fbpx

Citi Handlowy: bardzo łatwe 350 zł premii na start w promocji konta osobistego i lokata na 6% w skali roku!

Trwa do:
9 stycznia 2024
Dostępność wniosków
4000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła nowa edycja promocji w pełni darmowego konta od banku Citi Handlowy. Tym razem w ramach promocji otrzymacie aż 350 zł łatwej premii na start na bardzo prostych warunkach. Co ważne, premia w pełni wypłacana jest w formie gotówki na konto. To o wiele przyjemniejszy bonus niż vouchery zakupowe, stosowane w innych tego typu promocjach. Jeśli zaś zastanawiacie się, gdzie zdeponować oszczędności, bank przygotował dla Was również promocyjną lokatę. Preferencyjna Twoja Lokata oprocentowana jest na 6% w skali roku – na okres 3 miesięcy, dla kwoty od 1000 zł do 20.000 zł. Co do samego rachunku, Citikonto to w pełni darmowe konto osobiste. Zapewnia ono darmowe prowadzenie konta – bezwarunkowo, darmową obsługę karty debetowej – bezwarunkowo, darmowe przelewy internetowe, w tym 3 przelewy natychmiastowe, a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co tu kryć, tak dobre warunki użytkowania konta to rzadkość na rynku bankowym w Polsce. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu i bez przyjmowania kuriera. Po założeniu konta możecie zdobyć kolejne bonusy w promocjach karty kredytowej. Dostępna jest obecnie akcja z 900 zł premii (składają się na nią vouchery o wartości 300 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz 600 zł w formie kart podarunkowych Allegro) i promocja z 600 zł premii gotówkowej. Wybór należy do Was 😉

Uczestnicy promocji – Citibank

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie po 31 grudnia 2021 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

W stosunku do poprzedniej edycji promocji, bank skrócił okres karencji o pełny rok! Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło zdobyć premię, jeśli zdecyduje się ponownie zostać klientami Citibanku. Rzecz jasna dla całkowicie nowych klientów Citi Handlowego nie ma to już większego znaczenia 🙂

Jak założyć promocyjne Citikonto

Wniosek o promocyjne Citikonto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas w terminie do 9 stycznia 2024 roku lub do wyczerpania puli 4000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski. Dotychczasowe edycje promocji pokazały, iż przewidywana przez bank pula jest zazwyczaj wystarczająca i nie ma raczej obaw jej wyczerpania. Być może to taki zabieg motywacyjny, aby skłonić Was do sprawnego założenia konta. Jednak nawet i bez takich trików marketingowych – jest się po co schylić 😉

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie. Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie) oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link, za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub zdalnie przez infolinię).

Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć premie w ramach promocji?

Zestaw nagród dostępny w niniejszej promocji, podzielony jest na trzy części.

Citikonto – nawet 350 zł premii na start

Pierwsza nagroda – 25 zł premii pieniężnej

Pierwsza nagroda to 25 zł premii gotówkowej. Środki te otrzymacie za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowo-handlowych do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otworzycie konto.

Nagrodę otrzymacie do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta. Przykładowo, otwierając konto w grudniu 2023 roku, nagrodę w postaci 25 zł otrzymacie w styczniu 2024 roku.

Druga nagroda – nawet 125 zł premii gotówkowej

Żeby zdobyć drugi bonus gotówkowy, wystarczy, że w ciągu dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna) zapewnicie wpływy na konto w łącznej wysokości co najmniej 2000 zł. Może to być zatem jeden większy wpływ na kwotę 2000+ zł lub suma mniejszych przelewów (na przykład 4 przelewy po 500 zł).

Warunek spełnicie bez trudu, wykonując przelew/y ze swojego konta w innym banku. Środków nie musicie utrzymywać na rachunku. Po zapewnieniu wpływów możecie przelać swoje pieniądze na dowolne konto.

Przykładowo, otwierając konto w grudniu 2023 roku, warunki spełniajcie w styczniu i lutym 2024 roku. Bonus o wartości 125 zł zostanie wypłacony w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Dla powyższego przykładu będzie to zatem marzec 2024 roku.


Trzecia nagroda – nawet 200 zł premii gotówkowej

Trzecia nagroda została podzielona na cztery przelewy po 50 zł. Żeby je otrzymać, musicie w każdym z czterech kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu założenia konta, wykonać minimum 3 płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł. Warunek dotyczy płatności w stacjonarnych i internetowych punktach handlowo-usługowych. Płatności nie mogą zostać zwrócone czy anulowane.

Bonus w postaci przelewu na 50 zł zostanie wypłacony za każdy miesiąc, w którym uda się spełnić ten warunek. Cztery takie miesiące dają łącznie 200 zł premii. Każdy bonus będzie wypłacany do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.


Przykładowo, otwierając konto w grudniu 2023 roku, warunki spełniajcie od stycznia do kwietnia 2024 roku (w każdym miesiącu z osobna). Bonusy o wartości 50 zł będą wypłacone od lutego do maja 2024 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Twoja Lokata na 6% w skali roku

Twoja Lokata to 3-miesięczny depozyt, który dostępny jest wyłącznie dla osób, które założą promocyjne Citikonto. Lokatę możecie założyć w bankowości elektronicznej, za pośrednictwem bankowości telefonicznej CitiPhone, ewentualnie w placówkach stacjonarnych banku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś maksymalna 20.000 zł. Z preferencyjnej lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Lokata ma charakter nieodnawialny – po okresie zapadalności, środki wraz z odsetkami trafią na wasze Citikonto.

Twoja Lokata – Bank Citi Handlowy

Konto oszczędnościowe na 5% w skali roku

W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować kwotę do 20.000 zł na 5% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na zdecydowanie mniej, bo 2% w skali roku. Konto SuperOszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej już po założeniu konta osobistego.

Bank nalicza odsetki na koncie SuperOszczędnościowym na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, za wyjątkiem miesięcy, w których klient dokonał transakcji obciążającej Konto SuperOszczędnościowe. Niezależnie od dnia i wysokości kwoty wypłaconej z konta SuperOszczędnościowego w danym miesiącu, za pozostałe na tym koncie środki nie naliczą się odsetki na koniec tego miesiąca.

Co ciekawe, prowadzenie Konta SuperOszczędnościowego nie jest bezwarunkowo darmowe. Warunkiem zwalniającym z opłaty miesięcznej jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia na Konto osobiste w kwocie minimum 2000 zł. W przeciwnym wypadku konto oszczędnościowe będzie kosztować 15 zł miesięcznie.

Pierwsza wypłata gotówki w każdym miesiącu jest bezpłatna – za kolejne bank pobiera opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W chwili obecnej jest to 10 zł.

Szczegóły – Tabela oprocentowania. O Koncie SuperOszczędnościowym możecie też poczytać na specjalnej stronie banku.


CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób – nie zapłacicie z tytułu jego użytkowania ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów