fbpx

BZ WBK: 150 zł łatwej premii za otwarcie Konta 1|2|3 lub Konta Godnego Polecenia

W banku BZ WBK aktualnie trwa promocja, w której możecie zdobyć 200 zł za założenie konta oraz karty kredytowej. Akcja ta nie cieszy się dużą popularnością ze względu na wymóg wyrabiania karty kredytowej. Na szczęście bank rozpoczął równoległą promocję, w której możecie zdobyć 150 zł premii za założenie samego konta. Promowanymi rachunkami są Konto Godne Polecenia oraz Konto 1|2|3, które dość rzadko gości w promocjach bankowych. Oba rachunki mogą być darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, dzięki czemu wymogi promocji możecie spełnić bezkosztowo. 

 

 

Uczestnicy

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto osobiste nie posiadała żadnego rachunku osobistego w PLN (dotyczy posiadaczy i współposiadaczy). Ponadto uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw na przetwarzanie danych w celach marketingowych w banku.

Standardowo, z promocji wykluczeni są pracownicy BZ WBK.

 

Jak założyć promocyjne konto i kartę kredytową

Okres przystąpienia do promocji trwa od 20 marca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. W tym czasie należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji oraz zawrzeć umowę o konto osobiste. Umowę podpiszecie w obecności kuriera lub poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Promocja nie jest dostępna w placówkach banku. Oprócz konta, należy również zawnioskować o kartę VISA SOL (polecam) lub MasterCard Omni (zdecydowanie odradzam, ale o tym później) oraz dostęp do bankowości elektronicznej. O bankowość elektroniczną BZWBK24 nie muszą wnioskować osoby posiadające już dostęp do tego systemu przy okazji innych produktów banku.

Pamiętajcie, aby wnioskując o konto:

  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • nie składać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku,
  • podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.

 

Jak zdobyć 150 zł bonusu

Na wstępie warto zaznaczyć, iż bonus podzielony jest na pięć równych transz po 30 zł każda. Warunkiem otrzymywania premii jest zapewnianie wpływu wynagrodzenia w kwocie łącznej minimum 1000 zł oraz wykonywanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych (w punktach stacjonarnych lub Internecie) kartą debetową, kartą mobilną HCE lub BLIKIEM. Spełnianie warunków należy rozpocząć w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpiszecie umowę o konto i kartę. Przykładowo, podpisując umowę w w kwietniu, warunki należy spełniać od maja. Bonus wypłacany jest maksymalnie przez pięć kolejnych miesięcy. 

Ważne zapisy regulaminu:

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagród w jednym z miesięcy nie powoduje braku możliwości otrzymania nagród w kolejnych miesiącach w Okresie trwania Promocji.

Jeśli Uczestnik w Okresie trwania Promocji zawrze umowę o więcej niż jedną Kartę, udział w Promocji bierze Karta wydana jako pierwsza.

Z Promocji wyłączone są Transakcje bezgotówkowe w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna – kod MCC 7995 oraz kod MCC 6540

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełnicie warunki do wypłaty premii. W dniu wypłaty bonusu należy posiadać aktywne konto i kartę debetową. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu.

 

Szczegóły Konta 1|2|3

  0 zł za prowadzenie konta, jeśli zapewnicie wpływ na kwotę co najmniej 2000 zł, w przeciwnym wypadku opłata to 20 zł,

  0 zł opłaty miesięcznej za kartę VISA SOL w przypadku zapewnienia 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł, 

 – 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci BZWBK24, 2 zł w bankomatach sieci Cashzone oraz 3%, minimum 5 zł w pozostałych bankomatach,

 – 0 zł za przelewy internetowe,

 – 0 zł za pierwsze 5 smsKodów w danym miesiącu, 6-ty i kolejne smsKody w danym miesiącu wiążą się z opłatą równą 20 groszy (do końca kwietnia smsKody są bezpłatne).

 

Konto 1|2|3 zapewnia oprocentowanie zmienne wynoszące:

• 1% dla kwot od 0,01 zł do 1000,00 zł

• 2% dla kwot od 1000,01 zł do 2000,00 zł

• 3% dla kwot od 2000,01 zł do 3000,00 zł

0% dla kwot od 3000,01 zł 

W przypadku średniomiesięcznego salda powyżej 3000 zł oprocentowanie na koncie, dla wszystkich środków, wynosi 0% w skali roku. Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest wpływ na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym w wysokości co najmniej 2000 zł. Jednocześnie, zapewnienie wpływu na taką kwotę zwolni Was z opłaty za prowadzenie konta.

Oprócz oprocentowania, możecie uzyskać dodatkowy dochód (a raczej oszczędność) dzięki opłacaniu rachunków z wykorzystaniem Konta 1|2|3. Maksymalny miesięczny zwrot to 25 zł, do 300 zł rocznie. Zwrot naliczany jest według schematu:

• 1% za gaz

• 2% za prąd

• 3% za Internet/TV/Telefon

Ostatni punkt zawiera zarówno mobilny jak i stacjonarny Internet oraz stacjonarny/komórkowy telefon. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury.

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

 – 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 – 0 zł opłaty miesięcznej za kartę VISA SOL pod warunkiem rozliczenia 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie karta kosztuje 4 zł lub karta MasterCard Omni (7 zł bez możliwości uniknięcia opłaty),

 – 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci BZWBK24, 2 zł w bankomatach sieci Cashzone oraz 3%, minimum 5 zł w pozostałych bankomatach,

 – 0 zł za przelewy internetowe,

 – 0 zł za pierwsze 5 smsKodów w danym miesiącu, 6-ty i kolejne smsKody w danym miesiącu wiążą się z opłatą równą 20 groszy (do końca kwietnia smsKody są bezpłatne).

 

Podsumowanie

W ramach warunków promocji bank wymaga wpływu wynagrodzenia. Regulamin nie precyzuje jednak w jaki sposób weryfikowana będzie kwestia wpływów. Mało tego, w przekazie reklamowym na stronie promocji znajdziemy zapis: „Zapewnij wpływ min. 1000 zł na konto”. Być może wystarczy zatem przelew od kogoś z rodziny lub nawet z własnego konta w innym banku. Ciężko stwierdzić na ten moment. Akcja trwa do 30 czerwca 2017 roku. Dlatego może warto wstrzymać się z zakładaniem konta i poczekać na relacje innych osób, które zdecydowały się na to od razu. Należy również mieć na uwadze, iż BZ WBK dość często organizował akcje razem z agencjami marketingowymi (na przykład Agora lub Money Mania), w których do zdobycia był dodatkowy bonus. Być może teraz będzie podobnie. 

Co do wyboru rachunków, Konto 1|2|3 polecam osobom, które będą używać je aktywnie, płacąc rachunki i zapewniając wpływy gwarantujące naliczanie odsetek. Konto Godne Polecenia przeznaczone jest dla osób, które nie chcą pilnować warunków zapewniających darmowość konta.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów