BNP Paribas: 430 zł łatwej premii w promocji darmowego konta osobistego! Proste warunki!

Trwa do:
19 marca 2023
Dostępność wniosków
3000

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest BNP Paribas: 450 zł łatwej premii do wykorzystania w Biedronce w promocji darmowego konta osobistego! Proste warunki!

W najnowszej promocji darmowego konta od banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 430 zł premii na start! Nagroda wydawana jest najprzyjemniejszej formie, czyli przelewem na konto (całość podzielono na 4 części). Z doświadczenia wiem, iż taka forma premii (zamiast kodów i voucherów) najbardziej przypada Wam do gustu. Pierwszy bonus otrzymacie już na etapie potwierdzania tożsamości – bądźcie więc czujni. W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 25 lutego 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 25 lutego 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 19 marca 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

Uwaga: konto możecie założyć na dwa sposoby: składając wniosek na stronie promocji i potwierdzając tożsamość w towarzystwie kuriera lub wnioskując o konto i potwierdzając swoją tożsamość w aplikacji mobilnej GOmobile BNP Paribas. Żeby uzyskać pierwszy bonus w postaci 40 zł, konieczne jest potwierdzenie tożsamości za pomocą wideoweryfikacji w aplikacji mobilnej! Skorzystanie z usług kuriera pozbawi Was tej premii (ale będziecie mogli zdobyć pozostałe 390 zł).

Żeby skorzystać z aplikacji, pobierzcie ją z linka otrzymanego SMS-em po wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do dnia 2 kwietnia 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową.

Prosta promocja BNP Paribas – darmowe konto osobiste!

430 zł premii w czterech częściach

Premia w akcji została podzielona na cztery nagrody pieniężne: 40 zł, 50 zł, 180 zł i 160 zł. Warunki przyznania pierwszej nagrody spełniliście, potwierdzając swoją tożsamość podczas weryfikacji tożsamości w aplikacji mobilnej. Warunki zdobycia kolejnych nagród przedstawiam poniżej.

Druga nagroda – przelew o wartości 50 zł

Drugą nagrodę otrzymacie pod warunkiem wykonania w kwietniu 2023 roku co najmniej jednego przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej na dowolną kwotę. Przelew możecie wykonać przykładowo na swoje konto w innym banku.

Trzecia nagroda – przelew o wartości 180 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie również w kwietniu 2023 roku:

– wykonanie płatności BLIK na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
– wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

Czwarta nagroda – przelew o wartości 160

Czwarty przelew otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w maju 2023 roku:

– wykonanie płatności BLIK na łączną kwotę co najmniej 150 zł,
– wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkową kartą na dowolną kwotę.

…a teraz technikalia

Płatności BLIKiem i kartą debetową możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Oczywiście wykluczone są również przelewy na telefon. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Natomiast przelew powinien zostać wykonany za pomocą bankowości elektronicznej lub mobilnej. Wykluczone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonywane za pośrednictwem bramek i serwisów typu Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media, BLIK i podobnych. Wystarczy, że zrobicie przelew na swoje konto w innym banku.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody bonusowej (40 zł) za wideoweryfikację w aplikacji otrzymacie do 20 kwietnia 2023 roku,
 • informacja o przyznaniu drugiej (50 zł) i trzeciej (180 zł) nagrody nadejdzie do dnia 22 maja 2023 roku,
 • informacja o czwartym bonusie (160 zł) trafi do Was do 26 czerwca tego samego roku.

Nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym otrzymaliście informację.

Wraz z pierwszą wiadomością otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do dnia 26 kwietnia 2023 roku. Będzie trzeba podać w nim numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostanie przekazana nagroda bonusowa w postaci 40 zł premii. Do dnia 28 maja 2023 roku wypełnijcie kolejny formularz, który otrzymacie drogą mailową, dotyczący pozostałych nagród o wartości 50 zł, 160 zł i 180 zł.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także mają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 8 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą),

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów