fbpx

BNP Paribas śrubuje rekord, czyli 400 zł bonusu za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz do 420 zł premii ekstra w promocji karty kredytowej!

Bank BNP Paribas tworzy nową epokę w dziejach promocji bankowych. W najnowszej akcji Konta Otwartego na Ciebie do zdobycia jest aż 400 zł premii startowej! Tak wysokiej stawki w promocji konta osobistego nie proponował żaden inny bank. Na łączny bonus składa się 350 zł premii gotówkowej oraz voucher Allegro o wartości 50 zł. Co ciekawe, nagrody zostaną przekazane jeszcze w tym roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba wniosków wynosi wyłącznie 2700 sztuk. Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 400 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy! Tym razem, do konta dołączana jest Karta Otwarta na eŚwiat, której miesięczny koszt to co prawda 6 zł, aczkolwiek w zamian otrzymujecie darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc. Wiadomo, hakerzy są coraz bardziej aktywni, dlatego tego typu ubezpieczenie będzie jak znalazł. Po założeniu konta, możecie dodatkowo skorzystać z promocji karty kredytowej, gwarantującej 400 zł premii na zakupy w sklepach Biedronka oraz 20 zł premii w promocji mamBONUS.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas (oraz Raiffeisen Polbank, który został wchłonięty przez BNP Paribas) w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 31 października 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 31 stycznia 2019 roku. Natomiast posiadanie konta w BGŻ Optima, czyli oszczędnościowej odnodze banku, w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Ponadto nie możecie posiadać aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt lub o poprzednie konto. Dość często zdarza się sytuacja, iż wniosek o konto jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim rachunku (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). Taka sytuacja uniemożliwia udział w promocji takiej jak ta. Na szczęście jest na to łatwy sposób! Wystarczy, że przed złożeniem wniosku udacie się do placówki i wypowiecie umowę ramową w trybie natychmiastowym. Po wykonaniu tego prostego zadania od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji (jeśli link nie działa, wyczyść cookies lub wyłącz adblocka). W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową (Karta Otwarta na eŚwiat) w promocji możliwe jest od 30 października 2019 roku do 17 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli 2700 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

 

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać do niej PIN! Na zawarcie umowy macie czas do 22 listopada 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze. Pierwszą nagrodę stanowi voucher Allegro o wartości 50 zł. Otrzymacie go za sam fakt podpisania umowy o konto. Druga nagroda wynosi 250 zł lub 350 zł.

 

Premię w wysokości 250 zł otrzymacie, jeśli w dniach od 29 listopada 2019 roku do 1 grudnia 2019 roku wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł.

Natomiast w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1000 zł otrzymacie 350 zł premii. Oczywiście tu również obowiązuje wskazany powyżej termin.

 

Trzeba przyznać, że warunki są dość nietypowe, ponieważ na ich spełnienie macie wyłącznie 3 dni, w dodatku w okresie weekendowym. Jest to jednak nie byle jaki weekend, ponieważ wówczas zaczyna się Black Friday, czyli święto wielu promocji, zniżek i rabatów. W związku z tym musicie sobie zaplanować konkretne, duże zakupy w regulaminowym terminie. Świetnych okazji z pewnością nie zabraknie. Dobrym pomysłem będzie zakup świątecznych prezentów 🙂 Mogą to być zarówno płatności stacjonarne, jak i internetowe.

 

Regulamin wyklucza za to niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Co tu kryć, większość sklepów online korzysta z wymienionych platform pośredniczących w płatnościach. Dlatego, jeśli chcecie spełnić warunki promocji poprzez zakupy internetowe, po prostu dodajcie swoją kartę do Google/Apple Pay i dopiero za pośrednictwem aplikacji finalizujcie zakup.

 

Kiedy i jak otrzymam nagrodę?

Voucher do wykorzystania w serwisie Allegro.pl otrzymacie mailowo do 4 grudnia 2019 roku. Otrzymana karta podarunkowa nie pokrywa kosztów przesyłki. Możecie ją wykorzystać tylko podczas jednej płatności za minimum 50 zł. W przypadku transakcji na niższą kwotę, niewykorzystana kwota przepada (z karty nie wydaje się z reszty). W przypadku płatności na kwotę przewyższającą wartość vouchera, różnicę dopłacicie standardowo, czyli na przykład BLIKIEM, kartą płatniczą lub szybkim przelewem.

 

Teraz możemy omówić premię pieniężną. Otóż do 20 grudnia 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu 250 zł lub 350 zł bonusu oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji, do której link zawarty będzie w mailu (numer konta w BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do do 25 grudnia 2019 roku

 

Wypłata nagrody w wysokości 250 zł lub 350 zł nastąpi do 31 grudnia 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Po tym dniu kartę możecie zamknąć, jeśli uważacie ją za zbędny wydatek. Oznacza to, iż opłata za kartę zostanie pobrana co najmniej 2 razy, co nie jest zbyt dużym kosztem w stosunku do wartości bonusu.

Szczegóły w regulaminie promocji „Black Friday z Bankiem”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne.

Ponadto bank zapewnia obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Analiza ubezpieczenia CYBER Pomoc

Ubezpieczenie CYBER Pomoc jest pierwszym na rynku ubezpieczeniem dostępnym dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw. Dotychczas tego typu rozwiązania oferowane były wyłącznie klientom korporacyjnym (i to nie tanio). Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze aktywnej Karty Otwartej na eŚwiat. Jak wcześniej wspominałem, jej miesięczny koszt to 6 zł. Rocznie wychodzi 72 zł. Oczywiście na rynku jest wiele darmowych kart debetowych, jednak w tym przypadku opłatę możemy potraktować tak naprawdę jako miesięczny koszt ubezpieczenia. CYBER Pomoc obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:

 • kradzieży środków pieniężnych z Konta Otwartego na Ciebie (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią),
 • konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym),
 • utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
 • utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie o kimś fałszywych informacji),
 • kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu).

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów