BNP Paribas: konto firmowe w specjalnej promocji z ultra łatwą premią w wysokości 1000 zł! Brak opłat przez pierwsze 12 miesięcy!

Trwa do:
31 grudnia 2023
Dostępność wniosków
1000

Proponowane przez BNP Paribas konto firmowe jest teraz dostępne w promocji z zachęcającą premią o wartości aż 1000 zł! Owszem, w porównaniu do konkurencyjnych ofert, gdzie nierzadko padają kwoty rzędu 2000 zł i więcej, wydaje się to dosyć skromnym bonusem, jednak BNP Paribas jak zawsze nie zawodzi – spośród tytułowych 1000 zł bonusu, 700 zł premii jest w stanie zdobyć każdy (!), wykonując wyłącznie podstawowe czynności – gwarantuję. Premia ma formę voucherów do wykorzystania w serwisie Allegro (o łącznej wartości 700 zł) oraz w sklepach Biedronka (300 zł). Promocję konta firmowego bez problemu połączycie z akcją dla klientów indywidualnych, oferującą darmowy pakiet Canal+ z Netlifx na platformie online. Wartość takiego bonusu to aż 534 zł! Inne aktualne promocje banku BNP Paribas to 425 zł premii za założenie konta osobistego oraz 500 zł bonusu w promocji darmowej karty kredytowej.

Uczestnicy promocji – konto firmowe BNP Paribas

W promocji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy na dzień 5 listopada 2023 roku nie posiadali w BNP Paribas firmowego Konta Otwartego na Biznes. Oznacza to, że możecie otrzymać premię nawet w sytuacji, gdy swoje konto firmowe w BNP zamknęliście na przykład z końcem października 2023 roku. Z udziału w akcji nie wyklucza Was także posiadanie konta osobistego czy karty kredytowej, dlatego jeszcze raz zachęcam Was do udziału w akcji oferującej darmowy dostęp do platformy online z pakietem Canal+ z Netflix na pół roku o wartości 534 zł! lub 425 zł premii za założenie konta osobistego.

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy, których przychód netto ze sprzedaży za ostatni rok obrotowy był niższy niż 4 miliony złotych.

Zasady promocji

Aby wziąć udział w promocji, należy w czasie jej obowiązywania, czyli w terminie do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 1000 uczestników, zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Biznes wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz mobilnej. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych (na marketing elektroniczny w formie e-mail i sms oraz marketing telefoniczny).

Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą, swoje konto firmowe założycie w pełni online. W przypadku spółek i innych form prawnych konieczna będzie wizyta w oddziale po uprzednim umówieniu się z doradcą.

BNP Paribas – konto firmowe – jak założyć?

Pamiętajcie, by wszystkie dane podawane w formularzu rejestracyjnym oraz we wniosku o rachunek były identyczne.

Jak zdobyć 700 zł ultra łatwej premii na start?

BNP Paribas solidnie nagradza nawet najprostsze aktywności. Aby zdobyć e-vouchery o łącznej wartości 700 zł do wykorzystania w serwisie Allegro, należy spełnić poniższe warunki w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po podpisaniu umowy o konto (w każdym miesiącu osobno):

  • wykonanie przelewu do ZUS na dowolną kwotę – otrzymacie za to voucher o wartości 200 zł,
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł – otrzymacie za to voucher o wartości 300 zł,
  • wykonanie co najmniej jednej transakcji BLIK na dowolną kwotę – otrzymacie za to voucher o wartości 200 zł.

Przykładowo: zakładając konto w listopadzie 2023 roku, powyższe warunki spełnijcie w grudniu 2023 roku oraz w styczniu 2024 roku.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, wyjaśnijmy kilka terminów. Przelew do ZUS to przelew wykonany za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej z tytułu składek.

Transakcje bezgotówkowe kartą to płatności za usługi i towary w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem płatności przez popularne bramki płatnicze typu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i tym podobne. Dopuszczone są jednak transakcje za pomocą Google/Apple Pay i innych cyfrowych portfeli.

Jeśli chodzi o transakcje BLIK, dopuszczone są wszystkie opcje płatności za pomocą tej usługi, w tym przelewy na telefon.

Nagroda czwarta – e-kod Biedronka o wartości 300 zł

Ostatnia nagroda jest dedykowana osobom, które potrzebują terminala płatniczego. Aby otrzymać 300 zł w formie e-kodu do wykorzystania w Biedronce, należy w terminie do 30 listopada 2023 roku (jeśli konto firmowe otworzycie w listopadzie) lub do 31 grudnia 2023 roku (jeśli konto otworzycie w grudniu 2023 roku) podpisać z firmą Elavon umowę o terminal płatniczy. Firma powinna potwierdzić fakt podpisania umowy najpóźniej w terminie 15 grudnia 2023 roku lub 15 stycznia 2024 roku (w zależności od tego, kiedy założyliście konto firmowe). W umowie należy wskazać rachunek firmowy otwarty w promocji jako konto do obsługi transakcji na terminalu.

Wydanie nagród

O przyznaniu wszystkich nagród organizator poinformuje Was za pomocą wiadomości e-mail w terminie do 20 lutego 2024 roku lub do 20 marca 2024 roku (w zależności od tego, kiedy założyliście konto – w listopadzie czy grudniu 2023 roku).

Nagrody zostaną przekazane w wiadomości SMS na numer podany w formularzu rejestracyjnym do promocji w terminie do 29 lutego 2024 lub 31 marca 2024 roku (ponownie znaczenie ma miesiąc założenia konta).

Pamiętajcie, że tego typu nagrody zwiększają przychód firmy, a jego rozliczenie jest po Waszej stronie. Protokół przekazania nagrody warto po prostu przesłać do księgowości 😉

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Aby otrzymać nagrodę, nie zamykajcie konta ani nie wycofujcie zgód marketingowych:

  • w terminie do końca lutego 2024 roku – jeśli konto założycie w listopadzie 2023 roku,
  • w terminie do końca marca 2024 roku – jeśli konto założycie w grudniu 2023 roku.

BNP Paribas – konto firmowe – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – zwolnienie obowiązuje przez 12 pierwszych miesięcy dla uczestników promocji,
  • 0 zł za kartę debetową – pod warunkiem wykonania płatności na minimum 500 zł miesięcznie,
  • 0 zł za 20 pierwszych przelewów krajowych i SEPA (oraz 40 przelewów w przypadku sumy miesięcznych wpływów powyżej kwoty 20.000 zł i bez limitu na kontach z miesięcznymi wpływami na kwotę ponad 100.000 zł),
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach BNP Paribas,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w oddziałach banku BNP Paribas oraz wypłaty z bankomatów Euronet.

Więcej informacji znajdziecie w Tabeli opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów