fbpx

Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji darmowego Citikonta, do 200 zł moneyback, lokata na 7,1% w skali roku oraz 900 zł bonusu w promocji karty kredytowej

Trwa do:
31 sierpnia 2023
Dostępność wniosków
5000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

W ramach promocji darmowego konta od banku Citi Handlowy otrzymacie aż 400 zł łatwej premii na start. Natomiast jeśli po założeniu konta, zdecydujecie się również na wyrobienie karty kredytowej (nie jest to obowiązkowe), wówczas będziecie mogli zdobyć dodatkowo do 200 zł moneyback za płatności bezgotówkowe. Aby mocniej Was zachęcić do skorzystania z oferty karty kredytowej, bank przygotował promocję, w której do zdobycia jest aż 900 zł rekordowej premii na start. Kolejna pozytywna wiadomość to nowa oferta promocyjnej lokaty. Po założeniu konta, będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego produktu Twoja Lokata na 7,1% w skali roku – na okres 3 miesiący, dla kwoty od 1000 zł do 20.000 zł. Co do samego rachunku, Citikonto to w pełni darmowe konto osobiste (darmowe prowadzenie konta – bezwarunkowo, darmowa obsługa karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe, w tym 3 przelewy natychmiastowe, a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce). Co tu kryć, tak dobre warunki użytkowania konta to rzadkość na rynku bankowym w Polsce. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu i bez przyjmowania kuriera.Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie po 31 grudnia 2020 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym przede wszystkim karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie. Ten sam mechanizm działa w przypadku, gdy najpierw założycie konto osobiste, a dopiero później kartę kredytową z 900 zł premii. Wówczas proces także będzie uproszczony.

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas do 31 sierpnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski. Dotychczasowe edycje promocji pokazały, iż przewidywana przez bank pula jest zazwyczaj wystarczająca i nie ma raczej obaw jej wyczerpania. Być może to taki zabieg motywacyjny, aby skłonić Was do sprawnego założenia konta. Jednak nawet i bez takich trików marketingowych – jest się po co schylić 😉

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie) oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona. Szczegółowy opis zakładania konta z wykorzystaniem biometrii znajdziecie tutaj.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link, za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub zdalnie przez infolinię).

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć premie w ramach promocji?

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji, podzielony jest na cztery części oraz nagrodę specjalną.

Citikonto – nawet 700 zł premii na start

Pierwsza nagroda – 25 zł premii

Pierwsza nagroda to 25 zł premii gotówkowej. Środki te otrzymacie za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowo-handlowych do ostatniego dnia roboczego kolejnego miesiąca, po miesiącu, w którym otworzycie konto.

Druga nagroda – 125 zł premii gotówkowej

Drugą nagrodę w postaci 125 zł premii gotówkowej otrzymacie pod warunkiem, iż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta – wykonacie co najmniej 3 płatności bezgotówkowe BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Zaliczają się do tego zarówno płatności za zakupy z kodem BLIK (stacjonarnie oraz internetowo), jak i przelewy BLIK na telefon. Zatem 3 przelewy po 100 zł na swoje konto w innym banku lub do znajomego załatwią sprawę.

Przykładowo, otwierając konto w lipcu 2023 roku i spełniając powyższy warunek do końca sierpnia 2023 roku (możecie to zrobić wcześniej), nagrodę otrzymacie we wrześniu 2023 roku.

Trzecia nagroda – 125 zł premii gotówkowej

Trzecią nagrodę w postaci 125 zł premii gotówkowej otrzymacie pod warunkiem, iż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta:

 • przynajmniej jeden raz zapewnicie wpływ wynagrodzenia na kwotę minimum 2000 zł lub
 • wykonacie za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej) wymianę walut na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Wpłata wynagrodzenia, o której mowa powyżej oznacza sumę wpływów na konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, oznacza wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na konto przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie.

Bank zastrzega, iż na poczet promocji nie zostanie zaliczone wykonanie przelewu ze swojego konta w innym banku.

Natomiast w przypadku transakcji walutowych, zlecenie walutowe oznacza zlecenie zawarcia transakcji natychmiastowej zamiany waluty bazowej na walutę docelową po zaakceptowanym kursie walutowym. Przykładem transakcji spełniającej warunki promocji może być zakup dolarów za równowartość 2000 zł i przetrzymanie ich z myślą o lepszych czasach 😉

Przykładowe kursy walut z modułu CitiKantor

Przykładowo, jeśli bank Wam sprzeda dolary o równowartości 1050 zł po kursie 3,9559, na waszym koncie znajdzie się 265,43 USD. Następnie sprzedając tę kwotę bankowi (bank kupuje walutę, czyli stosuje się kurs kupna), otrzymacie 1043,30 zł. Cała zabawa będzie Was kosztowała mniej niż 10 zł

Przykładowo, otwierając konto w lipcu 2023 roku i spełniając powyższy warunek do końca września 2023 roku (możecie to zrobić wcześniej, choćby w sierpniu lub nawet lipcu), nagrodę otrzymacie w październiku 2023 roku.

Czwarta nagroda – 125 zł premii gotówkowej

Czwartą nagrodę, w kwocie 125 zł zdobędziecie, jeśli po prostu spełnicie warunki obowiązujące dla premii numer 2 i 3. Będzie to zatem taka premia ekstra za skrupulatne wywiązanie się ze wszystkich warunków.

Przykładowo, otwierając konto w lipcu 2023 roku, „premię ekstra” otrzymacie w październiku 2023 roku, razem z nagrodą numer 3. Jeśli warunki spełnicie wcześniej – premia również zostanie wypłacona szybciej.

Nagroda specjalna „Razem lepiej” – 1% moneyback, do 200 zł zwrotu

Ta nagroda trafi osób, które oprócz konta, w trakcie trwania promocji wyrobią również kartę kredytową. Co tu kryć, jest to bardzo opłacalny biznes, ponieważ w ramach promocji karty kredytowej do zdobycia jest 900 zł łatwej premii na start. Warunkiem skorzystania z promocji „Razem lepiej” jest nieposiadanie karty kredytowej Citi po 1 stycznia 2020 roku.

Zwrot będzie wypłacany jako 1% wartości sumy transakcji wykonanych zarówno kartą debetową, jak i kartą kredytową w okresie 4 kolejnych pełnych miesięcy po miesiącu wydania karty kredytowej. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, czyli w skali całej promocji 200 zł premii.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Twoja Lokata na 7% w skali roku

Twoja Lokata to 3-miesięczny depozyt, który dostępny jest wyłącznie dla osób, które założą promocyjne Citikonto. Lokatę możecie założyć w bankowości elektronicznej , za pośrednictwem bankowości telefonicznej CitiPhone, ewentualnie w placówkach stacjonarnych banku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś maksymalna 20.000 zł. Z preferencyjnej lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Lokata ma charakter nieodnawialny – po okresie zapadalności, środki wraz z odsetkami trafią na wasze Citikonto.

Twoja Lokata – Bank Citi Handlowy

Konto oszczędnościowe na 6% w skali roku

W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować do 20.000 zł na 6% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na zdecydowanie mniej, bo 3% w skali roku.

Co ciekawe, prowadzenie Konta SuperOszczędnościowego nie jest bezwarunkowo darmowe. Warunkiem zwalniającym z opłaty miesięcznej jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia na Konto osobiste w kwocie minimum 2000 zł. W przeciwnym wypadku konto oszczędnościowe będzie kosztować 15 zł miesięcznie.

Pierwsza wypłata gotówki w każdym miesiącu jest bezpłatna – za kolejne bank pobiera opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W chwili obecnej jest to 10 zł.

Szczegóły – Tabela oprocentowania oraz Tabela Opłat i Prowizji. O Koncie SuperOszczędnościowym możecie też poczytać na stronie banku.

Konto SuperOszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej już po założeniu konta osobistego.

Nawet 1600 zł premii do zdobycia…

Podsumowując, do zdobycia jest 400 zł premii gotówkowej + 200 zł moneyback + vouchery o wartości 100 zł + 900 zł za kartę kredytową. Sumarycznie daje to kwotę nawet 1600 zł dodatkowego dochodu. Cóż…warto zostać klientem Citi Handlowego 😉

W chwili wydania danej nagrody musicie rzecz jasna posiadać aktywne konto. Jeśli zaś CitiKonto nie przypadnie Wam do gustu, możecie je zamknąć w pełni online, poprzez bankowość elektroniczną. Więcej na temat zamykania kont pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

CitiKonto – podsumowanie opłatCóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

Korzystne rozwiązania walutowe

Citi Handlowy udostępnia kantor walutowy online z bardzo korzystnymi kursami w dni robocze (w weekendy kursy są już fatalne). Możecie je śledzić na bieżąco na tej stronie. Ponadto wydawana do konta karta debetowa może spełniać funkcję karty wielowalutowej w ramach usługi Citi Global Wallet. Oznacza to, iż płacąc za granicą, karta „rozpozna” płatność walutową i pobierze środki z odpowiedniego konta walutowego (dostępne konta to EUR, USD oraz GBP). Oczywiście wcześniej musicie zasilić dane konto środkami, przykładowo wymieniając PLN na walutę obcą w ramach usługi kantoru Citi Handlowego.

Jeśli zaś płacicie w walucie innej niż posiadane konta walutowe (przykładowo w jenach albo w rublach), wówczas bank rekomenduje przepięcie karty (w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej) na domyślne konto w walucie Euro. Wówczas przewalutowanie nastąpi po bardzo korzystnym kursie zapewnianym przez organizację Mastercard.

Więcej na temat usługi Citi Global Wallet znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów