fbpx

BNP Paribas: promocja darmowego konta osobistego z 450 zł premii na start + szansa na wygranie grilla elektrycznego w konkursie!

Trwa do:
18 czerwca 2023
Dostępność wniosków
2000

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła nowa promocja darmowego konta osobistego BNP Paribas, którą nazwano „Grillowa fiesta”. A skąd taka nazwa? Ano stąd, że w promocji oprócz gwarantowanej premii gotówkowej, można również odebrać grilla elektrycznego, ale o tym za chwilę. Teraz skupmy się na głównym bonusie. Promocja oferuje nawet 450 zł łącznej premii na start w formie przelewów na konto. W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. W ramach akcji wystartował także prawdziwie letni konkurs o nazwie „Grillowy bank zdjęć”, w którym będziecie mieli szansę wygrać grille elektryczne STEBA RC 78 o wartości 540 zł (w puli nagród znajduje się 20 takich urządzeń) oraz zestawy do grillowania o wartości 100 zł każdy (100 sztuk w puli). Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych).

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 3 czerwca 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 3 czerwca 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja potrwa do 18 czerwca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 2000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj), wyrażając chęć udziału w zabawie za pomocą dedykowanej strony promocji. Jeśli chcecie wziąć udział również w konkursie, już teraz powinniście zaznaczyć „Tak” w formularzu rejestracyjnym do promocji, a także załączyć zdjęcie konkursowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dalszej części artykułu.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do 30 czerwca 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć 450 zł premii?

Premia została podzielona na trzy części, a konkretnie na trzy przelewy gotówkowe o wartości odpowiednio: 50 zł, 200 zł i 200 zł.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 50 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za założenie konta i aktywowanie karty w regulaminowym czasie (czyli do 30 czerwca 2023 roku). Tylko tyle wystarczy do zgarnięcia pierwszego przelewu o wartości 50 zł.

Druga nagroda – przelew o wartości 200 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w lipcu 2023 roku:

 • co najmniej dwukrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej – po minimum jednym razie w dwóch różnych dniach (nawet, gdy zalogujecie się dwa razy jednego dnia, bank weźmie pod uwagę tylko pierwsze logowanie),
 • wykonanie co najmniej dwóch transakcji Blikiem na dowolną kwotę,
 • wykonanie co najmniej 5 przelewów o wartości minimum 50 zł każdy.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 200 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie następujących warunków w kolejnym miesiącu, czyli w sierpniu 2023 roku:

 • co najmniej dwukrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej – po minimum jednym razie w dwóch różnych dniach (nawet, gdy zalogujecie się dwa razy jednego dnia, bank weźmie pod uwagę tylko pierwsze logowanie),
 • wykonanie co najmniej dwóch transakcji Blikiem na dowolną kwotę,
 • wykonanie co najmniej 5 przelewów o wartości minimum 50 zł każdy.

…a teraz technikalia

Jeśli mowa o płatnościach Blik, chodzi o transakcje z wykorzystaniem kodu wygenerowanego w aplikacji – możecie wykonywać je online lub stacjonarnie z uwzględnieniem tradycyjnych wykluczeń („zakazane” rodzaje płatności znajdziecie w regulaminie, mową między innymi o płatnościach na rzecz firm bukmacherskich i kasyn, instytucji finansowych czy brokerów ubezpieczeniowych). Dopuszczalne są także przelewy Blik na telefon.

Wymagane przelewy zewnętrzne wykonacie w bankowości elektronicznej i/lub mobilnej. Przelewy natychmiastowe oraz te z wykorzystaniem systemów płatności internetowych nie zostaną zaliczone. Przelewy możecie wykonać na swoje konto w innym dowolnym banku – to pozwoli Wam ze spokojem spełnić warunki promocji.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie w konkretnym terminie:

 • pierwsza nagroda – 21 lipca 2023 roku,
 • druga nagroda – 25 sierpnia 2023 roku,
 • trzecia nagroda – 26 września 2023 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 lipca 2023 roku. Będzie trzeba podać w nim numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 450 zł.

Nagrody zostaną przekazane na konto otwarte w promocji do końca tego miesiąca, w którym otrzymacie informację o ich przyznaniu.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotne zalogowanie się do konta na komputerze lub smartfonie, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was w danym miesiącu darmowe. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Grillowy Bank zdjęć – jak wziąć udział w konkursie?

Oprócz głównej promocji BNP Paribas nowi klienci mogą także wziąć udział w specjalnym konkursie. Do wygrania jest łącznie 120 nagród:

 • 20 x nagród głównych w postaci grilla elektrycznego STEBA RC 78 o wartości 540 zł każdy,
 • 100 x nagród pocieszenia w postaci zestawów do grillowania DSTrade 5 o wartości 100 zł każdy.

Żeby jednak dać sobie szansę na wygraną, nie można się zagapić. Chęć wzięcia udziału w konkursie trzeba zaznaczyć już podczas rejestrowania się w promocji na dedykowanej stronie. Również wtedy trzeba wywiązać się z zadania konkursowego i załączyć wykonane przez siebie zdjęcie lub kolaż pod tytułem: „Moja ulubiona potrawa z grilla”.

Żeby Wasze zgłoszenie było w ogóle brane pod uwagę, powinniście też spełnić warunki otrzymania pierwszej nagrody promocyjnej, czyli premii w wysokości 50 zł.

Osoby, których zgłoszenia zostaną wybrane przez jury konkursowe, zostaną poinformowane o tym fakcie poprzez wiadomość e-mail najpóźniej 11 sierpnia 2023 roku. Na wiadomość powinniście odpowiedzieć do 18 sierpnia 2023 roku, podając w przesłanym formularzu adres do wysyłki nagrody. Dostawa nagród ma się odbyć do końca sierpnia 2023 roku. Terminarz jest więc napięty – decydując się na udział w konkursie, bądźcie czujni i sprawdzajcie swoją skrzynkę mailową 😉
Wszystkie kwestie podatkowe są po stronie organizatora. Każdy uczestnik konkursu może zdobyć wyłącznie jedną nagrodę.

Nagrody w konkursie grillowym BNP Paribas 😉

Szczegółów szukajcie w regulaminie konkursu.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także mają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 8 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą),

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów