fbpx

mBank: 240 zł premii + konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Dotychczasowe promocje mBanku miały swoje wady. A to za długi okres karencji, a to za mała premia. Tym razem mam świetną wiadomość. W ramach promocji „Z mBankiem jesteś do przodu” oraz „eKonto w promocji” do zdobycia jest aż 240 zł premii. Na łączną premię składa się tradycyjne 140 zł oraz 100 zł ekstra w postaci karty podarunkowej. Ponadto znacząco uległ skróceniu okres karencji. Oprócz bonusu na start, możecie założyć świetne jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 2,5% w skali roku do kwoty 20.000 zł. Przy rekordowo niskich stopach procentowych, taka propozycja robi wrażenie! Uwaga – akcja potrwa tylko do końca miesiąca.

Karta podarunkowa o wartości 100 zł

Zaczniemy nietypowo, bo od premii „ekstra”. Z tej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Cóż, tak krótkiego okresu karencji nie było w mBanku od dawna!

Promocja trwa do 31 lipca 2020 roku. Co ciekawe, aby zdobyć bonus należy złożyć wniosek online, a następnie podpisać umowę… w placówce banku. Co jeszcze ciekawsze, nagrody różnią się od tego, w jakim mieście sfinalizujecie umowę.

W przypadku małych i średnich miast do wyboru są:

 • karta podarunkowa do sklepu Decathlon o wartości 100 zł,
 • karta podarunkowa do sklepu Euro RTV AGD o wartości 100 zł,
 • karta podarunkowa do drogerii Rossmann o wartości 100 zł,
 • karta podarunkowa do sklepu Biedronka o wartości 100 zł.

Natomiast mieszkańcy dużych miast mogą wybierać spośród poniższych nagród:

 • walizka Baggia,
 • głośnik JBL GO 2,
 • karta podarunkowa do drogerii Rossmann o wartości 100 zł,
 • karta podarunkowa do sklepu Biedronka o wartości 100 zł.

Dokładna lista placówek biorących udział w promocji dostępna jest pod tymi linkami:

wykaz małych i średnich miast,

wykaz dużych miast.

Jak zatem zdobyć premię? Na początek złóżcie wniosek używając jednej z dedykowanych stron promocji:

Podczas składania wniosku możecie wpisać mój kod polecenia: jakdorobic. Dla Was to żadna różnica, a mi będzie bardzo miło 🙂 Pamiętajcie też, aby podczas wizyty w placówce, pracownik nie wpadł na pomysł wypełniania wniosku na nowo (na standardowych warunkach), co spowoduje, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce.

Jedyny warunek promocji to podpisanie umowy. Nagrodę odbierzecie w placówce do rąk własnych 🙂 Swój udział w promocji możecie zakończyć na tym etapie lub powalczyć o kolejne 140 zł premii, tym razem już gotówkowej. Ponadto, jak wspominałem we wstępie, do waszej dyspozycji jest jeszcze konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku. A jeśli będziecie chcieli zamknąć konto, możecie to zrobić w pełni online lub na infolinii. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji: tym dla małych miast i tym dla dużych miast.

140 zł premii – warunki promocji

W przypadku tej promocji, warunkiem udziału jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji. Jeśli zatem nie łapiecie się na tak długi okres karencji, możecie wziąć udział w samej promocji z nagrodą rzeczową.

Premia podzielona jest na dwie transze. Pierwsze 100 zł otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto.

Drugi z warunków to wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie) i/lub płatnością z usługą mTransfer. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.Kolejne 40 zł premii trafi do Was, jeśli zapewnicie jeszcze jeden wpływ na 1000 zł oraz ponownie wykonacie 5 płatności bezgotówkowych. Na spełnienie tych warunków macie czas w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

Przykład!

Załóżmy, że rachunek otworzycie 17 lipca 2020 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 24 lipca 2020 roku zapewnijcie przelew na 1000 zł oraz do 31 sierpnia 2020 roku wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.

Następnie, we wrześniu 2020 roku ponownie zapewnijcie przelew na 1000 zł oraz wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób uzyskacie prawo do pełnych 140 zł premii!Premie będą wypłacane w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków promocji. W powyższym przykładzie będzie to zatem wrzesień oraz październik 2020 roku. Oczywiście w przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach nastąpi naturalne przesunięcie wypłaty premii o daną liczbę miesięcy.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – IX edycja”.

Konto oszczędnościowe Moje cele

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Rachunek ten otworzycie już na etapie wnioskowania o konto osobiste.

Od momentu aktywowania rachunku przez cztery pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele 17 lipca 2020 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało do końca listopada 2020 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 20.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania.

Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – IX edycja”.

Szczegóły eKonta osobistego

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.Złóż wniosek w promocji „Z mBankiem jesteś do przodu” (dotyczy małych i średnich miast)

Złóż wniosek w promocji „eKonto z prezentem” (dotyczy dużych miast)


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów