fbpx

BNP Paribas: 250 zł premii za założenie darmowego konta z łatwymi warunkami

Trwa do:
31 lipca 2020

Pomimo cały czas trwającej promocji „Kawa z bankiem”, w której do zdobycia jest 270 zł premii, bank BNP Paribas ruszył z kolejną ciekawą akcją promującą Konto Otwarte na Ciebie. Tym razem do zyskania jest 250 zł premii w bonach (Sodexo oraz Biedronka), aczkolwiek warunki zdobycia nagrody są bardzo proste. Tak naprawdę nie musicie wykonywać żadnej transakcji kartą, co w promocjach bankowych zdarza się niezmiernie rzadko. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 250 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Konto możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu! Uwaga – pula wniosków w promocji to tylko 3000 sztuk, zatem warto się pospieszyć!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 16 lipca 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 16 lipca 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 31 lipca 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać jej PIN (macie na to maksymalnie 7 dni)! Na zawarcie umowy macie czas do 14 sierpnia 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 250 zł premii w czterech transzach

Pierwszą nagrodę w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł otrzymacie za podpisanie umowy o konto oraz wykonanie w sierpniu 2020 roku 3 przelewów za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. Kwota przelewu jest dowolna. Środki możecie przykładowo przelać na swoje konto w innym banku.

Drugą nagrodę w postaci bonu Sodexo o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż we wrześniu 2020 roku wykonacie 5 płatności BLIKIEM. Tutaj również kwota jest dowolna. Płatności możecie wykonać stacjonarnie lub online.

Trzecią nagrodę w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł otrzymacie za wykonanie w październiku 2020 roku 3 przelewów za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. Tutaj warunki są identyczne jak w przypadku sierpnia.

Czwartą nagrodę w postaci bonu do Biedronki o wartości 50 zł otrzymacie za utrzymanie aktywnego konta i karty w terminie do końca stycznia 2021 roku.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 21 września 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu nagrody oraz prośbą o podanie danych do wysyłki bonów Sodexo. Na wymienione czynności będziecie mieli czas do 27 września 2020 roku. Sama wysyłka bonów nastąpi odpowiednio do 30 września, 31 października oraz 30 listopada 2020 roku. Natomiast e-kod do Biedronki otrzymacie SMS-owo w terminie do 28 lutego 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Wakacyjne konto”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów