BNP Paribas: nawet 450 zł premii w promocji darmowego konta osobistego

Trwa do:
15 marca 2024
Dostępność wniosków
3000

Ruszyła nowa akcja darmowego konta osobistego BNP Paribas o nazwie „Wymieniaj online”. Tym razem możecie zdobyć aż 450 zł premii na start i to w najbardziej pożądanej formie, czyli przelewów gotówki na konto. Bonus otrzymacie za zapewnianie wpływu na konto i wykonywanie transakcji BLIK oraz regularną wymianę walut za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W promocji obowiązuje (tradycyjnie już) krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Wydawana do niego Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji darmowej karty kredytowej, gdzie czeka na Was kolejne 500 zł premii.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 24 grudnia 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 24 grudnia 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji „Wymieniaj online”

Promocja potrwa w terminie do 15 marca 2024 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać – promocja jest tak dobra, że może zakończyć się przed czasem.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy i aktywację karty macie czas w terminie do 31 marca 2024 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Zdecydowanie polecamy Wam wybór drugiej opcji. Z doświadczenia wiemy, iż w poprzednich edycjach promocji wideoweryfikacja płatała figle i sprawiała problemy z finalizacją umowy.

Jak zdobyć aż 450 zł premii?

Premia została podzielona na kilka nagród pieniężnych o wartości 50 zł i 4 x 100 zł.

Pierwsza nagroda – przelew o wartości 50 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo podpisanie umowy o konto i aktywację karty debetowej oraz aktywowanie platformy FX Pl@net w systemie bankowości internetowej GOonline.

Wszystkie wyżej wymienione czynności należy wykonać w terminie do 31 marca 2024 roku.

Pozostałe nagrody, czyli 4 x 100 zł premii gotówkowej

W kolejnych czterech miesiącach, następujących po miesiącu podpisania umowę o konto, aktywacji karty debetowej i dostępu do platformy FX Pl@net, należy spełnić konkretne warunki, do których należą:

 • zapewnienie wpływu/ów na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIKiem na dowolną kwotę,
 • wykonanie transakcji wymiany walut na łączną kwotę co najmniej 500 jednostek danej waluty (na przykład zakup 500 CHF, 500 EUR, 500 USD lub więcej – w jednej lub wielu transakcjach).

  Każda kolejna premia za dany miesiąc jest przyznawana tylko wtedy, gdy użytkownik spełnił warunki otrzymania premii w miesiącu ubiegłym. Spójrzcie na poniższy przykład.

Przykładowo: jeśli podpiszecie umowę o konto, aktywujecie kartę debetową i platformę FX Pl@net w marcu 2024 roku, to wymienione wyżej warunki (wpływy na konto, transakcje BLIKiem i transakcje walutowe) wykonujcie w okresie od kwietnia do lipca 2024 roku. Aby otrzymać premię za warunki spełnione w maju, należy spełnić także te same warunki w miesiącu ubiegłym, czyli w kwietniu… i tak dalej.

…a teraz technikalia

Transakcja BLIK to według regulaminu transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK. Najlepiej będzie więc wykonać płatność w sklepie online lub w sklepie stacjonarnym, wykorzystując kod wygenerowany w aplikacji bądź zrobić po prostu bliskiej osobie przelew na telefon BLIK – to załatwi warunek.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy własne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Jeśli chodzi o transakcje walutowe, regulamin charakteryzuje je bardzo krótko, jako transakcje, których przedmiotem jest kupno walut. Chodzi tutaj oczywiście o wszelkie wymiany walutowe na platformie online FX Pl@net, do której dostęp mają użytkownicy bankowości elektronicznej BNP Paribas. Do realizacji wspomnianych transakcji, musicie rzecz jasna założyć w bankowości internetowej odpowiednie konto walutowe.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Premię gotówkową otrzymacie zawsze do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnicie warunki, co doskonale obrazuje poniższy przykład pochodzący z regulaminu. Wcześniej jednak, bo 22. dnia danego miesiąca, zostaniecie poinformowani o tym, że bank przyzna Wam daną nagrodę.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 dnia tego samego miesiąca. W formularzu należy podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości nawet 450 zł.

Premie pieniężne zostaną przekazane w formie przelewów na otwarte w promocji konto.

Spełnianie warunków i wypłata nagród – promocja BNP Paribas

W dniu wydania nagród Wasze konto i karta debetowa muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ rachunek jest darmowy bezwarunkowo. Wybierając jednak Kartę Otwartą na Dzisiaj unikniecie opłat, wykonując trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotnie logując się do konta na komputerze lub smartfonie. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas Karta Otwarta na Dzisiaj będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Dodatkowe 200 zł w promocji programu Bezcenne Chwile!

450 zł premii to jednak nie koniec atrakcji! Zakładając konto w BNP Paribas, możecie zdobyć punkty powitalne o wartości 200 zł w promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile. Warunkiem udziału w akcji jest nieuczestniczenie w programie z kartą BNP Paribas przed 9 października 2023 roku. Problemem nie jest natomiast posiadanie zarejestrowanych kart innych banków.

Na udział w promocji możecie zdecydować się w okresie do 31 grudnia 2023 roku (kartę zarejestrujecie w bankowości elektronicznej).

Bank w promocji nagradza transakcje XPay, czyli płatności bezgotówkowe wykonane za pomocą kart podpiętych do popularnych portfeli płatniczych. BNP Paribas w regulaminie promocji rozumie płatności XPay jako transakcje bezgotówkowe w walucie PLN wykonane na terenie Polski za pomocą takich aplikacji jak Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay.

Aby zgarnąć nagrodę w postaci 16.000 punktów, należy wykonać co najmniej 5 takich płatności na łączną kwotę minimum 500 zł. Na spełnienie tego warunku będziecie mieli 30 dni. Tę promocję omówiliśmy jednak szczegółowo w dedykowanym artykule, do którego serdecznie Was zapraszamy.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także posiadają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

FX Pl@net – co to jest?

FX Pl@net to po prostu kantor online należący do BNP Paribas, który daje Wam 24-godzinny dostęp do najpopularniejszych walut. Aktywujecie go wyłącznie w systemie bankowości elektronicznej banku. Co ważne – dostęp do usługi jest darmowy, a wszystkie transakcje natychmiastowe. Pamiętajcie jednak, że w weekendy oraz poza godzinami pracy giełdy, kursy mogą być zdecydowanie mniej korzystne.

FX Pl@net – korzyści

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów