BNP Paribas: 300 zł premii na start za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie

BNP Paribas rozpędza się w nowym roku! Po akcji promocyjnej z 250 zł premii na start, francuski bank uraczył nas nową promocją, gdzie do zdobycia jest aż 300 zł bonusu! Standardowo, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na solidny bonus, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. W przypadku karty debetowej, w bieżącej promocji do dyspozycji macie wyłącznie Kartę Otwartą na Świat zapewniającą darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezprowizyjne rozliczenia za granicą oraz darmowe ubezpieczenie “Rezygnacja z podróży”.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas (oraz Raiffeisen Polbank, który został wchłonięty przez BNP Paribas) w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 16 stycznia 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 16 kwietnia 2019 roku. Natomiast posiadanie konta w BGŻ Optima, czyli oszczędnościowej odnodze banku – w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 6 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

 

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać do niej PIN! Na zawarcie umowy macie czas do 21 lutego 2020 roku.

 

Warunki promocji, czyli 300 zł premii w trzech transzach

 

Pierwszą nagrodę o wartości 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w lutym 2020 roku wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

 

Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w marcu oraz w kwietniu 2020 roku (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł oraz zapewnicie wpływy na konto na kwotę co najmniej 1000 zł.

 

Trzecią nagrodę o wartości 150 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

  • w maju oraz w czerwcu 2020 roku (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł oraz zapewnicie wpływy na konto na kwotę co najmniej 1000 zł.

 

Aspekty techniczne 🙂

Wymagane wpływy na łączną kwotę 1000 zł mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew na 1000 zł lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota to co najmniej 1000 zł. W ramach promocji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem na dowolne konto.

 

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za przy zastosowaniu systemów płatności internetowej podmiotów takich jak na przykład: PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Co tu kryć, większość sklepów online korzysta z wymienionych platform pośredniczących w płatnościach. W związku z tym, jeśli chcecie spełnić warunki promocji poprzez zakupy internetowe, po prostu dodajcie swoją kartę do Google Pay / Apple Pay i dopiero za pośrednictwem danej aplikacji sfinalizujcie zakup.

 

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 20 marca 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Link do tej strony zawarty będzie w mailu (chodzi tu o podanie numeru konta w BNP Paribas oraz podstawowych danych do wykonania przelewu premii). Będziecie mieli na to czas do do 25 marca 2020 roku. Druga i trzecia premia zostaną już wypłacone z automatu, bez ponownej potrzeby wypełniania danych (oczywiście po spełnieniu warunków). Bank do 22 maja 2020 roku oraz do 24 lipca 2020 roku wyśle Wam jedynie informacyjne maile o przyznaniu drugiej i trzeciej nagrody.

 

Wypłata nagród nastąpi odpowiednio do końca marca, maja oraz lipca 2020 roku na konto założone w BNP Paribas. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Jako, że Karta Otwarta na Świat kosztuje 10 zł miesięcznie, koszt 5-6 miesięcy ponoszenia opłaty za kartę będziecie musieli wkalkulować w opłacalność promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji „Skorzystaj w nowym roku”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne.

Ponadto bank zapewnia obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

  • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– płatności zagraniczne po kursach Mastercarda i bez prowizji za przewalutowanie,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie “Rezygnacja z podróży”.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów