Brałeś udział w promocji Lokaty Bezkarnej na 3,5% w skali roku z 50 zł bonusu od BGŻ Optima? Uzupełnij dane do wypłaty premii!

Jeśli korzystaliście z promocji Lokaty Bezkarnej na 3,5% w skali roku z bonusem 50 zł, na wasze skrzynki mailowe powinna trafić wiadomość z instrukcją logowania oraz prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Akcja, o której mowa trwała w grudniu zeszłego roku. Szerzej możecie o niej przeczytać w tym artykule. Pamiętajcie, iż ostatnim krokiem ku wypłacie premii jest uzupełnienie danych na stronie promocji. Macie na to czas do 10 maja 2018 roku, aczkolwiek lepiej to zrobić jak najszybciej. Wówczas dopełnienie tego obowiązku nie umknie Wam w natłoku codziennych spraw. Poniżej przedstawiam szczegóły jak krok po kroku uzupełnić dane.

 

 

Otrzymanie maila

Zgodnie z regulaminem, organizator miał czas na rozesłanie maili do 30 kwietnia 2018 roku. W moim przypadku wiadomość dotarła już 27 kwietnia, zatem organizator w pełni wywiązał się ze swojej obietnicy. Tytuł wiadomości to Informacja o przyznaniu nagrody, zaś nadawca Lokata z premia ([email protected]). Jeśli braliście udział w akcji, a nie otrzymaliście maila, sprawdźcie również zakładkę SPAM, Oferty, Inne etc. Możliwe, iż wiadomość wpadła do którejś z nich. Jeśli maila nie znaleźliście w żadnej z wymienionych zakładek, a jesteście pewni, iż spełniliście warunki promocji, napiszcie maila do organizatora na adres [email protected]. W tytule wiadomości zawrzyjcie hasło REKLAMACJA, zaś w samej treści: imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego, opis oraz przyczyny reklamacji.

 

Treść wiadomości

Szanowni Państwo,
 
Dziękujemy za udział w promocji „Lokata z premią”.
Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu nagrody, gratulujemy!
Nagrody, w wysokości 50 zł zostaną przekazane przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 15 maja 2018 roku.
 
Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BGŻOptima.
Przekazanie numeru konta jest bezpieczne. Można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://premiabgzoptima.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:

[adres mailowy]

Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:
 
[unikalny kod]
 
Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.
 
Pozdrawiamy,
Zespół promocji „Lokata z premią”

 

Jak uzupełnić dane

Treść maila dość szczegółowo precyzuje jak spełnić ostateczny warunek promocji. Po zalogowaniu na stronie promocji wystarczy podać dane do zalogowania, które znajdziecie w mailu oraz uzupełnić numer konta BGŻ Optima (znajdziecie go w umowie lub po zalogowaniu na stronie banku). Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Wypłata premii

Wypłata bonusu nastąpi do 15 maja 2018 roku. Wówczas sami zdecydujecie czy wolicie pozostawić aktywne konto oszczędnościowe na dłużej czy też zamknąć je poprzez złożenie dyspozycji online. Po wypłacie premii, sami zdecydujecie czy chcecie nadal korzystać z konta oszczędnościowego oraz innych lokat oferowanych przez BGŻ Optima, czy też po prostu wolicie wypowiedzieć umowę. Możecie to uczynić szybko i sprawnie poprzez system online w zakładce WNIOSKI. Następnie należy wybrać opcję ZAMKNIĘCIE RACHUNKÓW oraz ZAMKNIĘCIE RACHUNKU GŁÓWNEGO I CELOWEGO. Aby dyspozycja została przekazana do realizacji należy zaznaczyć rachunek, który ma zostać zamknięty oraz potwierdzić, czy rachunek powiązany jest aktywny. Okres wypowiedzenia wynosi 1 (jeden) miesiąc od dnia doręczenia pisma z wypowiedzeniem. Pozostałe na koncie środki zostaną zwrócone na wasz rachunek powiązany.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów