radzi sobie w promocjach kont osobistych (wciąż możecie założyć darmowe CitiKonto dla klientów indywidualnych z premią w wysokości 400 zł). Promocja rachunku firmowego to jednak nowość, którą z wielką przyjemnością dla Was omówię 😉

Uczestnicy promocji

Jako że jest to pierwsza promocja konta firmowego banku Citi Handlowy, warunki uczestnictwa są tutaj ultra łatwe. Wystarczy, że w chwili startu oferty, czyli w dniu 28 czerwca 2023 roku, nie posiadaliście konta firmowego banku Citi Handlowy.

Co ważne, posiadanie innych produktów banku przeznaczonych dla klientów indywidualnych nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę kredytową lub konto osobiste z logo Citi.

Możecie więc najpierw śmiało wnioskować o konto osobiste z 400 zł premii na start czy też kartę kredytową bonusem o wartości aż 990 zł!

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto, dostępny na dedykowanej stronie promocji, należy złożyć w terminie do 19 grudnia 2023 roku. W tym samym terminie podpiszcie też umowę o konto firmowe, którą dostarczy do Was kurier.

W celu zdobycia pierwszego bonusu o wartości 50 zł, podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć premie w ramach promocji?

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji, podzielony jest na kilka części, które po kolei omówimy w kolejnych akapitach.

Citikonto – nawet 400 zł premii na start

Pierwsza nagroda – 50 zł premii pieniężnej

Pierwsza nagroda to 50 zł premii gotówkowej. Środki te otrzymacie za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowo-handlowych, które wymieniłem nieco wyżej, w terminie do ostatniego dnia roboczego pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym otworzycie konto.

Nagrodę otrzymacie do końca kolejnego, czyli drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Przykładowo, otwierając konto w listopadzie 2023 roku, zgody utrzymajcie do końca grudnia 2023 roku, a nagrodę w postaci 50 zł otrzymacie do końca stycznia 2024 roku.

Druga nagroda – 150 zł premii za zlecenia walutowe w CitiKantor

Jeśli Wasza działalność wymaga czasem wykonywania transakcji walutowych, możecie dodatkowo zyskać na tym, zgarniając specjalną premię. 150 zł bonusu trafi bowiem na Wasze konto, jeśli do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta zrealizujecie zlecenia walutowe na łączną kwotę co najmniej 20.000 zł (lub jej równowartość w walucie obcej według kursu średniego NBP w dniu zawarcia transakcji).

Jeśli chodzi o szczegółowe warunki, pozwólcie że posłużę się cytatem z regulaminu, który doskonale je wyjaśnia:

Zlecenie walutowe oznacza dyspozycję natychmiastowej zamiany waluty bazowej na walutę docelową wskazanej przez Uczestnika kwoty waluty po zaakceptowanym przez Uczestnika kursie walutowym. Waluta bazowa to waluta, w której Uczestnik posiada środki pieniężne na Rachunku wskazanym przez Uczestnika. Waluta docelowa to waluta, na którą mają być zamienione środki pieniężne w walucie bazowej przy realizacji Zlecenia walutowego.

Zlecenia walutowe mogą zostać zrealizowane za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online, za pośrednictwem modułu Citi Kantor w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online, w usłudze bankowości telefonicznej CitiPhone, w oddziale Citi Handlowy. Składając Zlecenie walutowe, Klient określa: stronę transakcji i parę walutową (sprzedawaną i kupowaną walutę), kwotę transakcji oraz rachunki do rozliczenia transakcji. Przed zawarciem Zlecenia walutowego Klient ma możliwość zapoznania się z kursem wymiany oraz z prezentowanym czasem na akceptację zaproponowanego przez Bank kursu. Zawarte Zlecenie walutowe nie może być anulowane, a Klient nie może odstąpić od transakcji.

Premia zostanie wypłacona na konto firmowe do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek.

Trzecia nagroda – 100 zł premii za przelew do ZUS

Ta część bonusu jest naprawdę łatwa, a premiowana czynność dotyczy każdego, kto prowadzi własną działalność.

Wystarczy, że w terminie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta, wykonacie co najmniej 1 przelew do ZUS o dowolnej wartości.

Nagrodę otrzymacie wówczas do końca następnego miesiąca.

Przykładowo, otwierając konto w listopadzie 2023 roku, wystarczy że wykonacie przelew do ZUS na dowolną kwotę najpóźniej do ostatniego dnia roboczego lutego 2024 roku. Jeśli faktycznie zrobicie to w lutym, premia trafi na Wasze konto do końca marca 2024 roku.

Czwarta nagroda – nawet 600 zł zwrotu za transakcje kartą

Zasady tej części promocji są proste: wykonując transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta firmowego będziecie otrzymywać 3-procentowy moneyback. Zwrot będzie naliczany przez 6 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu założenia konta. Aby zwrot za dany miesiąc został naliczony, należy wykonać w tym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 500 zł.

Maksymalna wartość zwrotu w jednym miesiącu to 100 zł. W tej części promocji możecie więc zgarnąć 6 miesięcznych nagród po 100 zł – razem 600 zł. Żeby to się udało, należy wykonywać co miesiąc zakupy kartą o łącznej wartości co najmniej 3000 zł.

Nagroda będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy zwrot (patrz: przykład w ramce poniżej).

Przykładowo, zakładając konto w listopadzie 2023 roku, płatności kartą wykonujcie od grudnia 2023 roku do maja 2024 roku. Jeśli w każdym miesiącu uda Wam się wydać co najmniej 500 zł, swoje zwroty będziecie otrzymywać do końca miesiąca w okresie od stycznia do czerwca 2024 roku (czyli na przykład do końca marca 2024 roku za płatności wykonane w lutym 2024 roku).

Piąta nagroda – 100 zł premii za założenie konta osobistego

Trzeci bonus otrzyma każdy użytkownik, który zgodnie z regulaminem: złoży wniosek o ustanowienie połączenia obsługi Konta firmowego: CitiKonto w ofercie dla biznesu z Kontem Osobistym, który zostanie zrealizowany przez Bank.

Chodzi więc o założenie konta osobistego, za co bez problemu możecie otrzymać dodatkową premię o wartości aż 400 zł! Jak na tak wysoki bonus warunki jego uzyskania są naprawdę proste. Szczegóły znajdziecie w dedykowanym artykule.

Warunek należy spełnić do końca trwania oferty, czyli w terminie do 19 grudnia 2023 roku.

Premia zostanie wypłacona na konto firmowe do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunek.

Szósta nagroda – nawet 500 zł premii za produkt kredytowy

Jeśli do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym założycie konto, zawnioskujecie i podpiszecie umowę o kredyt gotówkowy dla firm na kwotę minimum 50.000 zł, otrzymacie premię o wartości 1% kredytu. Minimalna wartość premii to 500 zł, a maksymalna – 2000 zł.

Umowę o kredyt należy zawrzeć na stronie internetowej banku lub w oddziale. Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków (czyli podpisania umowy o kredyt).

Szczegóły w regulaminie promocji.


Firmowe CitiKonto – szczegóły rachunku

W ramach promocji, którą dziś omawiamy, jako nowi klienci biznesowi banku, korzystający z firmowego CitiKonta, będzie zwolnieni z podstawowych opłat za konto.

0 zł za prowadzenie CitiKonta w wersji dla firm!

Po upływie 2 lat konto będzie Was kosztować standardowo – zgodnie z obowiązującą wtedy ofertą.

Pozostałe opłaty znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów