Otrzymaj zwrot pieniędzy za zakup produktów marki Rexona oraz Lipton

Tym razem odpoczniemy nieco od promocji bankowych na rzecz testów produktów. Jako, że tego typu wpisy cieszyły się dość sporym zainteresowaniem, postanowiłem, iż przeanalizuję dla Was dwie promocje. W pierwszej otrzymacie zwrot za zakup produktów marki Rexona, zaś w drugiej herbaty Lipton. Obie promocje organizowane są przez niezawodną agencję marketingową Smolar. 

 

 

Odbierz zwrot za zakupów dwóch produktów marki Rexona

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W związku z tym na rynku pojawiają się ciekawe promocje nawiązująca do motywu piłkarskiego. W ramach promocji „Nasi grają pieniądze wracają!” możecie uzyskać zwrot za zakup dwóch promowanych produktów. Kwoty maksymalnych zwrotów kosztów zakupu produktów promocyjnych są następujące:

 • Żele pod prysznic 250ml: 7.99 zł,
 • Żele pod prysznic 400ml: 11.99 zł,
 • Antyperspirant w sprayu 150ml: 14.79 zł,
 • Antyperspirant w sprayu 200ml: 10.49 zł,
 • Antyperspirant w sprayu 250ml: 20.79 zł,
 • Antyperspirant w sztyfcie 50ml: 15.59 zł,
 • Antyperspirant w sztyfcie 40ml: 12.89 zł,
 • Antyperspirant w kulce 50ml: 14.79 zł,
 • Rexona Maximum Protection, antyperspirant w kremie 45ml: 26.99 zł,
 • Zestawy promocyjne – wielopaki, multipaki, zestawy produktów – np. „1+1”,
  „2+1”, etc: 14.99 zł

 

Zatem maksymalny jednorazowy zwrot może sięgać niemal 54 zł. Promocja trwa od 1 maja 2018 roku do 15 lipca 2018 roku lub do wyczerpania się puli zwrotów (10.000 zgłoszeń). W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji. W wymienionym okresie należy zakupić wybrane produkty w dowolnym sklepie (również internetowym) oraz wypełnić formularz na stronie GrajzRexona.pl (wraz z przesłaniem skanu paragonu). Oba produkty muszą znajdować się na tym samym paragonie. Wypełnienie formularza nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. W tego typu promocjach zawsze proponuję podawać rezerwowy adres e-mail oraz dodatkowy numer telefonu. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

 

Zapisz się na newsletter bloga i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami

 

W danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie akcji „Nasi grają pieniądze wracają!”.

 

 

Testuj herbatę Lipton i odbierz zwrot

Lubicie herbatę Lipton? W ramach promocji organizowanej przez agencję Smolar możecie zupełnie za darmo wypróbować nowe smaki herbat zielonych i ziołowych. Po zakupie wybranego produktu w dowolnym sklepie (lista dostępna jest w załączniku do regulaminu) możecie zdobyć zwrot w maksymalnej wysokości 7,80 zł. Wystarczy, że zachowacie i zeskanujecie paragon oraz wypełnicie krótki formularz zawierający wasze podstawowe dane wraz z numerem rachunku do zwrotu pieniędzy. Oprócz tego należy napisać krótką recenzję oraz wypełnić ankietę. Całość zajmie Wam góra 2 minuty. Na jedno gospodarstwo domowe / jeden rachunek bankowy można otrzymać tylko jeden zwrot. No, ale od czego są ciocie, babcie itd. 🙂 Pula nagród ograniczona jest do 8000 zwrotów, które będą wypłacane w ciągu 21 dni od zgłoszenia. Akcja trwa przez cały maj 2018 roku.

Szczegóły na stronie wyprobujlipton.pl oraz w regulaminie promocji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów