BNP Paribas: 300 zł premii za założenie darmowego konta + 5000 zł do zdobycia w konkursie – ostatnie godziny promocji!

Trwa do:
30 czerwca 2021
Dostępność wniosków
3000

W banku BNP Paribas ruszyła kolejna akcja promująca darmowe konto osobiste! Tym razem do zdobycia jest aż 300 zł premii gotówkowej na bardzo prostych warunkach. To o 50 zł więcej niż w przypadku ostatniej akcji. Mało tego, możecie zdobyć 5000 zł ekstra w konkursie organizowanym przez bank. Na plus zasługuje krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula wniosków to wyłącznie 3000 sztuk. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta możecie dodatkowo wyrobić kartę kredytową w promocji z 300 zł premii na start!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 11 czerwca 2021 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 11 czerwca 2020 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) możliwe jest do 30 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 14 lipca 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od jej otrzymania, lecz nie później niż do 14 lipca 2021 roku.

Warunki promocji „Złap premię”

Aby zdobyć 300 zł premii gotówkowej należy:

 • w lipcu 2021 roku – wykonać minimum 1 przelew zewnętrzny na dowolną kwotę,
 • w sierpniu 2021 roku – wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł oraz zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
 • we wrześniu 2021 roku – wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł, zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonać minimum 3 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę.

Za spełnienie warunków w danym miesiącu otrzymacie nagrody o wartości odpowiednio: 50 zł, 150 zł oraz 100 zł.

Na co zwrócić uwagę?

Przelewy zewnętrzne wymagane w promocji to po prostu tradycyjne przelewy w systemie Elixir. Możecie je wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku. W tym celu wykorzystajcie bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 20 sierpnia 2021 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o uzupełnienie danych na stronie promocji (link do tej strony będzie zawarty w mailu od organizatora). Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 26 sierpnia 2021 roku. Pierwsza premia gotówkowa o wartości 50 zł będzie wypłacona do końca sierpnia 2021 roku. Kolejne premie zostaną wypłacone do końca września – 150 zł oraz do końca października – 100 zł.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa.

Po wypłacie wszystkich premii, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji “Otwórz się na zmiany”.

5000 zł w konkursie dla uczestników promocji

Miłym dodatkiem będzie konkurs dla uczestników promocji. Szczęśliwy zwycięzca zdobędzie aż 5000 , jednak organizator przygotował także nagrody II i III stopnia: (2 x 1500 zł i 2 x 1000 zł). W konkursie może wziąć udział każdy, kto spełni pierwszy warunek niniejszej promocji, czyli wykona przelew w lipcu, gwarantując sobie tym samym 50 zł premii.

Żeby spróbować swoich sił, należy za pomocą dedykowanej strony konkursu, opisać, co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji. Swoją odpowiedź można również zilustrować wykonanym osobiście zdjęciem. 

Odpowiedzi możecie wysyłać od 1 do 30 września. Komisja konkursowa wyłoni i poinformuje zwycięzców najpóźniej 20 października 2021 roku. Przekazanie nagród nastąpi do końca października na rachunek założony w ramach promocji. Oczywiście organizator załatwi za Was wszelkie kwestie związane z podatkami od uzyskanych nagród.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów